Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast jak na razie nie zauważyłem niebieskiej diody rano, ale za to jakby częściej włącza się aby pobrać VOD, całą noc migała czerwona dioda a i teraz w dzień jak go wyłączam to po chwili się ponownie włącza i pobiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z urzędu pracy zatrudnieni jacyś [beep]e robią chyba te softy,bo inaczej nie mozna tego tlumaczyc :> juz brak nadziei na poprawne dzialanie pace i godnego softu ,chyba ze ten tuner jest z tych powolnych i nic sie nie da juz z nim zrobic :cry: moze niech napiszą jakąs notke w stylu pace juz nie przyspieszy to max jego mozliwosci to by oszczędzilo irytacji i setki postow sfrustowanych posiadaczy tego urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej pisalem mam nadzieje ze po zakonczeniu finalnej fuzji obu spolek ze bedziemy mogli korzystac z ADB !! bawilem sie tym dekoderem u rodzinki i po prostu NIEBO i ZIEMIA , wiadomo NIE ma idealnych rzeczy pewnie tez cos sie znajdzie co by mnie wkuXXXX ale szybkosc deko dera i reakcja deklasuja obecny sprzet cyfry na ZŁOM , wiele sieci kablowych tez korzysta z ADB i ja nie mowie NIE tej firmie dekoderow

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi mi działa Ok -nie wiem chyba jakiś cudowny model mi się trafił jak czytam te Wasze jęki :),

Generalnie mam go ponad dwa lata i w zasadzie nie zawodzi. Prosty w obsłudze (bardzo waąne z punktu widzenia dzieci i Żony) sprawnie nagrwa, odtwarza zatrzymuje - oczywiście nie jest to DM za 2kPLN, ale mając kilka ;) tunerów opartych na Linux mogę powiedzieć ze mają jedną podstawową wadę... kiepski GUI dla tzw. szarego użytkownika, no i kosztują ... a ten mam od 2lat za 0PLN.

No i kolejna wada odbiorników NIE DEDYKOWANYCH - brak usług typu VOD i C+ na życzenia, wg mnie bardzo przydatnych.

Czekam wciąż na uruchomienie USB (chociaż mi to do szczęścia oczywiście nie potrzebne) :D, PR via net działa super

Pozdrawiam

Zadowolony Użytkownik PACE 500GB (oczywiście TWIN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi mi działa Ok -nie wiem chyba jakiś cudowny model mi się trafił jak czytam te Wasze jęki :),

Generalnie mam go ponad dwa lata i w zasadzie nie zawodzi. Prosty w obsłudze (bardzo waąne z punktu widzenia dzieci i Żony) sprawnie nagrwa, odtwarza zatrzymuje - oczywiście nie jest to DM za 2kPLN, ale mając kilka ;) tunerów opartych na Linux mogę powiedzieć ze mają jedną podstawową wadę... kiepski GUI dla tzw. szarego użytkownika, no i kosztują ... a ten mam od 2lat za 0PLN.

No i kolejna wada odbiorników NIE DEDYKOWANYCH - brak usług typu VOD i C+ na życzenia, wg mnie bardzo przydatnych.

Czekam wciąż na uruchomienie USB (chociaż mi to do szczęścia oczywiście nie potrzebne) :D, PR via net działa super

Pozdrawiam

Zadowolony Użytkownik PACE 500GB (oczywiście TWIN)

Ja również mogę to samo powiedzieć u mnie tez wszystko działa jak należy może jesteśmy szczęśliwcami :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum.

Kilku użytkowników PACE HD PVR 500 stwierdziło, że nowy soft 150 jest super. Jak dla mnie działa on wolniej. To znaczy wolniej przełączają się kanały.

Poza tym zasadniczy problem powstał przy użyciu przycisku "E", który pokazuje listę kanałów. Do tej pory strzałki poziome poziome pozwalały przewijać kanały co 10. Teraz to nie działa u mnie. Szybkie naciskanie strzałek powoduje wyłączanie tej listy. Z resztą pionowe strzałki też nie działają właściwie.

Dajcie znać, czy u was jest tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...