Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś siedzi może w aktualnych promocjach UPC? Wielka Rewia Usług się skończyła? Oczywiście jak zwykle musiałem przegapić koniec umowy i już za luty mi skoczył rachunek, a za marzec zapewne skoczy bardziej (w sumie to wydawało mi się, że skończyło się to podnoszenie cen po zakończeniu okresu promocyjnego, ale myliłem się, no cóż - siedzę w sprawach technicznych, a nie w umowach ;) ).

 

Byłem na WRU XVI (Max Extra HD + 120 Mbit/s + telefon 60 minut) za 84,98 zł. Jestem w stanie chociaż utrzymać się w tym samym za tą samą cenę?

Mogę powalczyć z nimi przy okazji o wymianę starego zdezelowanego Thomsona na Cisco lub Compala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

TNT, CBS EUROPA , HGTV, TVN 24 BIS , CN tylko w SD, brak HISTORY 2, AMC  ..i można by było się zastanowić nad ofertą kablówki.. :wink: (nie jest źle, ale zawsze może być lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2017 roku abonenci UPC Polska mogą spodziewać się kilku nowych usług. W kwietniu abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskają dostęp do usługi Replay TV, która pozwoli na oglądanie telewizji siedem dni wstecz. Usługa obecnie jest testowana na wybranej grupie klientów.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jeszcze w tym roku abonenci UPC Polska mają zyskać w swoich dekoderach dostęp do usługi Netflix. Dokładna data nie jest jeszcze znana. - Będzie to kolejne poszerzenie oferty zgodne z naszą strategią. Wyobrażam sobie, że moglibyśmy pełnić rolę integratora treści przygotowanych przez serwisy internetowe, takie jak Netflix czy TVN Player, dokonywać ich wyboru, pakietyzacji, tak jak dzieje się to dziś z linearnymi kanałami telewizyjnymi. Liczba treści rośnie i klient będzie potrzebował takiego łącznika, jakim jesteśmy - zapowiada na łamach Rzeczpospolitej Frans-Willem de Kloet.

 

To nie koniec zapowiedzi. Dzięki infrastrukturze gotowej na szybkość 1 Gb/s, największy operator telewizji kablowej zaoferuje internet do 500 Mb/s dla wszystkich klientów indywidualnych, w ofercie dla firm jest już dostępny internet do 600 Mb/s.

 

Do końca 2017 roku w ofercie UPC Polska ma pojawić się także nowa oferta telefonii komórkowej. Szef UPC podkreśla jednak, że będzie to jedynie usługa dodatkowa, która ma uatrakcyjnić dotychczasową ofertę, szczególnie przy wyborze pakietu kilku usług operatora. Nowa oferta pozwolić jednak operatorowi skuteczniej konkurować z Orange.

 

Ktoś może wie o co chodzi z tą telefonia komórkową  w sensie takim na jakiej infrastrukturze będą lecieli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie prowadzę negocjacje z UPC, ponieważ moja umowa wygasa w marcu. Obecnie w kwocie 149 PLN posiadam pakiet Select, Internet 60 mb/s, pakiet Canal + pakiet select, Eleven, oraz telefon 260 min. Dekoder mediabox.

 

Na początku otrzymałem ofertę, aby w tej cenie mieć dokładnie to samo + dekoder Horizon. Za 159 PLN dodatkowo otrzymałbym Horizon z nagrywarka.  Zacząłem narzekać, że trochę za drogo, oraz widziałem ulotkę vectry, gdzie mogę mieć to wszystko taniej.

 

Dzisiaj oddzwonił konsultant z następującą propozycją. Pakiet TV Select, Horizon z nagrywarką, Canal + select, Eleven, internet 60 mb/s, oraz telefon za 149 PLN. Czyli w tej samej cenie, którą płacę obecnie miałbym Horizona z nagrywarką, oczywiście umowa na 24 miesiące. Z mojej perspektywy, jestem zainteresowany usługami, które zostały zaproponowane, jednakże chciałbym jeszcze zbić trochę z ceny np. w okolicach 120-130 PLN, albo utrzymać ta samą kwotę 149 PLN, ale z jeszcze dodatkowym pakietem np. HBO mogłoby mnie zainteresować. Czy jest w ogóle na to szansa ? 

 - 

Chciałbym również zrezygnować z telefonu z którego w ogóle nie korzystam, ale oczywiście otrzymałem informację, że w "paczce" jest taniej. Czy powinienem złożyć wypowiedzenie, tak jak większość ludzi sugeruje i poczekać na lepszą ofertę ? Jakie macie wskazówki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej pisałem o pikselizacji, do teraz nie udało mi się rozwiązać problemu. Dziś technik był u mnie po raz piąty i stwierdził, że takie zakłócenia jakie widzi przy pomiarze sygnału nie mogą wpłynąć na zacinanie obrazu i winny jest zbyt wrażliwy telewizor. Najlepsze że gdy chciałem zadzwonić na infolinię uciekł mi z mieszkania :) Czekam teraz na kontakt ze strony jego przełożonego i chcę się przygotować do rozmowy. Czy taki argument o nadwrażliwości tv może być powodem do zakończenia prac naprawczych? Tv ma niecały rok. Samsung UE55JU6650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...