Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Ostatnio rozmyślam jak nie dać zarobić wyłudzaczom pieniędzy ;-).

Przeglądam sobie blue- raye, i jeden z nagrywarką oraz dyskiem 250GB wpadł mi w oko. Mowa o tym modelu : http://allegro.pl/blu-ray-lg-hr500-dysk ... 23594.html. Jeśli podłączył bym go w szeregu ( przed telewizorem) to nagrywał by mi tv? Chodzi po połączenie HD Mediabox->Blue Ray->Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie będzie można rozwiązać umowy z powodu odejścia polsat f. Bynajmniej tak mi napisali zostanie on zastąpiony kanałem o takiej samej tematyce.

 

:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

 

Gdyby kanał Polsat Futbol był zastąpiony Polsay Gol - faktycznie nie można zerwać umowy, bo kanał tylko zmieni nazwę, ale tematyka (piłkarski kanał sportowy) pozostaje bez zmian. Tak jak niedawno mieliśmy ze zmianami Disney Playhouse na Disney Channel czy ZigZag na TeleToon+.

 

Jednak w tym przypadku nadawcy KOŃCZY EMISJĘ kanału Polsat Futbol. Nawet jeśli to miejsce zastąpią Orange sport czy Polsat Sport Extra to klientowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy. Bo kanał Polsat Futbol znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby ludzie nie wypowiadali umowy z UPC to najprostszy sposób: włączyć dwa kanały o takiej samej tematyce w miejsce kończącego emisję kanału np.

Polstat Futbol - nsport, orange sport

czwórka - rebel tv, Polo tv

i myślę że jakby UPC tak robiła to ludzie by zostawali. Niestety w UPC to problem nie do "przeskoczenia". Lepiej wprowadzać nowe kanały "na żądanie" lub "imitację" kanałów HD.

PS. Polsat Sport Extra jest na kanale 557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Od paru dni zauważyłem, że czasami zaczyna brakować kanałów- które na szczęście NIE SĄ W MOJEJ OFERCIE ;D. Chodzi mi o to, że czasami znika mi z listy kanał History ( mam pakiet SHD więc dostęp tylko do History HD), oraz paczka Canal +. Po 411 ( strefa filmowa) od razu mam pakiet HBO który męczę co dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak modernizują sieć żeby wprowadzić "nowe taryfy telefoniczne i prędkość internetu"

https://satkurier.pl/news/72659/jeszcze- ... w-upc.html

 

poza tym czy mi się wydaje, czy mam coś z oczami ale w ofercie brak już kanału Polsat Futbol (zresztą kiedyś było 114 kanałów (4HD), a teraz reklamują że jest 113 kanałów (4 HD)

:read:

http://www.upc.pl/telewizja/

Jeśli tak to TV znów leży. Chyba że docelowo UPC ma być dostawcą tylko internetu i "telefonów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w wykazie już nie ma stacji POLSAT Futbol.

Widać późno bo późno ale UPC się zabezpieczyła od dzisiejszego dnia przed ewentualnym wyłączeniem w/w kanału i bezkarnym rozwiązaniem umowy.

Zawsze UPC może powiedzieć że wyłączają Polsat Futbol, ale do sieci wprowadzili Eurosport HD i Eurosport 2 HD ( i nie ważne że pierwszy z nich był w MAX HD a dwa ostatnio dołączone są w pakiecie SUPER HD)

Jeszcze dużo nam brakuje do poziomu sieci kablowej UPC w Holandii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje cie cena, którą masz na umowie. Chyba, że umowa zawarta na nowych warunkach obowiązujących od paru dni.

Dostrzegłem to, gdy na upc.pl za dekoder HD z nagrywarką wołało mi 20zł/mies.- a podczas uważnego czytania umowy widnieje 10zł/mies. - podkreśliłem to sobie na kolorowo ;-). Przesiadka z Mediaboxa HD na opcję z nagrywarką 100zł ;x albo i 200- nie pamiętam już dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perunor: Można. Tylko popytaj o promocje na multiroom. W styczniu instalacja multiroom HD w ramach promocji kosztowała 50 zł, a abonament 21 zł.

 

@up

właśnie pytam w związku z postem muza_tv czy ktoś już na własnej skórze doświadczył ceny instalacji MR w nowej promocji - w styczniu na 100% instalacja była po 200 zł (tyle widniało na www), a tę promocję (chyba) dawali w momencie zamówienia/instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ręce opadają. Nic dziwnego że coraz więcej osób rezygnuje z ich oferty TV.

http://media2.pl/telekomunikacja/89058- ... lefon.html

"Plotki chodzą, że i ten kanał będzie jedną z marcowych nowości."

mam nadzieje że to nie tylko plotki i oprócz tych dwóch "superanckich" kanałów dodadzą coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100punktów.

Teściowa ma od 1,5 miesiąca UPC Select HD z nagrywarką. Teraz wręczyła dotychczasowemu operatorowi tel+net wypowiedzenie i poprosiła mnie, abym dodał je te usługi w ramach UPC. Czy na coś mam zwrócić uwagę, czy po prostu dodać jej "W pakiecie z Internetem 60 Mb i Telefonem 240 minut" za 62zł miesięcznie. Czy jest jakaś standardowa procedura zamawiania i czy muszę być obecny (mieszkam w innym mieście), czy wszystkim zajmą się instalatorzy UPC ?

Dzięki za informacje.

 

PS jak już wręczyła wypowiedzenie zarówno na net jak i tel, możliwe jest jeszcze przeniesienie dotychczasowego numeru tel stac do UPC ?

 

Pzdr

Qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qlex: Jeśli testowa ma tylko telewizje, to bez problemu będzie mogła skorzystać z nowych promocji na trzy usługi, takich jak na stronie http://promocje.upc.pl/. Wtedy poprzednia umowa zostaje automatyczne anulowana - teściowa będzie korzystała z nowej na trzy usługi. I to jest jedyne dobre rozwiązanie, by zaoszczędzić. Proponuje przez tą stronę złożyć zamówienie, wtedy instalacja modemu i telefonu będzie za 1 zł. Bo przez telefon czy w BOK chyba drożej kosztuje instalacja.

 

Co do przeniesienia numeru, to w moim przypadku UPC samo zajęło się przeniesieniem numeru od innego operatora do UPC. Należy jednak wypełnić odpowiedni druk i złożyć w UPC. Co do telefonu... jeśli dobrze pamiętam, to zgodnie z prawem (ale głowy nie dają uciąć) przeniesienia numeru powinno być możliwe jeszcze przez 30 dni od wyłączenia usług przez poprzedniego operatora.

 

PS. Czyzby dobre informacje dla abonentów UPC? Ktoś w komentarzach pod newsem na temat walki Kliczko w Orange sport podaje, że "1 marca wysyp kanałów w UPC np fox sd, fox hd, tvr, orange sport, polsat sport news, tv6 i inne". Być może w tej informacji jest ziarnko prawdy. Przypomnę, że kilka dni temu TVR ogłosiło, że od 1 marca będzie w UPC. A sama UPC w połowie lutego informowała, że od marca telewizja UPC będzie dostępna na łączach Aster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...