Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, iż funkcja PROGRAM jest dostępna

na kanałach, które emitują tego typu informację. Wyjaśniam, iż CYFRA+ nie ma wpływu na sposób działania ww. funkcji na kanałach nadawanych niezależnie od operatora.

Funkcja PROGRAM jest usługą dodatkową. CYFRA+ nie ma obowiązku udostępniania tego typu informacji w ramach świadczonych usług.

jak człowiek takie rzeczy czyta to aż włos na głowie jeży się!

ja do C+ przeszedłem z CP ze względu na kanały BBC (w CP akurat je wycofywali) i byłem w szoku co zastałem. nie wiem jak jest teraz w CP ale tam funkcja PROGRAM działała bez najmniejszego problemu, na wszystkich kanałach można było w przód zobaczyć wiecej niż tylko najbliższy program. wchodząc w EPG od razu był program, a nie komunikat proszę czekać.... nie wiem czy to wina producenta (w CP miałem sagecom'a) czy operatora ale tam aktualizacji nigdy nic nie zepsuła ;)

mam też multiroom, drugi dekoder na piętrze (ale podstawowy SD), podobnie miałem w CP i tam drugi dekoder miał co prawda trochę mniej kanałów ale PROGRAM i wszystko inne działało bez problemu, wyświetlało sie od razu po przełączeniu na dany program, w C+ niestety zero info, dopiero trzeba wcisnąc guzika i na niektórych programach w ogóle nie pokazuje się nic.

 

ogólnie porażka w C+ czy to topowy dekoder HD PVR czy zwykły SD to nie działa to tak jak powinno (ew. tak jak bym sobie życzył), w CP jakoś nie było problemu... teraz N ma już kanały polsatu więc trzeba będzie rozejrzeć się za nową ofertą bo niema co męczyć się.

 

jedno co mogę powiedzieć to mimo że nadal mam v.150 to od niedzieli dekoder działa znośnie, nie muli i na razie nie muszę wyłączać go z prądu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... juz sie doczekac nie moge fuzji czy czegokolwiek co pozwoli polaczyc obie platformy , ewentualnie ZMIENIC dekoder

 

jestem tylko ciekaw jak ostatecznie zostanie rozwiazany problem kwestia multiroom ,

obie platformy jakby maja MEGA rozne podejscie do znaczenia slowa MULTIROOM

jak wczesniej pisalem jedynie MULTIROOM w eN powstrzymuje mnie do odejscia z cyfry na wzglad złomu dekoderowego jaki oferuje na rzecz lasnie eN ...

coz pozostaje tylko czekac znów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blado tzn ??

 

w magicznych pudelkach cyferki dzieja sie takie rzeczy ...

przelaczanie kanalow nastepuje z kilkusekundowym opoznieniem

reakcja dekodera na " strzal " z pilota tez jakby hmm pstryk 1-2-3 kanal zmieniony WOW

opcja INFO z pilota na ekranie TV zazwyczaj nie ukazuje nic albo napis brak informacji albo nawet brak nazwy kanalu

opcja PROGRAM z pilota ukazuje na ekranie napis TRWA AKTUALIZACJA , brak dostepnych informacji , a jak zadziala to naprawde dziala tak jakby dekoder nie sluchal polecen pilota , dziala bardzo wolno

ogolnie chodzi o to ze dekoder zamula z dnia na dzien im dluzej sie go uzytkuje

 

dla porownania dla uzytkownikow PACE mam test szybkosci

menu

2

 

i teraz sprobujcie po tej wlasnie liscie swoich programow TV poskakac sobie w prawo lewo gora dol pilotem

TAK SZYBKO dzialal dekoder zanim go zaktualizowalismy do v150 ( jak go wzialem byla v129 i tak dekoder śmigał )

i tak powinien reagowac na polecenia

ale coz to jak narazie zbyt TRUDNE w osiagnieciu dla technikow z firmy CYFRA +

 

przykre ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W białym deku o ile epg działa prawidłowo to kilka razy w ciągu tygodnia po uruchomieniu nie mogę nic zrobić nawet przez kilka minut, po prostu wisi, jak już wystartuję działa prawidłowo przez chwile a potem nie reaguję na pilota, dioda mruga ale nic się nie dzieje przez jakiś czas po czym nagle wykonuje wszystkie "polecenia" które wydałem mu rzeczonym pilotem, poruszanie się po menu graniczy nieraz z cudem. Znikanie obrazu i resety są na porządku dziennym, ale być może to ja mam taki egzemplarz, podobnie jak ty masz pace'a z problemami które opisujesz, a które mojego nie dotyczą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... watek ma juz 581 stron z czego podejrzewam ze z 270 stron to na temat jak bardzo XXXX jest ten dekoder czy moj czy kolegi z warszawy czy szczecina czy kolobrzegu :)

ten s z i t tak ma , ktos madrze napisal ze tu potrzeba napisania softu od poczatku a nie łatanie go z kazda aktualizacja łatka na łatce , wkoncu miejsca na poprawki zabraknie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ktos madrze napisal ze tu potrzeba napisania softu od poczatku a nie łatanie go z kazda aktualizacja łatka na łatce , wkoncu miejsca na poprawki zabraknie

Powiem więcej, nie tylko napisanie softu od początku, ale też 100% wymiany autorów oprogramowania. Nowi dostają golusieńki dekoder, bez żadnego softu i mają z niego wykrzesać tyle, ile się da. A dotychczasowi programowości mieli by nawet zakaz podawania kawy nowym, żeby przez samą swoją obecność czegoś nie za[beep]ili. A najlepiej to jakby w ogóle zniknęli i słuch o niech przepadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowałem wreszcie listę programów - teraz z kolei nie mogę nic nagrać, ani z marszu czyli czerwoną kropeczką, ani też w opcji planowania nagrania - ten dekoder mnie osłabia na maxa . Chyba pójdę wymienić model choć boję się że reszta jest taka sama. Dodam, że działał on w miarę poprawnie do czasu super-aktualizacji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...