Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To właśnie jedna z tych wielu kwestii dzięki których nie kumam "majstrów C+"

 

Panowie, robimy soft do PACE'A nc+ na wzór MediaBoxa. Ty włącz MediaBoxa (wskazuje na jednego), a ty włącz PC.

 

(Po 2 miesiącach)

 

-Panowie, skończyliśmy kompletnego softa dla nc+. Czekamy na wypłaty.

-Ale szefie, a menu główne, dość brzydko wygląda...

-Cicho może być, na pewno nie zauważą

 

Tak to może wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie porządnego i estetycznego softu do tego dekodera to nie taka prosta sprawa, bo ma tylko 32 MB pamięci flash. Z kolei zabawki ADB (2849/2850/5800) na STi do których się odwołujemy, zachwalając ich menu, funkcjonalność itd. mają 64 MB . Nie da się więc skopiować czy przenieść tego czyt tamtego bez główkowania i optymalizowania.

 

Turbo (i pewnie mediabox) mają tej pamięci 512 MB, więc tu dopiero jest pole do popisu.. Ale to już inna para kaloszy niż Pace, bo te dekodery są na innej architekturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze nie bo polsat SD jest na kanale nr 7 a na turbo bedzie HD

Mi zalezy tylko na szybkosci Tego Pace bo pozostale uslugi internetowe sa dla lajkow, ktorzy nigdy nie korzystali z techniki.

Jesli bedzie DLNA to mozemy dopiero porozmaiwiac a tak to mozemy ogladac tylko tv.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznę tak: godzina 12.20. dzwoniłem do konsultanta NC+. potwierdził że do grupy losowo wybranych osób zostały wysłane dekodery z nowym softem w wersji beta. po otrzymaniu opinii dopracują soft i bedzie rozsyłany tak jak do tej pory między innymi na PACE PVR i PHILIPS PVR. dokładnej daty nie podał. to chyba tyle w tym temacie. napisałem to wszystko nie żeby bronić kogokolwiek tylko żeby wreszcie to forum przestało być miejscem gdzi można się wyżyć tylko z kulturką pogadać na temat. niektórzy chcieliby dowiedzieć się czegoś konkretnego bez dzwonienia do NC+ i wysłuchiwania w kółko tej denerwującej muzyczki a nie czytać wyzwisk i zaczepek skierowanych do ludzi którzy mogą wnieść coś do tematu. to tyle. trochę długo ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z VOD jak wejdę do VOD to mam pusty ekran nie dam rady nic wybrać typu premiery itp i widnieje napis u góry po prawej stronie undefined, i posiadam philipsa i mają mi wymienić na pace. jak myślicie to winna dekodera czy to jest winna nadawcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dzwoniła do mnie miła dziewczynka z jakiejś firmy satelity NC+ i proponowała dekoder do testów.Nęciła możliwością wygrania jakiejś tam nagrody i czymś tam jeszcze.Kurier miał przywieźć i potem zabrać z wypełnioną ankietą, ale odmówiłem.Ja mało oglądam i słaby to byłby test, a z kolei miałbym pewnie wieczne telefony w pracy od żony że coś nie działa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznę tak: godzina 12.20. dzwoniłem do konsultanta NC+. potwierdził że do grupy losowo wybranych osób zostały wysłane dekodery z nowym softem w wersji beta. po otrzymaniu opinii dopracują soft i bedzie rozsyłany tak jak do tej pory między innymi na PACE PVR i PHILIPS PVR. dokładnej daty nie podał. to chyba tyle w tym temacie. napisałem to wszystko nie żeby bronić kogokolwiek tylko żeby wreszcie to forum przestało być miejscem gdzi można się wyżyć tylko z kulturką pogadać na temat. niektórzy chcieliby dowiedzieć się czegoś konkretnego bez dzwonienia do NC+ i wysłuchiwania w kółko tej denerwującej muzyczki a nie czytać wyzwisk i zaczepek skierowanych do ludzi którzy mogą wnieść coś do tematu. to tyle. trochę długo ale trudno.

zacznę tak: godzina 14:00, dzwoniłem do konsultanta NC+. nie potwierdził, że do grupy losowo wybranych osób zostały wysłane dekodery z nowym softem w wersji beta. :shock:

do mnie też dzwonili aby testować mediabox bo maja tysiące zgłoszeń n/t kiepskiej jakości obrazu. Odmówiłem bo za darmo to niech sobie sami testują! 100pln za dzień to sie zastanowie.

 

to jest podejście. zero zaangażowania a potem tylko narzekania ża coś nie działa, że złom itd. zajrzyj np. na takie http://www.mojazbox.pl/forum.php? (to nie jest reklama forum żeby nie było) chodzi o pokazanie że im więcej testerów tym szybciej jest nowy soft i lepiej działający.

A jakie ma być podejście? Nowa definicja rozrywki - testujcie nam softy??? W [beep]ie to mam. Chcą 20zł/mc za dekoder, dają szajs i jeszcze proszą o testowanie. Sam sobie testuj :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów przegadywanki.

 

ktoś musi testować. żeby soft był dopracowany to trzeba go najpierw przetestować. każdy ma inne oczekiwania i jeśli roześlą np.500 szt. do testerów dostaną 500 opinii. tak? (pytanie retoryczne) a jakby mieli testować sami to soft wychodziłby raz na 2-3 lata :) a tak przy okazji to się zdecyduj. dzwoniłeś i nie potwierdzili że rozsyłają czy do Ciebie ZDWONILI że CI wyślą do testów. Robisz zamieszanie a nie potrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie podłączyłem jakąś antenkę, znalazła mi 7 programów naziemnych, dałem ok..i nie działa mi przełączanie na pilocie (przycisk sat/ant ). Możecie powiedzieć co może być przyczyną? Za słaba antenka? Coś w ustawieniach?

Gdy wciskam ten przycisk to na dekoderze dioda miga, ale nic nie reaguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie podłączyłem jakąś antenkę, znalazła mi 7 programów naziemnych, dałem ok..i nie działa mi przełączanie na pilocie (przycisk sat/ant ). Możecie powiedzieć co może być przyczyną? Za słaba antenka? Coś w ustawieniach?

Gdy wciskam ten przycisk to na dekoderze dioda miga, ale nic nie reaguje..

Gdyby kulega zajrzał do instrukcji to by wiedział do czego służy przycisk TV... na pewno nie do tego :twisted: ...

 

Służy do zsynchronizowania pilota dekodera z Twoim TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie też dzwonili aby testować mediabox bo maja tysiące zgłoszeń n/t kiepskiej jakości obrazu. Odmówiłem bo za darmo to niech sobie sami testują! 100pln za dzień to sie zastanowie.

 

Jak będzie dyskusja o d...ie to też wyskoczysz z tekstem o kiepskim obrazie na mediaboxie ??

To już pod fobię podchodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...