Skocz do zawartości

Program TV z wieloma listami kanałów - znacie jakiś ?


jaruone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Od jakiegoś czasu wkurza mnie to , że nie oglądam TV za którą płacę :) Chodzi o to, że nie jestem typem człowieka, który będzie śledził program TV i zapisywał sobie - 1 odcinek jutro, kolejny za miesiąc itd. Dlatego większość rzeczy jakie oglądam to bieżące wiadomości i sport na żywo. Tu można by debatować o sensie istnienia telewizji w takiej formie jak obecnie - jak chcę obejrzeć np. Beara Gryllsa to chcę kilka odcinków / sezonów a nie czekać tydzień aż pokażą jeden odcinek - do tej pory to załapię z 10 innych zajawek. I tu kłania się bogata usługa VOD/ "coś a'la Netflix" dla filmów, seriali i programów oraz kanały "live" dla sportu i wydarzeń bieżących - pewnie za jakiś czas tak to będzie wyglądać, ale ja dziś nie o tym chciałem ;)

 

Często są ciekawe audycje dla których bym się poświęcił, i je wyszukał w programie aby obejrzeć na żywo czy nagrać. Problem w tym, że nie ma sensownego (dla mnie ) programu telewizyjnego.

Ideałem byłby program/strona internetowa gdzie mogę stworzyć sobie kilka list np. SPORT, DOKUMENT , FILM etc. pododawać kanały tematyczne (szczytem perfekcji byłoby dopisanie numeru kanału na dekoderze) i w razie co jak mam ochotę na dokument przeglądam daną listę, jak chcę sport to inną.

 

Wydawało mi się , że idealnym rozwiązaniem byłby TELEMAGAZYN (zarówno na telefon jak i w wersji przeglądarkowej ) - ale tam kuleją listy - mogę sobie zrobić jedną wielką listę i tyle. Początkowo ustawiałem sobie to na małym ekranie telefonu, przypisywałem numery, ale zaczęło mnie to denerwować - za dużo kanałów na jednej liście, ekran malutki "idź Pan w ch**". Z tego co pamiętam juz ponad rok temu w sklepie google dopominałem się o wiele list, odezwali się , że zrobią i nic.

 

Na 2 miejscu miał być program z WP - miało dać się tworzyć listy, więc czułem , że to jest to. Z moich "żądań" brakowałoby tylko numeru kanału na dekoderze dopisywanego do listy, ale to najmniejsze zmartwienie.

Niestety okazało się (dziś sprawdzałem na 2 przeglądarkach Chrome i IE) że list nie da się zapisywać bo wywala komunikat "nie dodałeś kanałów" - coś ze skryptem mają porąbane, bo jak dodaję kanał przez wciśnięcie przycisku "dodaj" to czasem wywala go poza "tabelkę" i trzeba przeciągnąć go ręcznie.Nie ma list (działających) - więc ten program nie istnieje dla mnie.

 

I teraz najważniejsze - pytanie do Was - czy znacie stronę internetową/aplikację na PC/aplikację na smartfona (może być zarówno Android jak i Windows) która ma:

 

1) Aktualny program najlepiej z opisami i wszystkie stacje (polskie) dostępne w najpopularniejszych platformach 

2) Możliwość tworzenia kilku list tematycznych z wybranymi kanałami i możliwością zapisu tych list.

 

Niby żądania niewygórowane, a nie znalazłem nic sensownego do tej pory.  Najbliżej był TELEMAGAZYN, ale brak możliwości tworzenia kilku list był wadą eliminującą. Mam nadzieję, że może Wy coś znaleźliście/używacie/polecacie. Z góry dzięki.

Edytowane przez jaruone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, u mnie 2 listy spersonalizowane na WP dzialaja bardzo dobrze, kanaly wybrane poustawialem sobie wg kolejnosci takiej, jak mam w dekoderze (listy ulubionych w dekoderze CP), do tego jesli sie zalogujesz masz funkcje "notes" gdzie dziala cos w rodzaju przypominaczki - i to mam wpc , uzywam firefoxa - oraz na androidzie apka WP

 

jak dla mnie, do tej pory, dziala bez problemu : wybrane kanaly, opis tresci, dodawanie do "notesu" i to sie poprzez zalogowanie synchronizuje pc <-> android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...