Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za odpowiedź. Wiesz może w jakie dni leci z nieba aktualizacja?

 

W tym pace, którego dzisiaj dobrałem do umowy, jest całkowity brak kanałów HD. Są tylko ich odpowiedniki w SD. Czy to może być spowodowane tym, że jest stary soft? Model tego pace jest bez DVB-T. Z kanałów HD zauważyłem tylko kanał BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale możliwe, że kanały HD (możliwe, że nie wszystkie) przy tej wersji softu znajdziesz na znacznie wyższych pozycjach. Dopiero soft 154 (154i) pozwolił "zassać" nową listę z tymi kanałami na pozycjach od 1. począwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tych co maja sagecomy. Kiepsko. Pace jest lepszy ale mam go tylko ze wzgledu na stary multiroom. Nagrywa. Odtwarza. Dziala. Czasem wolniej i duzo gorzej od parowanych adb ktore sa dwie klasy wyzej. Ale to wyklucza cyfrowy MR. Ale cos za cos. Jak chcesz MR to zmien na Pace. Jak nie to ADB bo jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tych co maja sagecomy. Kiepsko. Pace jest lepszy ale mam go tylko ze wzgledu na stary multiroom. Nagrywa. Odtwarza. Dziala. Czasem wolniej i duzo gorzej od parowanych adb ktore sa dwie klasy wyzej. Ale to wyklucza cyfrowy MR. Ale cos za cos. Jak chcesz MR to zmien na Pace. Jak nie to ADB bo jest lepszy

 

Dzięki, wiesz mam wybór obecny DSI87 za 0zł czy nowy PACE 500 też za 0 zł. Nagrywanie mnie nie interesuje zbytnio, jeśli już to VOD, tylko nie wiem czy nie zamianie złego na gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne i co jeszcze?weź pod uwagę,że jednak większość nie chce korzystać z tego vod,bo nie ma szybkiego neta w domu,a do tego dotdatkowa opłata za tą usługę. następna sprawa,jest dużo abonentów z własnym sprzętem,że te adb to padaki w porównaniu do ich pudełek.ich też uszczęśliwią na siłę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze za rok czy dwa zostana WKONCU tylko dekodery ADB by kazdy mogl na rowni miec dostep do dodatkowych int opcji ...

wpiXXX ze zlomem od cyfry ze sie tak wyraze dosadnie :)

A ja wolę mieć te "złomy" z Cyfry w postaci dwóch PVR Pace i nagrywać na każdym, co chcę (nie tylko na głównym) i zatrzymywać, przewijać itp. na obu a nie tylko na jednym. No i nie mam ochoty pruć ścian na dodatkowy kabel technologii XXI wieku tylko po to, żeby "nadzwyczajny" ADB pobrał sobie uprawnienia ani kupować dodatkowych modułów wi-fi i innych wynalazków. Mów więc za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamietaj ze taki dwuKARTOWY mr w jaki byl w cyfrze nie bedzie trwac wiecznie ... i bankowo zapewne zniknie i takiego rozwiazania nie beda proponowac w postaci 2 niezaleznych kart

 

jesli 10 minut prucia wiertarka sciany by zrobic otwor i polozenia kabla lan to dla Ciebie wyzwanie to wspolczuje kreatywnosci ... zapalu checi ... zycia ... wiec mowie za SIEBIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trwał tak długo jak będzie. Nie mam na to wpływu i wcale nie będę się cieszył gdy zniknie, bo prucie stropu i ukrywanie kabla w ścianach to nie jest 10 minut pracy. O moją kreatywność się nie martw. Spożytkuję ją tam, gdzie będzie to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież to jakaś paranoja mam w miare nowe mieszkanie wszystkie kable ukryte i co teraz mam kable po suficie albo po podłodze ciagac???? Bzdura kompletna z kablem do multiroom. Narazie mam spliter i dwa pace mimo, że działanie dekoderów cyfry to porażka- moim zdaniem to sprawa głownie softu (jak na super komputerze zainstalujemy win 98 to i tak sie będfzie wieszał) to i tak uważam, że to rozwiązanie sto razy lepsze niż "kablowanie" mieszkania.

Z tego co wyczytałem przez najbliższe dwa lata nie będą zmieniać starych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć multiroom std i słać uprawnienia po wifi

 

skoro oferują taką usługę,to niech będzie kompletna.tak?.przecież za to płacisz.a oni tylko porafią laczyć kaskę za jakieś aktywacje.śmiech na sali. :crazy: koniec off

 

taaa, a sprzęt do WiFi dają w zestawie z MR standard :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...