Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy zaobserwowałem niecodzienne zjawisko na satelicie Intelsat 1W. Mający od około dwóch tygodni przerwę w szyfrowaniu kanał PV TV został zakodowany w nagra 2 & 3. To samo macedoński kanał A2. Rankiem obie stacje już były FTA, mimo, że w CAiD obu kanałów pokazuje się kodowanie.

+++++++++++++++++++++++++++

 

Odkodowano francuski kanał TMC (Télé Monte Carlo) - satelita Astra 19,2E, tp. 12,285V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy zaobserwowałem niecodzienne zjawisko na satelicie Intelsat 1W. Mający od około dwóch tygodni przerwę w szyfrowaniu kanał PV TV został zakodowany w nagra 2 & 3. To samo macedoński kanał A2. Rankiem obie stacje już były FTA, mimo, że w CAiD obu kanałów pokazuje się kodowanie.

+++++++++++++++++++++++++++

 

Odkodowano francuski kanał TMC (Télé Monte Carlo) - satelita Astra 19,2E, tp. 12,285V.

Apropo kanału PV TV wykaz wg sewisu KingOfSat

Thor 5 (0.8W) - RCS DigiTV: PV TV (Hungary) jest teraz nadawany bez szyfrowania (11785.00MHz, pol.H SR:28000 FEC:5/6 SID:3400 PID:4004/7000 English,787 Hungarian,2008 Czech,999 Polish).

:?: Polish :?::shock: Sprawdzałem nie ma polskiej ścieżki :!:

kilka screenów :smile:

c1cCml900we.jpg

c1cDFun0oue.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie było to kodowanie tylko te stacje nie nadają w nocy i sygnał jest wyłączany. W takim przypadku tuner również pokazuje "sygnał zakodowany" - przynajmniej u mnie. Chyba, że miałeś możliwość sprawdzenia czy CAiD był aktywny.
Niestety nie mam możliwości podejrzenia co może być w CAiD, ale dzisiejszej nocy obie stacje nadają już normalnie (ta sama pora - po godz. 2:00).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodowano francuski kanał TMC (Télé Monte Carlo) - satelita Astra 19,2E, tp. 12,285V.

Dziwne, bo po przeszukaniu tej częstotliwości nie znalazłem TMC. Być może kryje się on pod kanałem z wyrazem "test" w nazwie i został już zakodowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
na 12 034 niekodowany włoski kanał Cielo satelita hot bird 13 E

Cielo od startu jest FTA. ;)

 

SportKlub jest FTA od ponad miesiąca a SportKlub+ już nie wiadomo jak długo (ze 3 miechy)

A Rumuński?

 

Universal był zakodowany już o 00:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumuńska wersja SportKlubu jest tak samo długo odkodowana jak i polska. Zazwyczaj gdy odkodują/zakodują polską wersje to odkodują/zakodują i rumuńską :smile: .

Czy na coś konkretnego polujesz :?: chodzi o piłkę nożną Puchar Anglii :?: Jeśli mecze - to samo poleci na polskiej wersji :smile:

Program na dziś wersja rumuńska (należy pamiętać że mają godzinę do przodu)

:read::arrow:tutaj

Program na dziś wersja polska

:read::arrow:tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, tym co jest w chwili obecnej nie jestem zainteresowany. Mam nadzieję, że zostawią je FTA chociaż do wiosny, bo wtedy nastawię na stałe antenę na Thora. Wersja rumuńska mnie szczególnie interesuje, bo pokażą tam Copa Libertadores.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...