Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@Wodnik Szuwarek tak rozłaczjące się wifi. Zawieszające się strony na komputerze. I rozbrajające tłumaczenia na infolinii o zapchanym łączu w okolicy. Jakoś nasiliło się to po przejęciu przez Play. 

Poza tym Szuwarku UPC nie istnieje do Play z 3 usługami  nie było mi po drodze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muza_tv napisał(a):

 

Daj znaka czyś zadowolony po przejściu z UPC :)

Gdzie ty tutaj widzisz pytanie o telewizję?

Co do telewizji to już wolałbym ofertę sat. Canal+ od jakości w UPC

Wybrałem tym razem opcję z   1 fakturą za  3 usługi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty tak ciągle nawiązujesz do telewizji? Już chyba odpisałem Tobie, że głównie korzystam z serwisów streamingowych.

Oferta tv dla mnie jest sprawą trzeciorzędną na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Polsat oferuje "prawdziwe" IPTV? Chyba o to to samo można zapytać Play i ich ofertę światłowodu  ;-)

Można było poczytać w temacie UPC/Play o problemach ze stabilnością jakości obrazu  z Apollo 4K podczas np transmisji sportowych.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki artykuł:

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/iptv-cyfrowy-polsat-rzecznik-orange-polska-to-tak-naprawde-ott-rzeczniczka-cp-niech-klienci-sami-ocenia

Większą stabilność przy podłączonej  dużej liczbie  użytkowników jest jest przy technologii IPTV, a nie OTT jaką proponuje UPC/Play.

 

Play przekonuje do migracji, że względu na niższe koszty utrzymania infrastruktury technicznej.  DVB-C zapewne jest bardziej podatne na awarie.

Z resztą aby dostać lepszy sprzęt w tej kablówce nie ma wyboru- tylko Play z OTT.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał(a):

Znalazłem taki artykuł:

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/iptv-cyfrowy-polsat-rzecznik-orange-polska-to-tak-naprawde-ott-rzeczniczka-cp-niech-klienci-sami-ocenia

Większą stabilność przy podłączonej  dużej liczbie  użytkowników jest jest przy technologii IPTV, a nie OTT jaką proponuje UPC/Play.

 

Play przekonuje do migracji, że względu na niższe koszty utrzymania infrastruktury technicznej.  DVB-C zapewne jest bardziej podatne na awarie.

Z resztą aby dostać lepszy sprzęt w tej kablówce nie ma wyboru- tylko Play z OTT.

Ten artykuł to pomieszanie z poplątaniem. Jego wartość merytoryczna jest zerowa. Najpierw trzeba odróżniać IPTV i OTT, a potem Unicast, Multicast i Broadcast.

 

unicast-multicast-broadcast-diagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie odpukać od wtorku skończyło się marudzenie, że transmisję przerywa przy dodatkowych zajęciach przez komputer u dzieciaków. Na razie plany podłączenie ethernetu, wiercenia ścian są odłożne. Zobaczymy. Jak to będzie funkcjonować później,  lepiej ocenić po pewnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPTV to też streaming, tyle że w wydzielonej części sieci. Jak ma dobry to podaj parametry, bo Orange Polska się nimi nie chwali. W Orange France kanały HD mają 4 - 4,5 Mb/s. Natomiast OTT w Play to 7 - 7,5 Mb/s jeśli chodzi o kanały HD.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek kiedyś pytałeś o HD w IPTV.

Przypomnę odpowiedź z AMA:

 

"Prowadziliśmy wiele testów i dalsze podnoszenie bitrate nie daje zauważalnej poprawy w jakości obrazu. Jeżeli sygnał źródłowy nie jest odpowiedniej jakości to zwiększanie bitrate nie daje żadnego efektu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gaczor202 napisał(a):

 czy odpinać już wszystko i wysyłać 

Spokojnie korzystaj masz 14dni na zwrot. Zadko kiedy wylaczaja tego dnia zawsze mają poslizg

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...