Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępię powitanie dla wszystkich, bo to pierwszy post.

 

W opcji VOD mam praktycznie caly czas, że flmy dostępny wkrótce. Niezależnie w sumie czy to VOD, czy na życzenie, czy seriale HBO. Mam PVR od 10 dni, pobrało w sumie 2 filmy. Czy to normalne?

 

 

Mam dokładnie ten sam problem.

 

Tyle że ten sprzęt posiadam od prawie początku grudnia. Zawsze na noc wyłączam żeby był standby a i jak się da to w dzień . Efekt ? tylko 9 ściągniętych filmów(premier). Starsze pozycje to lepiej nie mówić, 0 ściągniętych.

 

Mało tego 1 stycznia miałem już pobrany film Capitan ameryka, tak pomyślałem że go sobie wykupie. A tu nagle... ten konkretny film znikł z listy (dodam że ogólnie był ściągnięty i dostępny do 31.03). Po kliku dniach znowu się pojawił ale do tej pory nie został ponownie ściągnięty.

 

Straszna lipa z tym VOD...

 

Panowie, a ile macie kabli oraz jaki typ konwertera w menu jest ustawiony? Czy wyłączacie dekoder do trybu standby? Przy dwóch kablach można je zamienić miejscami i zobaczyć, czy sygnał się nie zmieni(zmniejszy...). Powiem tak, jak pierwszy raz miałam Pace'a PVR'a, to w ciągu 1 tygodnia prawie wszystko z VOD się pobrało, drugi tydzień zajęło pobieranie C+ nŻ i HBO Seriale. Mam nadal 1 kabel i elegancko wszystko zasysa. Przy drugim Pace było tak samo. Nieprawdą jest to, że trzeba odczekać nawet 2 tygodnie, bo musi być "autoryzacja" dla dekodera. W momencie podpięcia dekodera od razu pobiera filmy, ale to, czy można zamawiać, jest zależne od tego, czy już ma "autoryzację". Zwykle czas pobierania i "autoryzacji" dekodera w systemie jest podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedy przez kilka dni mialem ta "przyjemnosc" z posiadania cudownego pace pvr to niestety , ale vod pobieralo sie masakrycznie bo przez 5 dni chyba pobraly sie tylko dwa filmy i oczywiscie instalacja na dwoch kablach i poziom sygnalu na 4,5. Coz widac ze ten cudowny sprzet tak dziala.....czyli w zasadzie dziala kiedy chce:P P.S. Ja wiemtylko jedno NIGDY WIECEJ PACE PVR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kate , jeśli chodzi o sprawy techniczne to wszystko mam jak należy bo miliony razy mnie o to pytano.

Nt. standby też się wypowiedziałem.

 

żeby była jasnośc ,nie jestem hejterem. Inne funkcje sprzętu działają aż miło.

 

Ale vod tak jak kolega piotrek stwierdził działa jak krew z nosa. Jestem coraz bliżej wymiany sprzętu bo na vod mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. VOD, CANAL+NA ŻYCZENIE i HBO Seriale działają super ;-) Wszystko zawsze ściągnięte i można oglądać.

Tylko nie wiem dlaczego każda pozycja po ODTWORZ-eniu zaczyna się od 1:30 :-o Błąd w oprogramowaniu ?

 

U mnie też wszystko działa. I też wszystkie pozycje zaczynają się od 1:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem kiedy wlaczam nagrywanie to dekoder sam je przerywa po ok. 20 min. zauwazylem ze dzieje sie tak jak wylacze telewizor?

 

Aha i druga sprawa mam talerz 60 czy jest mozliwosc na niej ustawienia kanałow HD aby nie ciely i nie zanikaly? Czy lepiej zalozyc 80?

