Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
11 godzin temu, Gopek napisał(a):

Orientuje się ktoś może czy są jakieś oferty na sam internet bez telewizji i w jakiej cenie by to wychodziło dla klienta z umową która przeszła na czas nieokreślony, bo przed końcem umowy po dziś dzień (ponad 3 miesiące od skończenia umowy) nikt się nie kontaktował żeby zaproponować przedłożenie itd

Takie jakie są na stronie dla nowych klientów. Kontaktować to się będą jak zgłosisz odłączenie usług i wtedy możesz się targować.

10 godzin temu, greenceder napisał(a):

Jest szansa na jakąś obniżkę/rabat na kanały premium w UPC? typu Canal+, Eleven sports, Polsat sport premium(od biedy filmbox i cinemax). Mam pakiet MAX(174 kanałów) internet do 750mb/s + Viaplay. Jestem w stanie nawet przenieść numer do PLAY żeby wszystkie usługi mieć u jednego operatora. czy nie ma sensu się produkować? Chętnie bym dobrał zwłaszcza dla sportu. Zaznaczę że jestem stałym abonamentem. 

Była oferta C+, Eleven i PSP za 1 zł. Oni pewnie ją jeszcze mają, ale trzeba zadzwonić do DUK. Parę stron wcześniej jest podany bezpośredni numer. Dla klientów Play jest dodatkowa zniżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, greenceder napisał(a):

Jest szansa na jakąś obniżkę/rabat na kanały premium w UPC? typu Canal+, Eleven sports, Polsat sport premium(od biedy filmbox i cinemax). 

Szansa jest 😀 

Naprzykład C+ jest za ok 44zł ( bez C+ 4K i usługi Online) jak Ciebie to satysfakcjonuje.

A nowi abonenci nie jest to wielką tajemnicą zwykle mają oferowane najlepsze warunki do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał(a):

Szansa jest 😀 

Naprzykład C+ jest za ok 44zł ( bez C+ 4K i usługi Online) jak Ciebie to satysfakcjonuje.

A nowi abonenci nie jest to wielką tajemnicą zwykle mają oferowane najlepsze warunki do umowy.

 

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Takie jakie są na stronie dla nowych klientów. Kontaktować to się będą jak zgłosisz odłączenie usług i wtedy możesz się targować.

Była oferta C+, Eleven i PSP za 1 zł. Oni pewnie ją jeszcze mają, ale trzeba zadzwonić do DUK. Parę stron wcześniej jest podany bezpośredni numer. Dla klientów Play jest dodatkowa zniżka.

Dzięki panowie za odpowiedź jest jeszcze w ludziach trochę empatii do drugiego człowieka. Czytałem 20 stron wiem że najlepiej negocjować w okresie wypowiedzenia umowy.w poniedziałek mam zaklepaną rozmowę dotyczącą przeniesienia numeru do "PLAY" ale chciał bym ciut taniej wyrwać te pakiety premium "coś za coś". Jak podpisywałem umowę to właśnie 2 miesiące później pojawiła się promocja kanałów premium za symboliczną złotówkę :/.

mi proponowali canal+ za 39.99 na 12msc.  Czytałem nie dawno artykuł że canal+ online nie ma nic przeciwko dzieleniem konta na dwóch wtedy pakiet sportowy kosztuję 30-35zl na osobę jak za Eleven Sport, Polsat Sport premium i całą paczkę canal+(w tym 4K) cena bardzo dobra ale wygodniej jest oglądać z jednego urzędzenia/dekodera.

Edytowane przez Kiler
Usunięto odniesienie do usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, greenceder napisał(a):

 

Dzięki panowie za odpowiedź jest jeszcze w ludziach trochę empatii do drugiego człowieka. Czytałem 20 stron wiem że najlepiej negocjować w okresie wypowiedzenia umowy.w poniedziałek mam zaklepaną rozmowę dotyczącą przeniesienia numeru do "PLAY" ale chciał bym ciut taniej wyrwać te pakiety premium "coś za coś". Jak podpisywałem umowę to właśnie 2 miesiące później pojawiła się promocja kanałów premium za symboliczną złotówkę :/.

mi proponowali canal+ za 39.99 na 12msc.  Czytałem nie dawno artykuł że canal+ online nie ma nic przeciwko dzieleniem konta na dwóch wtedy pakiet sportowy kosztuję 30-35zl na osobę jak za Eleven Sport, Polsat Sport premium i całą paczkę canal+(w tym 4K) cena bardzo dobra ale wygodniej jest oglądać z jednego urzędzenia/dekodera.

Ego pewnie podbudowane takimi nic wnoszącymi komentarzami :)

Ja korzystam z 2 ofert od UPC I Canal+ i jestem bardzo zadowolony.

45 zł w Canal+ w tym pełna paczka C+, usługa online i kanały, których brakuje w UPC do tego świetny dekoder z nagrywarką.

Tam paczka C+ kosztuje 20 zł.

Nie widzę problemu korzystać z kilku urządzeń by oglądać telewizję i streaming.

Możesz rozważyć różne opcje jak masz np dostęp do sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc w konfiguracji tv naziemnej na kablu UPC? Rok temu, podczas Euro, nie miałem problemu ze złapaniem wszystkich muxów i oglądaniem TVP 4K. Co prawda ten kanał był w ofercie UPC, ale na naziemnej obraz wyglądał lepiej, więc oglądałem tam. 

