Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Konsultanci zarabiają pieniądze(pewnie też premię) za to żebyś płacił jak najwięcej.
Niemniej jednak powinni na wstępie zaproponować już jakiś konkret.
Jeśli nie będzie Ci odpowiadało, powiedz że przemyślisz, zastanowisz się i odezwiesz do nich.
Wierz mi że sami zadzwonią ponownie.
No to chyba już pełny "Poradnik"
Powodzenia w negocjacjach.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Otrzymałem propozycję przejścia z Vectry do UPC - niby promocja świąteczna.

 

Konsultant - który był w domu - zapewnił także, że można wykorzystać kable od poprzedniego operatora, co dla mnie jest też ważne, gdyż mieszkanie jest po niedawnym remoncie.

 

Zaproponowana oferta to:

 

TV Max na dwa telewizory

Jeden dekoder Horizon bez nagrywarki

Drugi dekoder Mediabox z nagrywarką

Internet 60 MB

Dodatkowy router

 

Umowa na 12 miesięcy, cena miesięcznego abonamentu to 62 zł - jednorazowy koszt aktywacji 59 zł.

 

 

Czy warto Waszym zdaniem ?

 

Dziękuję za odp.

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to stała cena na 12 miesięcy trwania umowy - i od razu sugestia od konsultanta - żeby przed końcem tej umowy ją wypowiedzieć, że otrzymać ofertę na dalszy okres jeżeli nie korzystniejszą, to choć w tej samej formie - bo bez tego cena z pewnością po tych 12 miesiącach podskoczy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedzialku nic nie dzwonia, wkurzylem sie bo jak dzownie to automat gada, ze skontaktuja sie w najblizszym czasie, w internecie ludzie oznaczaja numer jako nekajacy a ja sie nie moge z nim skontaktowac. W poniedzialek, wtorek, srode to samo automat, ze w najblizszym czasie sie skontaktuja. Napisalem im na facebooku na tablicy to odpisali z przekaza zeby zadzwonili jeszcze dzis.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastawiam się nad przejściem do UPC.

 

Wyślę cytat, który dostałem w połowie września na moje pytanie, czy da się negocjować warunki w salonie, gdy się jest nowym klientem.

Cytat:

 

w salonie możesz max otrzymać Wielką Rewię Usług XVI czyli WRU XVI:
- pakiet select HD: bez nagrywarki 39,99pln, z nagrywarką 55pln- nie Horizon
- FP 30Mb/s: 10pln
- telefon 60min: 5pln

Oczywiście taka propozycja nie padnie od razu ale jak pomęczysz konsultanta, to spokojnie dostaniesz a do tego pakiet FilmBox za 1pln i Cinemax też 1pln. Nie chwal się znajomością nazw promocji tylko operuj bardziej ceną, jaką możesz zapłacić.
Pewnie telefon zbędny ale do 2 usług tej promocji nie dadzą więc lepiej wziąć telefon za 5pln i otrzymać większe rabaty, bo sumarycznie wyjdzie taniej. Z tego bierze się popularność telefonii stacjonarnej w UPC, ludzie nie podłączają telefonu ale usługa jest.

Możesz zrezygnować z pakietu bezpieczeństwa. Możesz dostać router Compal (ten, który teraz jest w reklamie UPC). Ma funkcję trybu most (modem). W tym celu sugeruję wziąć podwyższenie do 250Mb/s, jest bezpłatne na 2m-ce i wtedy technik przyjdzie z takim routerem pewnie.
Odnośnie zrezygnowania z dekodera, to nie orientuję się ale obawiam się, że to raczej niemożliwe.


Ogólnie dało się wtedy nowemu klientowi wynegocjować WRU XVI w salonie, lub przez telefon.

Na forum Telepolis jest informacja w formie poradnika, że nawet mowy klient może coś tam wynegocjować - WRUXVI to nie jest maksymalna rewia, ale jest niezła. Moja cena oficjalna to 79zł na stronie pod mój adres i jest to cena wyjściowa do negocjacji. Ja nie potrzebuję superszybkiego netu, telefon, tylko odbieram, rodzina chce określonych kanałów tv typu tvn24, tvn Style, Superstacja, czy Travel Channel chyba to pakiet Select Extra HD.  

Pytanie czy jest jakaś analogiczna nowa rewia mix do rewii WRU XVI i czy jest możliwość, że jeszcze obowiązują jednocześnie stare i nowe rewie (w okresie przejściowym)?

