Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parę lat temu też próbowałem na dachu i wyszła lipa słaby sygnał i w ogóle porażka po zdjęciu anteny na ziemię na wysokość około 1.5 metra problem znikł nie potrafię tego wytłumaczyć dlaczego tak było po prostu tak i już . Spróbuj takiego myku może to coś da pamiętaj aby nic nie zakłócało sygnału acha no i antena powinna być min 70 a zalecana przez nc+ to 90.

Niektórzy też piszą aby lekko przekręcić konwerter w jedną czy drugą stronę to też polepszało sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od znajomego któremu skończyła sie umowa . Za dekoder podobno zapłacił jakąś kare umowna ponieważ okradziono mu mieszkanie, po czym wszystkie przedmioty sie odnalazły

ale kare już zapłacił za pacea a przyjąć już od niego nie chcieli z powrotem moje pytanie czy mozna ten dekoder jakoś wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technicznie wiem jak się do tego zabrać.. by dekodery cyfry działały jak fta.. i to bez karty (kilka miałem okazję przerobić ) ale w tym rzecz nie czyniłem tego z pace PVR.. Zapewne info na ten temat możesz znaleźć na forach typu elektroda pl .lub innych. Niemniej jednak jak nie jesteś oblatany z elektronika lutowaniem etc to raczej samemu tego nie zrobisz..!1

 

co do dalszej informacji jak przerobić dekoder.. nie udzielam ani prywatnie tym bardziej na forum informacji które nie sa zgodne z polskim prawem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace PVR HD 500GB działa z każdą kartą po Cyfrze - tą z prepaid także nieaktywną już - działają kanały FTA z satelity - można nagrywać - odtwarzać.

Jeśli karta jest już nieaktywna nie działają kanały dvb-t z naziemnej cyfrowej.

Tak testowałem z rok temu jak dostałem Pace PVR HD do umowy.

Na aktywnej karcie Cyfry działają kanały z naziemnej cyfrowej dvb-t.

 

Kup na znanym portalu kartę po prepaid Cyfry ( były dawane na własność - nie było obowiązku zwrotu ) będą ci działać kanały FTA z satelity - dekoder spokojnie obsługuje diseqc - odbiór z Astry i Hotbird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając HBO i ten dekoder w Cyfrze+ HBO OD czy HBO Seriale działały bez problemu.Po przejści do NC+ mam Platinum z HBO ale OD nie działa, pomomo że przy przedłózaniu umowy byłem zapewniany ze będzie działało.

Na infolini konsultamtka wmawia mi że na Pace od Cyfry to nie działa. Ma ktoś podoby problem.Nie wiem czy interweniować dalej czy dać spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...