 

Teraz wyboru nie ma, bo TVP 4K w UPC brak. Chciałem więc powtórzyć zeszłoroczny patent, ale nie umiem poradzić sobie z konfiguracją kanałów. Do wyboru mam skanowanie analogowe lub cyfrowe. W tym drugim trzy kolejne opcje: naziemna, UPC i antena (kabel). Próbowałem wszystkiego, ale kanału dalej brak. Znajduje wszystko, co UPC ma w pełnej ofercie, wyświetla kanały z naziemnej, ale TVP 4K brak. Jestem pewien, że to ja robię coś źle. 

 

Telewizor to Sony XF9005.

 

Dziękuję z góry za wszelką pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze jest takie: czy UPC puszcza w kabel równueż wszystko to, co łapie z naziemnej, czy też tylko i wyłącznie to, co ma w swojej ofercie? 

W tym drugim przypadku nie znajdziesz TVP 4K. Sam się zastanawiam nad wypięciem kabla z dekodera i wpięciem go bezpośrednio w telewizor żeby sprawdzić, ale jeśli UPC nie udostępnia w swoim kablu pełnego sygnału z naziemnej anteny to operacja taka nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SempreUltra napisał(a):

Rok temu latem udostępniał. 

Raczej programowałeś kanały kablowe na telewizorze które były niekodowane w kablu, a więc wystarczył dowolny odbiornik z głowicą DVB-C, a nie naziemny sygnał. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze jest takie: czy UPC puszcza w kabel równueż wszystko to, co łapie z naziemnej, czy też tylko i wyłącznie to, co ma w swojej ofercie? 
W tym drugim przypadku nie znajdziesz TVP 4K. Sam się zastanawiam nad wypięciem kabla z dekodera i wpięciem go bezpośrednio w telewizor żeby sprawdzić, ale jeśli UPC nie udostępnia w swoim kablu pełnego sygnału z naziemnej anteny to operacja taka nie ma sensu.
Nie udostępniają bezpośrednio muxów. UPC nadaje większość kanałów naziemnych w HD jako niekodowane, podobnie było z TVP 4K w zeszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SempreUltra napisał(a):

Czyli jedyna opcja na odbiór TVP 4K to w tej chwili dodatkowa antena niezależna od UPC? 

Gdybym nie korzystał z oferty Canal+ musiałbym odpiąć kabel od UPC i wpiąć kabel od zwykłej zbiorczej anteny bo korzystam z modułu.

Niewygodna sprawa- korzystniej mają klienci z dekoderami od UPC.

 

 

26 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Kablówki mają swoje modulatory które pozwalają w dowolny sposób konfugurować ich własne MUXy. Poza tym nie mogą oferować 1:1 kanałów naziemnych. Na każdy emitowany kanał muszą mieć zgodę nadawcy. 

Czyli to czego nie udało się osiągnąć porozumienia z TVP w sprawie 4K. Nadal oferta kanałów od publicznego nadawcy jest niepełna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał(a):

Cli to czego nie udało się osiągnąć porozumienia z TVP w sprawie 4K. Nadal oferta kanałów od publicznego nadawcy jest niepełna.

 

Pewnie chodzi o kasę, a nie o dogadanie. Play po fuzji raczej liczy na szybki zwrot inwestycji.

Edytowane przez Jan77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie chodzi o płatne kanały, takie jak 13 Ulica, czy E!, ale o udostępnienie ogólnodostępnego kanału  w DVB-T2 czyli TVP Nauka.

W sumie to jakaś stagnacja zapanowała obecnie w ofercie kablówki.

Paczka C+ też nadal jest niepełna a cena 2 x wyższa niż w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnego operatora.

Oprócz operatorów satelitarnych i UPC jeszcze jestem w zasięgu IPTV Orange, ale tam też nie ma nowoczesnego dekodera 4K HDR z PVR i jednak są droższe usługi.

UPC na tym tle nie jest najgorszym dostawcą usług.

Kiedyś umowa z Hitem Mikołaja się skończy ( już za rok) i trzeba będzie podjąć jakaś decyzję.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zostanie zmieniona zasada "must carry/must offer" czyli dopóki nie zostanie poszerzona lista programów, które muszą być dostępne w każdym pakiecie u każdego operatora o wszystkie programy, które są dostępne w ramach ogólnopolskich multipleksów tv naziemnej to będą takie "kwiatki" jak teraz, że jakiegoś programu gdzieś nie ma czy to TVP 4K czy innego. To czy programy będą dostępne 1:1 na zasadzie reemisji sygnału naziemnego czy jako niekodowane DVB-C to jest to kwestia techniczna i w zasadzie bez większego znaczenia, dla kablówek wygodniejsze jest DVB-C bo nie trzeba dodatkowych kanałów zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że TVP 4K (ultrabox+) czy TVP 1 HD przez moduł świetnie wyglądają.

Ale z ciekawości przy nagrywaniu jakiegoś kanału włączyłem przystawkę 4K od UPC na TVP1 i chwilkę zatrzymałem się na jakimś meczu.

Nawet ładnie obraz wyglądał, jak na stream internetowy był dość przyzwoity obraz.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 08:51, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Takie jakie są na stronie dla nowych klientów. Kontaktować to się będą jak zgłosisz odłączenie usług i wtedy możesz się targować.

Czyli mam rozumieć że jeżeli tylko takie jak na stronie to każda ma dodatkowo wciśnięta ofertę z TV "TV na dobry początek" i tylko takie i żadne inne nie istnieją tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...