Czy są te rewie dostępne w pdf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro w HD już leci w UPC (plansza), na razie jeszcze poza listą, ale można wyszukać ręcznie z modułem, jest też drugi test w HD, może miejsce pod WP, zobaczymy :)

EDIT: Tak - drugi test jest pod WP, zmienili nazwę i dodali EPG  :)

 

Natomiast przynajmniej na razie nie działają Ginx TV i Fashion TV HD. Jako że obydwa są na stronie upc.pl (w tym momencie) i nie słyszałem nic o planach ich wyłączenia, to chyba awaria? Przy czym Fashion TV HD chociaż się wyszukuje, natomiast Ginx TV - nie, zniknął całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro HD - Mediabox 157, Horizon/Kaon 115

WP HD analogicznie 158/116

 

@Mr.Orbita Odnośnie Ginx i Fashion, może coś podmieniali na muxach w związku z nowymi kanałami.

 

Od dzisiaj w UPC świeci 99 kanałów w HD. Wypadałoby, aby setny jubileuszowy, to był jakiś sztos, a nie zapchajdziura. :-)

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Otrzymałem propozycję przejścia z Vectry do UPC - niby promocja świąteczna.

 

Konsultant - który był w domu - zapewnił także, że można wykorzystać kable od poprzedniego operatora, co dla mnie jest też ważne, gdyż mieszkanie jest po niedawnym remoncie.

 

Zaproponowana oferta to:

 

TV Max na dwa telewizory

Jeden dekoder Horizon bez nagrywarki

Drugi dekoder Mediabox z nagrywarką

Internet 60 MB

Dodatkowy router

 

Umowa na 12 miesięcy, cena miesięcznego abonamentu to 62 zł - jednorazowy koszt aktywacji 59 zł.

 

 

Czy warto Waszym zdaniem ?

 

Dziękuję za odp.

 

Piotrek.

Dziś przy sporządzaniu dokładnej umowy prócz powyższego na cały okres umowy udało mi się jeszcze całkowicie zlikwidować koszt instalacji. Chyba swiąteczny nastrój już maja w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Pakietu Srebrnego dla nowych klientów.

 

 

https://promocje.upc.pl/pakiety/srebrny/

 

Jest tam 60mbit/s+select za 49zł na 12 miesięcy. Instalacja za 59,90zł.

 

Na dole strony jest regulamin

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_pakiet_dla_ciebie_2016-1.pdf?t=1480971784468

 

Moglibyście na niego spojrzeć? Jestem zielony i mam problem z wyliczeniem jak zmienia się cena po 12 miesiącach, gdybym nie wypowiadał. NIe widzę w tym regulaminie tez nic o pakiecie tv Select, a na stronie jest o nim 3 razy.

Z tego co liczyłem to chyba nie opłaca się brać telefonu na start do tego. Dobrze liczę?

Edytowane przez buba12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest tak:

Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi określone w pkt. II TWOJE OPŁATY, podpunkt 1-2 oraz w pkt. III TWOJE OSZCZĘDNOŚCI będą nadal stosowane. Dostawca usług uprawniony jest jednak do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Umowie Abonenckiej dla zmian Cennika.

Czyli, jeśli podniosą ceny, to kwota rabatu się nie zmieni.

 

To jest ta oferta, o której mówił mi konsultant przez telefon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek

 

O Tomek, czyli co Ci mówił dokładnie? Boję się, że ten regulamin jest wadliwy, bo w nim nie ma nic o telewizji Select. Nie będzie tak, że technik przyjdzie i zamontuje owszem net 60mbit/s ale pakiet tv to bedzie tylko 33 kanały tv na Start?

 

Kiedyś jak ktoś mi doradzał, to mówił że w UPC opłaca się brać 3 usługi i nawet nie podłączając telefonu (ale go biorąc jako trój-pakiet), czyli z tego co piszesz w tym wypadku, czy jest telefon, czy go nie ma, to bez znaczenia, tak?

 

NIe jestem w UPC, czyli co najlepiej robić jak minie te 12 miesięcy? Chyba lepiej podpisać umowę na kolejne 12/24 miesiące bo to gwarancja stałej ceny? Tylko czy to nie będzie ciężko uzyskać za rok?

Edytowane przez buba12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...