Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.08.2024 o 22:40, Bloo411 napisał(a):

Już od kilku lat abonamenty się nie opłacają i ludzie przepłacają za coś, co można mieć taniej i większe paczki Internetu.

Jeżeli bierze się inne usługi z tym abonamentem, czy telefon lub inne urządzenia, to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, viaplayfan napisał(a):

Jeżeli bierze się inne usługi z tym abonamentem, czy telefon lub inne urządzenia, to się opłaca.

Przecież tutaj też to się nie kalkuluje. Lepiej sprzęt (telefon, tablet) wziąć na raty w elektro markecie, aniżeli u operatora, gdzie cena często jest wyższa przez co spłacasz dłużej. Netflixy, Disneye też lepiej wziąć poza operatorem, bo co z tego jak u operatora zapłacisz kilka groszy mniej, jak jesteś związany umową i nie możesz w miesiącach kiedy nie oglądasz zrezygnować

 

Dziwię się, że operatorzy (w tym Play) nie biorą przykładu z Orange (Orange Flex), Mobile Vikings i nie pójdą w model subskrypcyjny. Polacy coraz chętniej subskrybują.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Play można zrezygnować kiedy się chce, bo to subskrypcja, a na umowie to usługi streamingowe są za grosze lub nawet darmowe, tylko trzeba trafić na dobrą promocję.

@Bloo411 subskrypcja to praktycznie to samo co doładowania, a to akurat mają wszyscy. Miałem Orange Flex i jedyna przewaga nad ofertą na doładowania to 4 karty z tym samym numerem i internet pełen nolimit za 80 zł, czyli jedna karta w smartfonie, druga w routerze mobilnym, trzecia w tablecie i czwarta w zegarku.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

 

@Bloo411 subskrypcja to praktycznie to samo co doładowania, a to akurat mają wszyscy. Miałem Orange Flex i jedyna przewaga nad ofertą na doładowania to 4 karty z tym samym numerem i internet pełen nolimit za 80 zł, czyli jedna karta w smartfonie, druga w routerze mobilnym, trzecia w tablecie i czwarta w zegarku.

Praktycznie to samo, ale jednak nie do końca, bo subskrypcje musisz mimo wszystko jednak anulować. Dwa, o doładowaniu musisz pamiętać, aby nie zostać odciętym. Moim zdaniem subskrypcja jest jednak wygodniejszą formą od doładowania. Nie musisz pilnować stanu konta, czy terminu.

 

Kolejną kwestią jest to, że w Play eSIM działa na wybranych smartwatchach. Jeszcze nie tak dawno Play nie oferował eSIM na smartwatche.

 

Ja korzystam z Orange Flex za 35 zł i opcji eSIM. Karta w telefonie, a eSIM w Galaxy Watch 7 LTE. Czasami, gdy wyjeżdżam i jestem poza domem, to podbijam plan na 50 zł, bo wtedy mogę mieć też drugą kartę eSIM w moim Galaxy Tab S9+ 5G i korzystać z Internetu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...