Skocz do zawartości

Halmark (UPC)


xxx73xxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można sobie tak z ciekawości dla zabawy złapać Halmark (UPC) program po polsku tylko strasznie zniekształcony napisami przez środek ekranu i jakimś kołem ale zawsze to dodatkowy niekodowany kanał lepszy niż mango telezakupy :)

 

Halmark (UPC)

HOTBIRD

12460 MHz V 27500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że informujesz o ewentualnych promocjach kanałów, głównie polskich, nie wchodzących w skład pakietów CP i myślę, że można by było wogle coś takiego zrobić, czyli oddzielny temat, w koncu nie wszyscy śledzą wszystkie działy na Forum, jednak szkoda, że jest ten duży, denerwujący napis, ale może niektórym to wcale nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Polskie FTA z Hot Birda to:

TVP Polonia

TVP Kultura

TVN Gra

Mango24

Polsat 2

Polsat Zdrowie i Uroda

Tele5

Polonia1

TV Puls

ITV

VIVA Polska

4fun.tv

Podroze TV

 

Jak o czyms zapomnialem to przepraszam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze canal+film przed startem programu czyli do 8:30 (przynajmnije kiedyś tka było, a teraz to nie jestme pewny)
tak są okna w Canal+Film. Tylko szkoda, że wtedy nic ciekawego nie leci, tylko relkamy czy co tam, już nie pamietam

 

Te niekodowane okeinko to Kuchnia filmowa, można obejrzeć wtedy kulisy z planów zdjęciowych do filmów i krótkie prezentacje filmów jakie będzie można zobaczyć w najbliższym czasie na antenach Canal+. Ten program leci do dziś.

 

Tylko że zbaczamy z tematu, jakoś ostatnio często mi się to zdarza :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo promocyjne, tak sie to chyba fachowo nazywa :wink:

 

Taka promocje to sobie wlasciwie moga zostawic. Ja dziekuje za ogladanie bajki we wieczor.

 

A co do "Hallmarku". Juz wcale nie wiem czy to naprawde taki kanal filmowy premium. Widze tam seriale ktore rownierz moge sobie ogladac na "VOX", "SAT.1" itd. Chyba bym tego kanalu nigdy nie wlaczyl, jak by go mialem w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...