Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

To tak nie zawsze działa. W życiu różnie bywa. Wyprowadzka, nowy lokator chce podpisać umowę z UPC i wydaje się, że poprzedni utracił tytuł prawny do lokalu. A wtedy UPC nalicza karę choć znane są przypadki, że się litują i od niej odstępują. Teraz może to nie działać, nie po to tak drastycznie wysokie upusty, żeby rezygnować z gigantycznej kary...

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.

UPC nie interesuje żaden tytuł prawny do lokalu.Nowy lokator może podpisać umowę w lokalu w którym już jest jedna umowa.Znam przypadek że pod jednym adresem są zawarte 3 umowy, każda na kogo innego.

UPC nalicza kary tylko wtedy kiedy ty chcesz zerwać umowę na własną prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, norbert75 napisał:

UPC nie interesuje żaden tytuł prawny do lokalu.

Zajrzyj do regulaminu świadczenia usług. UPC może wypowiedzieć umowę abonencką ze skutkiem natychmiastowym, jeśli abonent utraci tytuł prawny do lokalu.

 

 

19 godzin temu, swordfish napisał:

Narzekają starzy wyjadacze, bo to propozycja dla NOWYCH klientów. Dotychczasowy klient na razie może się oblizać.

Zgadza się. Dzwoniłam do DUK i mimo, że na danym adresie umowa była na wypowiedzeniu, nie da się skorzystać z tej super promocji. Tylko dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC rusza z akcją "Sportowe weekendy".  W jej ramach abonenci będą mogli oglądać wybrane mecze Bundesligi od Viaplay bez dodatkowych opłat w swoich dekoderach - na kanale 97 (Mediabox/CI+) lub 98 (Horizon/TV 4K BOX).

 

W ten weekend mecz Bayern Munchen - SC Freiburg (sobota, godz. 15.30) oraz FC Koln - Union Berlin (niedziela, godz. 17.30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie żaden kanał linearny a zwykły kanał promujący płatne usługi, jakich w UPC jest 20.

Ciekawe jak będzie wyglądała emisja, czy stream 720p z apki, czy jakiś osobny dosył.

Oprócz tych dwóch spotkań Bundesligi w ten weeekend będzie jeszcze będzie niemiecka piłka ręczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muza_tv napisał:

UPC rusza z akcją "Sportowe weekendy".  W jej ramach abonenci będą mogli oglądać wybrane mecze Bundesligi od Viaplay bez dodatkowych opłat w swoich dekoderach - na kanale 97 (Mediabox/CI+) lub 98 (Horizon/TV 4K BOX).

 

W ten weekend mecz Bayern Munchen - SC Freiburg (sobota, godz. 15.30) oraz FC Koln - Union Berlin (niedziela, godz. 17.30)

Czyli co najlepszy mecz z kolejki dla wszystkich za free?😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bgmnt napisał:

To na razie żaden kanał linearny a zwykły kanał promujący płatne usługi, jakich w UPC jest 20.

Ciekawe jak będzie wyglądała emisja, czy stream 720p z apki, czy jakiś osobny dosył.

Oprócz tych dwóch spotkań Bundesligi w ten weeekend będzie jeszcze będzie niemiecka piłka ręczna.

Dla mnie to wygląda na nowe PPV.

Gdyby tak Viaplay pomyślało i dogadali się z UPC a może już jest ugadane  ;) To kilka meczów lub kilka miesięcy wybrane spotkankia za 0 zł dla wszystkich a docelowo uzależnić klienta i PPV ( dostęp za opłatą) 

😁

To jest biznes , oczywiście zaraz będzie biadolenie,  ale jak to my chcemy linearny kanał za darmo ;)

Tylko to nie może być linearny,  bo mecze nie są codziennie i chcecie mieć przez 90% czasu antenowego dostęp do planszy kontrolnej? Coś na styl Canal+Now? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

 

 

 

Zgadza się. Dzwoniłam do DUK i mimo, że na danym adresie umowa była na wypowiedzeniu, nie da się skorzystać z tej super promocji. Tylko dla nowych.

Może argumentem będzie wtedy wyższa kwota abonamentu.

Obecnie płacę 35 zł za internet.

Pytanie czy będzie chciała UPC żebym  płacił 99 zł...

Zawsze jest trochę droższa, ale alternatywna oferta czyli Orange Love Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie dzwonię. Poczekam na propozycję ze strony UPC i zapronuję  przejście na pakiet łączony telewizja + internet.

Każda opcja światłowód po kablu czy IPTV ( Orange) jest dobra.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może argumentem będzie wtedy wyższa kwota abonamentu.
Obecnie płacę 35 zł za internet.
Pytanie czy będzie chciała UPC żebym  płacił 99 zł...
Zawsze jest trochę droższa, ale alternatywna oferta czyli Orange Love Premium.
jaki problem zakończyć obecną umowe, i wsiąść tą dla nowych za 99 na drugi dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki zapis.

Na adresie na którym negocjuję trwa okres wypowiedzenia i nawet po odczekaniu miesiąca zmieszczę się, bo promocja w najgorszym razie trwa do 31 stycznia.  Przy bezterminowej można zastosować cesję, by pozbyć się umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć,ja kończę umowę 20 listopad, jeśli nie będą chcieli mi tego dać,to trzeba będzie zaczekać 30 dni.

Umówiony jestem na telefon z DUK po zakończeniu umowy bo przechodzę z droższego abonamentu na tańszy,i tłumaczyła mi dziewczyna z DUK że aby to zrobić,i system u nich to przyjął to obecna umowa musi wygasnąć.

Więc może uda się to zrobić.

To co mi proponowała było dobre,do momentu wejścia tej nowej oferty.

Dam znać jak mi poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza promocja na UPC.

Za 99 zł full pakiet, wszystkie podstawowe programy z CP + Canal+, HBO, Filmboxy, Polsat Sport Premium, Eleven Sport, internet i to wszystko za 99 zł.

Za 140-150 zł wychodzi fuul opcja ze wszystkimi Canal+.

Takiej oferty nie ma nigdzie.

 

Jak ktoś opłaca oddzielnie internet, oddzielnie c+ i co to i tak wychodzi dużo drożej, a tu wszystko w jednym pudle.

Jeszcze opcja do Viaplay, gdzie można komuś udostępnić za 10 zł dane, do hbo go tez za 10 zł i robi się oferta nie do przebicia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Mnie nie bolą oczy,  oglądam Viaplay na 55 calowym TV(apka PS5, Xbox Series S) 

 

No i co z tego?

To jest temat dotyczący oferty UPC a nie o tym co oglądasz i z czego korzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...