Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ty dalej widzę w obłokach bujasz........... :woot:

 

Konsultant z DUK działałby na własną niekorzyść (przecież mają prowizje od umów) mówiąc mi, żebym wstrzymał się od podpisywania nowej droższej (o 40zł) umowy z mediaboxem - ponieważ od 17 ma być nowy soft. Dlaczego mam mu nie wierzyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozmawiałem dziś z konsulem i nic nie wie o nowym sofcie.na twoim miejscu bym z dużym dystansem podchodził do wypowiedzi konsultantów..... obyś sie nie mylił........

 

Obym...

Mam pewien dystans do tego ALE po co mi w takim razie opowiadał o tym, że był na szkoleniu gdzie widział i testował nowy soft na Pace PVR 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od pewnego czasu mam problem z nagrywaniem na moim PACE. Zarejestrowane materiały przy odtwarzaniu strasznie "przycina". Co kilkanaście sekund obraz przeskakuje o kilka klatek. Nie ma zresztą reguły - czasami zarejestrowany obraz jest ok. Dotyczy to stacji z różnych transponderów i audycji nagrywanych przy dobrych warunkach pogodowych. W trakcie oglądania programu na żywo problem nie występuje. Dodam, że mam najnowszą wersję oprogramowania. Ktoś miał podobne przygody z tym dekoderem?

 

sprawdź sygnał na drugim przewodzie (zamień wejścia i obserwuj). jeśli nic się nie zmieni to trzeba wyczyścić flash i eeprom. a najlepiej to wyczyścić stolik pod telewizorem z PACE i postawić tam ADB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze nie zdobyłem się na ten krok ale pewnie kiedyś nadejdzie taki dzień w moim życiu, że na ekranie tv zobaczę prawidłowo działające EPG i grafikę wprost z XXI wieku. póki co, żaden kolejny "nowy soft" na Pace tego nie rozwiąże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja ale pytanie czy masz na swoim Opticumie dwie głowice - i jeśli tak to ile to kosztowało... dla mnie priorytetem w chwili obecnej jest niezależne oglądanie i nagrywanie na dysku bez ponoszenia kosztów, a taki lepszy dekoder z dyskiem i dwiema głowicami to spory wydatek niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ! jaka szata graficzna na tym Sagemcom ! na PACE pewnie to nie chce pójść bo ciągle się coś wysypuje i głowią się nad tym od 4 miesięcy... np: zmieniają grafikę to odcina zasilanie dysku... powiększają bazę EPG to znowu nagrywanie nie działa... próbują naprawić funkcję PILOT to tym razem światło gaśnie w lodówce... i tak w kółko od kilku lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze w trakcie rozmowy mówił również o Sagemie ALE wymienił wyraźnie Pace'a.

 

P.S. Ale w tym Sagemie rzeczywiście soft bardzo przypomina ten nboxów.

Dziwne by było gdyby dali to tylko do Sagemów.

Z drugiej strony chyba niemożliwe jest wysyłanie tego samego dnia (17.07) softu do dwóch dekoderów.

 

Na w/w linku są dwie daty dla Sagema (17, 19), może jednak 18.07 będzie dla Pace'a???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...