Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wieczorem ku mojemu zaskoczeniu wyświetlił się komunikat w nietypowym jak na ów dekoder kolorze fioletowym, z logiem nc+ z informacją:

"CYFRA+ i n łączą się w nową platformę nc+. Potwierdzamy, że obecne warunki Państwa umowy nie ulegają zmianie. Zapraszamy do oglądania 6 kanałów Canal+ w nowej odsłonie na warunkach obecnej umowy oraz kanału nSport, który został udostępniony promocyjnie na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.) szczegóły na ncplus.pl" Dziękuję nc+ za ten uroczy komunikat, już zauważyłem, że jako nadal abonent C+ z dostępem do paczki Canal+ mam dzięki Waszej życzliwości 6 kanałów C+ i nSport. Szkoda, że nie mogę poznać całej oferty nc+. Przynajmniej w zapewnieniach na oficj. FB. takie informacje były: od 5 kwietnia posiadający C+ i npremium będą mieli bez dodatkowych opłat udostępnioną pełną ofertę Canal+ Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Borykam się z następującym problemem. Podłączyłem mój tuner kablem do internetu poprzez router.

Niestety coś jest nie tak, nie mogę połączyć się z serwisami internetowymi. Wyskakuje mi komunikat brak połączenia z internetem. Soft mam 154i ściągnęła się aktualizacja, więc tak naprawdę połaczenie jest, zresztą w informacjach o sieci są wsyzstkie dane tj. adres mac , adrs ip itd. Pani na infolinii poleciła mi wymianę tunera wiec wymieniłam w punkcie na nowy (ze znaczkiem nc+ - przedni panel jakiś taki matowy, wiec nie widac nazwy programu - trochę to bez sensu), przetestowany, ale sytuacja się nie zmieniła. Sprawdziłem kable itd, w domu na pozostałych urządzeniach dziala internet. Dodam, że dwa razy tuner sie połaczył z serwisami internetowymi i to wszystko.

Nie zależy mi jakoś bardzo na tych serwisach, ale kurde jak są, to powinno mi działać wszystko.

 

Mogę prosić o pomoc? Może trzeba ustawic coś w ustawieniach routera???

Mój router to Linksysy WRT54GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...