 

Z gory dziex za pomoc,pozdrawiam

Dziwne, że przerywa Ci nagrywanie wtedy, kiedy wyłączysz TV. Ja bym obstawiał, że musi Ci jakoś sygnał gubić i dlatego przerywa, też tak miałem, ale potem poprawiłem ustawienie konwerterów (mam Quada) na nBoxie i już wszystko OK. A właśnie, nie masz czasem innej platformy? Co do anteny, to bierz 80 cm, a powodów wymieniać chyba nie muszę.

 

@gregry608

Też tak mam, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dziwny objaw tego Twojego Pace

2.Antene 60cm musisz idealnie ustawić do odbioru kanałów HD,w gorszych warunkach atmosferycznych mogą być przycięcia,zaniki obrazu.Ja bym proponował antene 80cm,jest większy "zapas" sygnału.

 

a jaki Ty masz soft? jeśli masz inny niż 147 (lub testową wersję 150) to aktualizuj teraz.

60 to trochę za mała antena - przy śniegu i innych przeszkodach wycina obraz.

Sprawdź też wtyki f-ki.... ten dekoder jest strasznie czuły

 

 

Dzieki. To chyba jednak założę tą 80 , a co do softu to mam 150,a co 147 jest lepszy? Wcześniej mialem 146.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz internetu to zostań na 147, ja go wgrałem tylko i wyłącznie dla serwisów radiowych, które świetnie chodzą. Ten 150 wgrywasz ręcznie (modyfikacja parametrów odbioru - jest do tego instrukcja) a 147 jest na satelicie od piątku do poniedziałku. Jak wgrasz 150 to zawsze zmieniając parametry odbioru na standardowe ściągnie ci 147. Mam wrażenie, że szybciej chodzą na 150 ale to może być tylko wrażenie, za to dłuzej na ekranie zostaje belka z nawą kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dekoder zwolnil po aktualizacji. Przelaczanie programow wydłuzyło sie. Niezaleznie czy z kablem od internetu czy bez.

To proponujesz 147? Jak moge cofnąc? dzieki.

menu -> 7->1->ok->b-> strzałka 3 razy w dół -> zmieniasz satelite na hotbird. Wychodzisz do menu głownego i robisz znow aktualizacje. Po aktualizacji wyszukujesz programy i masz 147.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz internetu to zostań na 147, ja go wgrałem tylko i wyłącznie dla serwisów radiowych, które świetnie chodzą. Ten 150 wgrywasz ręcznie (modyfikacja parametrów odbioru - jest do tego instrukcja) a 147 jest na satelicie od piątku do poniedziałku. Jak wgrasz 150 to zawsze zmieniając parametry odbioru na standardowe ściągnie ci 147. Mam wrażenie, że szybciej chodzą na 150 ale to może być tylko wrażenie, za to dłuzej na ekranie zostaje belka z nawą kanału
Mi dekoder zwolnil po aktualizacji. Przelaczanie programow wydłuzyło sie. Niezaleznie czy z kablem od internetu czy bez.

To proponujesz 147? Jak moge cofnąc? dzieki.

menu -> 7->1->ok->b-> strzałka 3 razy w dół -> zmieniasz satelite na hotbird. Wychodzisz do menu głownego i robisz znow aktualizacje. Po aktualizacji wyszukujesz programy i masz 147.

Dzieki chłopaki za pomoc wlasnie aktualizuje do 147 mam nadzieje ze przycisk "E" bedzie chodzil szybciej bo w 150 to tragedia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziala internet na tym 150?

Zrobilem wczoraj aktualizacje: 'serw' dobrze przełącza na kanal serwisow internetowych, lista kanalow 'e' nie znika, tylko dekoder nie widzi router'a. Żadnego. Wszystko jest dobrze skonfigurowane, na innych kompach, podlaczonych przez ten sam kabel, net jest. Dioda ani na routerze przy danym porcie, ani na dekoderze nie swieci.

 

co ciekawe, jezeli nie ma podpietego kabla, na kanale serwisow internetowych w ogole nie wyskakuje komunikat 'podlacz kabel do dekodera blablabla'. Z kolei jesli sie go podlaczy do neta, to ów komunikat sie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...