Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@FFanpo co sygnal ??? - w menu jest on mierzony dla 10892h - wiec to sprawdzanie nie ma sensu

 

 

 

Jesli masz brak uprawnien to masz nieaktualna liste programow i odbierasz film hd ze starego tp na ktorym juz nie ma uprawnien. Teraz C+ Film hd jest na 11411h

Jesli brak sygnalu to sprawdz czy dziala minimini hd i c+ gol hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

moje problemy to :brawo: :

 

1. Stary soft 92/dtt - mimo prób aktualizacji i informacji, że aktualizacja jest dostepna - brak mozliwości wykonania.

a/ jaki jest obecnei aktualny? 114 ? http://www.cyfraplus.pl/technologie/spr ... derow.html

2. Brak opisów na kanałach hd; Jak był canal plus to opis czytalem na zwykłym a na hd ogladalem. od zawsze

3. Nie moge nagrywać:( - od zawsze.

4. Nie moge oglądać nowych kanałów hd - brak sygnału ustaw antenę.

 

 

Jakieś pomysły - pzoa wymianą sprzętu?

:mrgreen:

 

 

James

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz dekoder z sieci i po kilku minutach włącz.. Jak to nie da rady sprawdź aktualizacje softu .. kanałów.. I jak to nie da rady daj reaktywacja karty na ( ICA -Cyfra) ..

To jak nie da rady usterka techniczna ... sprawdź kable podłączenia konwerter etc.

 

Tak la ciekawości niedawno mi się poluzował kable antenowy przy PACE 500 zaczęły wyskakiwać jakieś nieciekawe komunikaty,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

moje problemy to :brawo: :

 

1. Stary soft 92/dtt - mimo prób aktualizacji i informacji, że aktualizacja jest dostepna - brak mozliwości wykonania.

a/ jaki jest obecnei aktualny? 114 ? http://www.cyfraplus.pl/technologie/spr ... derow.html

2. Brak opisów na kanałach hd; Jak był canal plus to opis czytalem na zwykłym a na hd ogladalem. od zawsze

3. Nie moge nagrywać:( - od zawsze.

4. Nie moge oglądać nowych kanałów hd - brak sygnału ustaw antenę.

 

 

Jakieś pomysły - pzoa wymianą sprzętu?

:mrgreen:

 

 

James

 

Iloma kablami podłączony do anteny i na ile jest ustawiony w menu dekodera?

@wlacha, podczas reaktywacji wysyłane są na kartę informację do kiedy ona jest ważna oraz na jakie kanały ma uprawnienia. Przestaw na TVPinfo i puść reaktywację raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gol nie mam i mini hd tez nie wyskakuje brak sygnału sprawdź podłączenie konwertera mam twin ale jeden kabel czyli zaznaczone na pojedyńczy. sygnał jest na 4,5

popraw kąt ochyłki polaryzacji konwertera (nie zadne uprawnienia)- czyli stan przodem do anteny (widzisz napis Cyfra+), luzujesz uchwyt konwertera (2 srobki), i przekracasz w przeciwna strone do ruchu wskazowek zegara od 0 do 7 stopni (kabel z konwertera w skierowany idealnie w doł to 0 stopni - jedna kreska na podziałce to 5 stopni). Oczywiscie obserwujac wspomniane programy. Jak to nic nie da - ustawienie ponowne całej czaszy antenowej.

Witajcie,

moje problemy to :brawo: :

 

1. Stary soft 92/dtt - mimo prób aktualizacji i informacji, że aktualizacja jest dostepna - brak mozliwości wykonania.

a/ jaki jest obecnei aktualny? 114 ? http://www.cyfraplus.pl/technologie/spr ... derow.html

2. Brak opisów na kanałach hd; Jak był canal plus to opis czytalem na zwykłym a na hd ogladalem. od zawsze

3. Nie moge nagrywać:( - od zawsze.

4. Nie moge oglądać nowych kanałów hd - brak sygnału ustaw antenę.

 

 

Jakieś pomysły - pzoa wymianą sprzętu?

