Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Mam ten sam problem nie moge nagrywac 2 programow jednoczesnie.

Do tej pory mialem podlaczony jecen kabel i moglen nagrywac jeden program a w tym samym czasie niektore ogladac.

Jakie bylo moje zaskoczenie po zmianie podlaczenia na twina owszem moge nagrywac program i jednoczesnie ogladac wszystko ale 2 programow w tym samym czasie nie nagram.

Posiadam rowniez Sky uk i tam nie ma z tkim zabiegiem najmniejszych problemow.

na forum nc+ znalazlem cos o tym ze szanowna platforma blokuje ta funkcje.

 

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread ... 611&page=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z czym masz problem? Przecież tak właśnie działa nagrywanie w tym dekoderze. Jeżeli jedno nagrywasz z timera to na drugim kanale chwilę oglądasz, cofasz się do miejsca od którego chcesz rozpocząć zapis i wciskasz rec. W tym momencie na ekranie widzisz "powrót do na żywo" a tuner nagrywa oba kanały. Naciśniecie

"stop", "ok" dotyczy w pierwszej kolejności zapisu z timeshiftu , kolejne z timera. Innego sposobu robienia 2 nagrań jednocześnie w moich pace nie ma.

 

jak nie ma jak do tej pory tak robiłem, a dekoder z dwiema głowicami właśnie do tego jest stworzony, że moge nagrywac dwa programy jednoczesnie a trzeci oglądac na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdy oa programy są w jednej godzinie wyskakuje, że mam przerwać nagranie jednego i wstawić ten drugi, a jak jeden nagrywam to na innym kanale timeshift działa normalnie

No i to jest normalne zachowanie dekodera. Możliwe są tylko dwa procesy nagrywania jednocześnie i w tym wypadku tak jest- jeden program nagrywa a drugi oglądany właśnie program też nagrywa automatycznie (działa Timeshift). Drugie (stałe) nagrywanie jest możliwe wyłącznie korzystając z materiału nagrania Timeshift (po jego cofnięciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działało bo nagrywam ugotowanych i jakiś z topowych meczów ligi angielskiej zaczynający się o 17 w niedziele nagrywałem i dawało radę.

Polecam więc lekturę strony http://ncplus.pl/pomoc/uzytkowanie/pauzowanie-przewijanie-nagrywanie-pvr a w szczególności zapisów dotyczących nagrywania w dekoderach PACE PVR 500 i PHILIPS PVR 250. Zdaje się, że one jako jedyne oferują w ogóle nagrywanie z Timeshiftingu, nowe dekodery NC+ nie mają nawet tego.

Żaden z dostępnych dekoderów nie umożliwia "normalnego" jednoczesnego nagrywania dwóch programów w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...