Skocz do zawartości

Discovery Channel


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Discovery Networks nadaje swoją paczkę z Siriusa 5' East częstotliwość 12,226 H SR 25540 FEC 7/8 i są tu:

Animal Planet Europe

Discovery Channel Europe

Animal Planet Mediterranean

Animal Planet Benelux

Discovery Channel Middle East

Discovery Channel Benelux

Discovery Channel Polska

Discovery Travel & Living Europe

Discovery Science Channel

Discovery Civilisation Address

Animal Planet Polska

Discovery Channel Europe

Są tu także polskie ścieżki audio z tym że pakiet jest kodowany w systemie PowerVu.A i jest to pakiet dosyłowy dla sieci kablowych i platform cyfrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek lepiej odpowiedz na pytanie a nie pouczasz innych - kazdy robi literowki.

ps: paczka discovery nadaje z 2 pozycji w polskiej wersji jezykowej- z transpondera 7a satelity hotbird cyfra+ -11278v( discovery channnel), 11488v ( 3 wymiary discovery), z satelity hotbird 8 polsat cyfrowy 12188v glowny discovery, 12284 h science, civilisation .

jest takze cala paczka w N na satelicie 7a w kompresji mpeg-4. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam pytanie odnośnie częstotliwości nadawania kanałów kodowanych... trochę to offtopic od Discovery, ale może nie jestem jedyny...

 

Po co ludzie pytają na jakiej częstotliwości i z jakiej satki są nadawane kodowane kanały?? Bo cele legalne jakoś trudno mi sobie wyobrazić... no chyba, że zobaczenie planszy kontrolnej lub informacji o zakodowaniu jest celem...

 

Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może trochę OT ale jedna rzecz mnie strasznie irytuje.

Czy płacąc abonament za pakiet podstawowy (mam Cyfrę + ze względu min. na ten kanał), mam prawo do oglądania tych programów bez przerywania go reklamami co 10 minut?!

Przecież płacę uczciwie (nie kradnę) - co miesiąc haracz (abonament), dlaczego jestem torturowany tymi głupimi reklamami o podwyższonej głośności...

Jak będę miał "potrzebę duchową" by pooglądać sobie reklamy to włącze sobie Polsat lub TVN z anteny naziemnej.

Takie kanały jak "Planete" i "Kino Polska", potrafią nie przerywać swoich programów reklamami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji :wink:Discovery Channel jest obecny tylko w płatnych pakietach, więc nadawca powinien tym bardziej dbać o swojego widza, który uiszcza pieniądze za ten kanał swojemu operatorowi, a ten z kolei, nadawcy Discovery Networks. No ale niestety, Discovery przez lata już wypracował swoją markę, więc wiedzą, że mogą sobie pozwolić na takie karygodne postępowanie, a tacy jak My, będziemy dalej płacić. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...