Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kończy mi się umowa w NC+ na telewizję, mam natomiast internet w UPC fiber 30 bez terminowo, od 2 lat(nie pytajcie, tak było z przyczyn technicznych...) Byłem dzisiaj w punkcie (Gdańsk)i zaproponowano mi 

1 Internet fiber 60 + Telewizja Select z nagrywarką za 95 + 49 montaż

2 Internet fiber 60 + Telewizja Max - z Horizonem + multirum za 115 + montaż za 49 - jedna i druga umowa na 24 m-ce --  czy mozna coś negocjować (wiem ze zawsze można :) ) - chciłabym płacić tak poniżej 100 czy można to jakoś wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaoferowali mi:

Fiber do 60

Telewizja max

Horizon z nagrywarką 500mb GB i wbudowanym modemem

całość za 89 pln + montaż 45

dodatkowo coś mówili o 1 pln za do wyboru - cinemax lub Filmbox 3 kanały

Czy to dobra oferta?

Edytowane przez Tomek753
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaoferowali mi:

Fiber do 60

Telewizja max

Horizon z nagrywarką 500mb GB i wbudowanym modemem

całość za 89 pln + montaż 45

dodatkowo coś mówili o 1 pln za do wyboru - cinemax lub Filmbox 3 kanały

Czy to dobra oferta?

Dycha do zbicia, dodatkowo z Eleven lub MyPrime i jak zagadasz, to opłatę za instalację ci zdejmą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przedstawię Wam moją sytuację:

 

W dniu 19 kwietnia podpisałem umowę jako nowy klient

Pakiet Horizon Select z nagrywarką Horizon + My prime + Fiber Power  60 umowa na 24 m-ce i teraz tak

przez I rok miałem płacić za to wszystko 69 zł, a następnie 109 zł.

Dodatkowo dostałem opcję Rezygnacji z umowy do 30 dni od podpisania umowy bez zwrotu ulgi przyznanej :):)

 

Złożyłem wypowiedzenie i jestem po pierwszej rozmowie  z DUK,

oto co mi przedstawiono:

 

Pakiet Max Horizon + My Prime + Fiber Power 60 + Filmbox za 1 zł przez cały okres,

cena za to wszystko na 24 m-ce wynosi 89 zł.

Teraz mam do Was pytanie, czy jako "nowy" klient można coś jeszcze ugrać z DUK czy jest to maksymalna oferta jaką mogę otrzymać?

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, ja zdecydowałem się na taki sam pakiet jak Twój - konsultant twierdził ze nie może nic więcej dodać ani obniżyć.

Policz sobie ile zapłaćiłbyś za całą umowę i wjednym i drugim przypadku  :mrgreen:

 

Mam pytanie o o Horizona, część opinii w internecie, mówiąc delikatnie nie jest przychylna. ja zamówiłem z dyskiem i modemem.

Tak się zaczynam zastanawiać, czy to był dobry wybór- zawsze mogę odstąpić od umowy. Monatarz mam na 29 maja, czyli jeszcze jest czas na zmianę samego urządzenia.

A jeszcze pytanie o to zgrywanie - o co chodzi z tym wyjściem TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrać oczywiście idzie bez problemu, przez videograber, ale żeby zgrać podczas zamówienia dekodera Horizon trzeba poprosić o przejściówkę na AV.

 

Możesz coś więcej napisać o tej przejściówce? Horizona mam już jakiś czas, ale może można to jakoś kupić oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, ja zdecydowałem się na taki sam pakiet jak Twój - konsultant twierdził ze nie może nic więcej dodać ani obniżyć.

Policz sobie ile zapłaćiłbyś za całą umowę i wjednym i drugim przypadku  :mrgreen:

 

Mam pytanie o o Horizona, część opinii w internecie, mówiąc delikatnie nie jest przychylna. ja zamówiłem z dyskiem i modemem.

Tak się zaczynam zastanawiać, czy to był dobry wybór- zawsze mogę odstąpić od umowy. Monatarz mam na 29 maja, czyli jeszcze jest czas na zmianę samego urządzenia.

A jeszcze pytanie o to zgrywanie - o co chodzi z tym wyjściem TV?

