Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adrianwo napisał:

Powinni stracić więcej numerów ze swoich pul

 

Stanie się to jak ludzie rozładują swoje skarbonki które powstały w czasie istnienia DIL.

 

Tak jak Kolega powyżej pisze, też wolałbym Plusa niż A2.

W Plusie na kartę GB nie przepadają.

Tak samo jest w Orange na kartę.

Ale to wszystko zależy od zasięgu i zainteresowanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem że taki tani?
W Plushu masz No Limit + 10GB za 25zł miesięcznie. Następnie pakiet 5GB za 5zł.
Ipla, CP GO i Plus Music bez limitu danych.
Promocje obniżające koszty: 5 doładowanie gratis, jutro na majówkę jest +100% dla doładowań 30-99zł, trwa loteria gdzie za SMS możesz dostać m.in. GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza oferta jest w Orange na Kartę. Wybierasz ofertę Orange Free doładowujesz za kwotę 30 zł i w zamian dostajesz 15 gb  i tak co miesiąc a do tego później wybierasz ofertę Bez limitu za 25zł i w tym dostajesz również 15gb ale za każdym doładowaniem 1gb więcej,. Czyli podsumowując  co miesiąc mamy 30gb które nie przepadają a jak nie wykorzystasz to dodają się na kolejny miesiąc :)

  

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-pelna-internetu-nowy-klient   oferta Orange Free za to dają 15 gb za doładowanie 30 zł 

 

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-nowy-klient  tu jest w pakiecie 15 gb  

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka tu kombinacja raz uruchamiasz  taryfę Orange Free doładowujesz za 30 zł i od razu masz 15 gb a jak uruchomisz taryfę za 25zł bez limitu masz w pakiecie 15 gb. Dostajesz te 15 gb za to że doładowujesz kwotą 30 zł a później pobiera Ci 25 zł i dostajesz w pakiecie 15 gb i wszystko :) Gdzie tu kombinacja ??? 15 + 15 i wszystko masz co miesiąc :)  Sam taką ofertę i wszystko jest ok :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Rozumiem, że mieszkasz w Rzeszowie i nie masz zasięgu własnego Play ? Dziwne, bo Play duże miasta ma raczej dobrze obstawione stacjami. Z drugiej strony, priorytetem jest dla nich teraz pokrywanie zasięgiem terenów poza miastami i trzeba przyznać, że tempo robi wrażenie. U mnie na Podlasiu stacje powstają jak grzyby po deszczu. Jeszcze jesienią 2018 moja droga na wieś (60 km) była w ok. 1/5 pokryta zasięgiem Playa. Teraz już ok. 5/6 drogi jest w zasięgu własnym. Już kilka razy mi się zdarzyło, że jeżdżąc po lasach, pustkowiach, zasięg Orange znikał, a Play wciąż działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Rzeszowie. Tak z ciekawości powiem że sieć gubi zasięg w sieci macierzystej. Na tych samych BTSach są nadajniki konkurencji Plusa T Mobile i Orange i zasięg Idealny tylko Play ma dziadowski. Nawet w centrum miasta potrafi automatycznie przejść z sieci Playa na sieć Orange.

Ja widać na mapce 1 bts dodali  http://beta.btsearch.pl/?dataSource=ukelocations&network=26006&standards=&bands=&center=50.025718%2C21.962476&zoom=12 

Rzeszów ul. Koło 4C na Kościele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Chciałem aktywować dziś pakiet darmowych 50 GB internetu "na lato", i tu czekała na mnie niespodzianka... 

 

 

Nadszedł lipiec, czas wakacji, więc operatorzy szykują na te dni nowe promocje. Play startuje dziś z dwoma nowymi propozycjami dla użytkowników na kartę. Można dostać 50 GB lub 100 GB w prezencie na start albo też 100 GB do wykorzystania na aplikacje.

   

 

 

50 GB w prezencie na start

*************************************************

AKTUALIZACJA: poprawny regulamin

Z wyjaśnień Play wynika, że jest to oferta przeznaczona dla nowych klientów (wybierających nowy starter lub przenoszących numer), którzy mogą aktywować pakiet w ciągu 30 dni od aktywacji karty SIM.     

 

 

Myślę, że po ośmiu latach moje małżeństwo z tą siecią się wypaliło i nadchodzi czas przenieść moje dwa główne numery do innej, lepszej sieci... ?

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mail z dzisiaj:

 

Cytat

Dzień dobry,

dziękujemy, że korzystasz z oferty na kartę w Play, cieszymy się, że jesteś z nami.
Piszemy do Ciebie z ważnymi informacjami dotyczącymi ofert na kartę (oferty głosowej i oferty internetu mobilnego), które świadczymy pod marką Play i Red Bull MOBILE.

15 sierpnia 2020 roku zmienią się ceny połączeń, SMS i MMS do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Dotyczy to cen, które określiliśmy we wszystkich Cennikach tych ofert – za wyjątkiem tych połączeń i SMS-ów, które opisaliśmy tam jako Bezpłatne.

Nowe ceny opisaliśmy w poniższej tabeli:

USŁUGA CENA ZA USŁUGĘ
Cena minuty krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski.
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.
0,35 PLN
Cena minuty krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz połączenia głosowych w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski.
Zmiana ceny dotyczy wyłącznie Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.
0,39 PLN
Cena krajowej wiadomości SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro, oraz ze Strefy Euro do Polski.
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA.
0,20 PLN
Cena krajowej wiadomości MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4), MMS na e-mail oraz wiadomości MMS w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski. 0,40 PLN
Opłata za brak aktywności na koncie dla Cennika Oferty Play na Kartę odNOWA 3,00 PLN


Ten list ma charakter informacyjny – nic nie musisz robić. Jeśli jednak nie akceptujesz powyższych zmian, to do 15 sierpnia 2020 r. możesz wypowiedzieć Umowę z tego powodu. Nie przysługuje nam wtedy prawo do żądania zwrotu ulgi (jeżeli została Ci przyznana przy zawarciu umowy).
Dzięki nowym cenom będziemy mogli przygotować dla Ciebie jeszcze lepsze usługi i promocje.

Pamiętaj też, że w większości naszych taryf na Kartę możesz bezpłatnie włączyć darmowe połączenia i SMS-y w ramach sieci Play. Aktualną listę taryf, które obejmuje ta promocja, znajdziesz na www.play.pl.

Pozdrawiamy Zespół Play

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I stało się! Chwilę po północy Play mnie "porzucił" i przez około dziesięć minut byłem "bezdomny" (brak sygnału i nie było jak się dodzwonić - oj nieładnie! :P ), a Nju przejęło mnie około 00:10. default_smile.png Tak więc po ośmiu latach żegnam się z siecią, która kiedyś była perspektywivzna, a okazała się zwykłym, czyimś "biznesem", gdzie klient jest na drugim planie i tylko lczy się jego kasa (każda usluga w tej sieci jest nieżyciowo droga). default_icon_cry.gif

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz w Play na kartę żeby mieć rok ważności konta na połączenia wychodzące trzeba doładować konto za... 100 zł i dotyczy to również taryfy RWK. :crazy: Widać, że dobrze zrobiłem że przeniosłem oba numery do Nju, bo widać idzie gorsze... :/

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/play-rok-waznosci-konta-za-100-zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...