Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs wygrał Adam Małysz, drugie miejsce zajął Thomas Morgenstern, a trzeci był Fin Kalle Keituri. Dawid Kubacki zajął szóste miejsce, Maciej Kot - 10., a Stefan Hula - 11. Krzysztof Miętus nie zakwalifikował się do drugiej serii i został sklasyfikowany na 36. pozycji. Ogólnie zawody bardzo udane dla polskich zawodników bo tylko Krzysztof Miętus nie zakwalifikował się do drugiej serii. Zawody były rozgrywane w dość trudnych warunkach przy mocno padającym deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem co bedzie dalej 13/08 konkurs w Courhevel a Małysz te skocznie lubi nie cieszmy sie zbytnio ale to dopiero poczatek przygotowan pozniej może być mała zadyszka spowodowana ciezkimi treningami choć Małysz tak jest juz doswiadczony ze wie kiedy odpoczac z tego co czytałem na skijumping mistrz ma wystapic w wszyskich konkursach procz Hakuby a Stoch wraca od Einsideln lub Wisły i startuje do końca .Ciekawy jestem ilu zawodników wystapi w Japoni (powinni zrobić dodatkowo dwa konkursy LGP w Sapporo ,i takie rozwiazanie widziałbym w PŚ tylko 1 konkurs w Hakubie2 w Sapporo i naprzykład 2 Peyohang bo tam tez jest nowoczesna skocznia )bo non stop najlepsi nie wylatuja na Pś tylko wysyłaja rezerwy(zadarza sie ze kiku jest z najlepszej 10 ), ostatnio cała czolowka była w 2007 na mś a w pś to chyba w 2001 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba ale szkoda tylko ze nie można dalej latać np grubo ponad 130 m niektórzy skoczkowie narzekali na próg a austryjacy porównywali ja do Bergisel w Inssbrucku

Ciekawe co bedzie sie działo w hakubie za tydzien moi faworyci Kamil Stoch i Daiki Ito wiadomo juz jaki skład wystawia austryjacy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Stoch jest w bardzo dobrej formie, skacze lepiej nawet od Adama Małysza więc w Hakubie na pewno powalczy o zwycięstwo, jeszcze nie wiadomo w jakim składzie wystartuje reprezentacja Austrii w Hakubie, ale najpewniej będzie to ich najmocniejszy skład. Co ciekawe Polska zdecydowanie prowadzi w Pucharze Narodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe beda zawody jutro w Hakubie z czołówki LGP są tylko Polacy Hula Kot Stoch Kubacki(jest jeszcze Rafał Sliż) i Harry Oli oraz reprezentant gospodarzy Daiki Ito startuje tylko 43 zawodników a w 2 konkursie będzie ich tylko 37

Szkoda bo w ostatnich latach zawody w Japoni traca na randze szkoda mi tylko gospodarzy powinni zrobic wiecej PS poza Europą (pisałem o tym kilka postów wyżej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...