 

Właśnie sobie policzyłem i cenowo wychodzi to samo, ale opcja I to jest Select, opcja II Max i patrząc na to w ten sposób to wybór wydaję się oczywisty, lecz pytanie brzmiało, czy da się jeszcze coś urwać w tym przypadku, biorąc pod uwagę, że jestem teraz klientem utrzymaniowym z 1 miesięcznym stażem w UPC? :>

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś więcej napisać o tej przejściówce? Horizona mam już jakiś czas, ale może można to jakoś kupić oddzielnie?

 

Nie wie czy można kupić, ale zapewne w jakim sklepie z elektroniką na pewno. Możesz spróbować zadzwonić na infolinię i zapytać czy technik może Ci dostarczyć kabel i ile by to ewentualnie kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaoferowali mi:

Fiber do 60

Telewizja max

Horizon z nagrywarką 500mb GB i wbudowanym modemem

całość za 89 pln + montaż 45

dodatkowo coś mówili o 1 pln za do wyboru - cinemax lub Filmbox 3 kanały

Czy to dobra oferta?

 

Za kolejne 1 zł mogłeś jeszcze wyrwać Cinemaxy, czyli dokładając 2 zł można mieć pakiet Filmbox - Pakiet Cinemax :)

właśnie mam taką samą ofertę

Czyli 89 zł - Horizon MAX z nagrywarką + My Prime + Fiber 60

1 zł Pakiet Filmbox

1 zł Pakiet Cienamax

Łącznie 91 zł

A czy wiecie jak ze zużyciem prądu przez Horizona - bo WiFi Premiumbox+ to tragicznie pożera energię, pomimo włączenia oszczędzania energii - dużo było o tym na Forum pisane

Z tego co pamiętam to w trybie szybkim (włączone WIFI)ok. 22,6 W

Edytowane przez Ralfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się okazjonalny kanał Cannes 2017 w HD w dekoderach Horizon na pozycji 92, jak na razie z logiem i jinglem UPC.

Już jest plansza odnośnie transmisji Cannes 2017.

Nowości to pakiet Tenis Premium 1 i 2.

Podmieniono wersje EuroNews SD (z wieloma ścieżkami językowymi), na wersje HD tylko w angielskiej wersji językowej.

Plusem jest że w HD, minusem że tylko po angielsku.

Edytowane przez wizjaplus
Usunięto zbędne długie przerwy między wierszami w treści postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o o Horizona, część opinii w internecie, mówiąc delikatnie nie jest przychylna. ja zamówiłem z dyskiem i modemem.

Tak się zaczynam zastanawiać, czy to był dobry wybór- zawsze mogę odstąpić od umowy. Monatarz mam na 29 maja, czyli jeszcze jest czas na zmianę samego urządzenia.

 

Zależy od egzemplarza dekodera. Miałem jeden sprzed 2 lat i od początku licho działał, tj. lagi w działaniu pilota i całego interfejsu graficznego dekodera. Z Wi-Fi nie było nigdy problemu. 

Od miesiąca mam inny egzemplarz Horizona i jest całkiem dobrze. Czasami lagi przy przełączaniu kanałów są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to akurat nie wiem czemu usuwają. 

 

Całość komunikatu:

"Z dniem 1 lipca 2017 roku z naszej oferty programowej zostaną usunięte kanały CBS Action, CBS Europa i CBS Reality" - informuje swoich abonentów UPC Polska.


Abonentom UPC Polska, którzy wymienione kanały posiadają na tzw. liście kanałów gwarantowanych, w przypadku braku akceptacji zmian przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary.

Przypomnijmy, że to już kolejna grupa kanałów, które znikają z telewizyjnej oferty największego operatora. Przypomnijmy, że w marcu 2016 roku abonenci UPC Polska stracili dostęp do kanałów Grupy Universal Networks International, czyli Universal Channel, 13 Ulica oraz E!.
Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Jak mam wykaz programów pakietu Max na dekoderze Mediabox na dzień 18 sierpnia 2016r. to mogę wypowiedzieć umowę z UPC powołując się na ten wykaz? Czekam na odpowiedź i bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...