:mrgreen:

 

 

James

1. Jesli to faktycznie pace pvr to mocno stary soft. W piątek od 9:00 do poniedziałku do 9:00(wtedy jest aktualizacja wg grafiku) wchodzisz do menu wybierasz 8 i ok. Tyle - soft sie wgra:)

1a. Aktualny to 147

2. Zobacz po aktualizacji

3. Jak masz jeden kabel antenowy to wkrecasz go do SAT1, a w menu ustawiasz typ konwertera pojedynczy (menu -> 7 -> 1 -> ok -> "b" -> strzałka 2 razy w dól -> strzałka w prawo)

4. Tak jak @wlacha popraw kąt ochyłki polaryzacji konwertera (nie zadne uprawnienia)- czyli stan przodem do anteny (widzisz napis Cyfra+), luzujesz uchwyt konwertera (2 srobki), i przekracasz w przeciwna strone do ruchu wskazowek zegara od 0 do 7 stopni (kabel z konwertera w skierowany idealnie w doł to 0 stopni - jedna kreska na podziałce to 5 stopni). Oczywiscie obserwujac wspomniane programy. Jak to nic nie da - ustawienie ponowne całej czaszy antenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku dni w nocy podczas nagrywania wyskakuje mi komunikat E508 na wyswietlaczu. Rano musze robic reset wtyczkowy bo pace nie kuma czaczy. Nagrywam cos jest ok, wyłaczam tuner ide spac a rano E508! Co robic, kable ok, sygnał itd ok. Moze nie wyłaczac ale wtedy to ile pradu mi zeżre:)

pomóżcie jakoś jak wiecie, dzieki, pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku dni w nocy podczas nagrywania wyskakuje mi komunikat E508 na wyswietlaczu. Rano musze robic reset wtyczkowy bo pace nie kuma czaczy. Nagrywam cos jest ok, wyłaczam tuner ide spac a rano E508! Co robic, kable ok, sygnał itd ok. Moze nie wyłaczac ale wtedy to ile pradu mi zeżre:)

pomóżcie jakoś jak wiecie, dzieki, pozdr,

uszkodzenie dysku twardego albo zasilacza (daje za niskie napicie - dekoder nie uruchamia dysku i przez to diagnozuje bledem uszkodzenia nosnika :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki keers, pójde wymienic ale ciekawe ze po resecie normalnie działa, nagrywa odtwarza itd. To będzie chyba zasilacz bo nagrywa się, chociaz faktem jest ze dzieje sie to tylko wtedy gdy zostawiam nagrywanie włączone i wyłaczam tuner na noc. Keers, jak myslisz spróbować wymienić sam zasilacz, dadzą mi na wymiane w sklepie gdzie kupowałem cyfre czy mam sobie kupic nowy?

Szkoda mi troche moich nagrań dlatego chciałbym zachować ten egzemplarz o ile sie da.

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki keers, pójde wymienic ale ciekawe ze po resecie normalnie działa, nagrywa odtwarza itd. To będzie chyba zasilacz bo nagrywa się, chociaz faktem jest ze dzieje sie to tylko wtedy gdy zostawiam nagrywanie włączone i wyłaczam tuner na noc.

Dzisiaj w nocy miałem identyczną sytuację, obudziła mnie niebieska dioda i komunikat na wyświetlaczu E508, dekoder niczego nie nagrywał, najprawdopodobniej ściągał VOD, po restarcie działa normalnie, nagrywa, odtwarza, nie restartuje się i nie wyświetla tego komunikatu. Jesteś pewien że to było w czasie nagrywania?? może skończył nagrywać i pobierał VOD, bo jeżeli tak to już byłoby dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rysiu, słuchaj masz racje, raz było podczas nagrywania a tej nocy po odtwarzaniu nagrywania o ile sie nie myle bo nagrywam bardzo czesto. Jedno nagrywam a inne odtwarzam, wiesz praca wiec tylko wieczory moje i nadrabiam. Ciekawe ze i ty masz E508, moze samoistnie nam zniknie jak sie pojawiło.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...