Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

by to przy ponownym uruchomieniu dek to za każdym

Weź kolego wyłącz wspomniany tuner z sieci elektrycznej posprawdzaj przyłącza kabli satelitarnych . Wadliwe podłączenie anten może dawać podobne objawy na peace cyfry ..

Po sprawdzeniu podłącz dekoder do sieci i włącz.. Przeskanuj niebo ( wyszukiwanie programów sat) jak to nie pomoże pozostaje jedynie wymiana tunera na inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozwiń myśl :smile: Dlaczego 0 zł? Normalnie jest to znacznie większa kwota...

 

A co tutaj rozwijać po prostu wynegocjowany za 0zł PACE i już i tak od prawie 2 lat.

 

Jasne jest to że tylko PACE i PHILIPS dawany przez C+ ma te opcje o których pisałem - i uważem ze są one atrakcyjne

 

Przy całej niedoskonałości owego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przypał jaki zrobił ten cudowny dekoder. Zaplanowałem nagrania w ubiegłym tygodniu na sobotę na kanale (jeszcze wtedy) TVN. Od piątku pojawił się TVNHD ale też na kanale 4 więc pomyślałem w razie co sprawdzę, czy zaplanowane nagranie nadal tam jest. Wszedłem i o dziwo widziałem zaplanowane nagranie na TVNHD.

Gdy po dokonaniu nagrania w niedzielę chciałem obejrzeć nagranie, nagrała się zawartość ze zwykłego TVN, mimo tego że w nagraniach jest napisane TVNHD. Żenada, mimo tego że to sprawdziłem czy na pewno nagra się HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc niedługo będzie ci kończyła sięumowa a wtedy zaśpiewają za to pudło 10/15 zł co miesiąc bo za 0 to baardzo nielicznym sieudaje utrzymać :lol2:

 

kończy mi się niestety gdzies koło czerwca :( akurat to mnie nie cieszy...

A co do tego czy będzie za 0zł czy nie to się nie podniecam bo to jest kwestia negocjacji jak zwykle -sam piszesz ze nielicznym się udaje .... moze sie załapię do tego grona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak u was ale u mnie i wczoraj i dzisiaj była rano czerwona dioda i dek był w prawdziwym trybie standby. zobaczymy jak jutro będzie. poza tym widzę, że ominęła mnie masa kłopotów jakie mają inni po dodaniu paczki HD i załadowaniu nowej listy... ciekawe od czego to zależy. że o dziwo jak na razie nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak u was ale u mnie i wczoraj i dzisiaj była rano czerwona dioda i dek był w prawdziwym trybie standby. zobaczymy jak jutro będzie. poza tym widzę, że ominęła mnie masa kłopotów jakie mają inni po dodaniu paczki HD i załadowaniu nowej listy... ciekawe od czego to zależy. że o dziwo jak na razie nie ma żadnych problemów.

U mnie to samo.Już drugi dzień rano była czerwona dioda. Chyba się naprawił :jupi: Ale VOD dalej nie pobiera. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką ciekawostkę - jak aktualizuję listę kanałów, to dekoder czasami chce kodu, a czasami nie. I jak mu się odmieni, to kasuje mi całą listę ulubionych programów, i muszę znowu znakować. I jakiś czas spokój. Potem jak mu się odwidzi i znowu żądanie kodu "zniknie" to i zaznaczenia na ulubionych znikają. I tak w kółko. Soft oczywiście 147. Miał / ma ktoś coś takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili największym problem mają wydawane 500 z aktualizacją listy kanałów. Wersja oprogramowania z dostawy 146. Po wyszukaniu znikają kanały HD, np. TVN HD, wszystkie Canal+. Jak informują technicy należy poczekać do nadawania nowej wersji oprogramowania czyli do piątku. Jedyny sposób na wczytanie listy to zmiana parametrów w ustawieniach satelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką ciekawostkę - jak aktualizuję listę kanałów, to dekoder czasami chce kodu, a czasami nie. I jak mu się odmieni, to kasuje mi całą listę ulubionych programów, i muszę znowu znakować. I jakiś czas spokój. Potem jak mu się odwidzi i znowu żądanie kodu "zniknie" to i zaznaczenia na ulubionych znikają. I tak w kółko. Soft oczywiście 147.

 

 

Mam tak samo. Chociaż ostatnio po zmianie listy zdarzyło się, że gwiazdki najpierw zniknęły, mnie już prawie szlag trafił, że muszę listę układać po czym nadusiłem chyba strzałkę i o dziwo gwiazdki na liście pojawiły się znowu. Mam dekoder od marca 2009r. Może nasza seria tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką ciekawostkę - jak aktualizuję listę kanałów

Podobnie jest u mnie myślę że to jest związane z aktualizacją softu tunera.. Wszystko wskazuje na to że to będzie przełomowy soft bo nawet nie są wgrywane nowe filmy na VOD wszystkie mają czas do ( najdalej do 10 listopada) aktualizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...