Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Pace zez HOT BIRD ASTRA . Chciałbym jeszcze dołożyć konwerter na AMOS albo THORA. Czy jest możliwość dokładania innych satelit aby z tego Pace wydusić większą listę kanałów niż ma standardowo . Czy po wejściu do menu USTAWIENIA PARAMETRY ODBIORU inny satelita wpisać PID....... TID1........ TID2 ...... po wpisaniu wartości satelity THOR itp czy coś znajdzie???????? Proszę o odpowiedz zanim dołoże trzeci konwerter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj.chyba dużo więcej jest aniżeli 200 tyś.pejsów i do tego cały czas rozdają

@Bohmter60 sprawdź czy przy f-kach nie ma spiecia,czy są dobrze zarobione

 

F-ki są Ok! Każdy kabel sprawdzony oddzielnie , na ustawieniu "Konwerter pojedynczy" na SAT 1 sygnał 4 do 4,5 - nagrywa. Po podłączeniu kabla do SAT 2 i ustawieniu na Twin - komunikat brak sygnału.

Na pewno jest zwara to wiem, tylko - czy LNB czy Pace?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tydzień lub dwa? Powiedziano Ci, że na 100% soft będzie najpóźniej do 24.07, czego zresztą Ci życzę.

 

Opisuję całą sytuację. W rozmowie 11.07 powiedział mi, że będzie soft od 17.07 do 24.07 - czyli najpóźniej w ciągu dwóch tygodni od dnia naszej rozmowy.

No no, jednak kolega się nie mylił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat aktualne jest przejrzyste i proste w obsłudze (może kwestia przyzwyczajenia) jedynie EPG masakra. Mam jeszcze jedno pytanie, może ktoś wyjaśni, bo z tego co doczytałem i rozumiem nowe oprogramowanie będzie jedynie dla tych co maja wersję 154i? Ja nigdy nie podłączałem dekodera do netu i nie zamierzam. Dobrze rozumiem, że kto nie ma wersji 154i a ma 154 zostanie na starym oprogramowaniu?

Jeśli tak by mi pasowało, chyba że będzie dużo lepsze nowe oprogramowanie to podłącze dekoder do netu za kilka tygodni i pobiorę 154i a następnie już NC+ - plusowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...