Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpisąłem na poprzednią wiadomość z C+ z pytaniem w jaki sposób można przywrócić starą liste, przy okazji skomentowałem kilka bezsensownych rzeczy z tej nowej, to dostałem odpowiedz:

 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na zgłoszenie, zapewniam, że ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Abonentom jak najsprawniejszą obsługę. Przekazane uwagi i spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i przyczyniają się do podniesienia poziomu naszych usług.

 

Wyjaśniam, że w związku z połączeniem platform CYFRA+ i N, powstał nowy układ kanałów. Zachęcam do zapoznania się z nowa listą pod adresem:

http://ncplus.pl/program-tv

Czyli żadnych konkretów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy układ kanałów, przypuszczam, że narzucili przedstawiciele telewizji N

A to N kupiło C+? Bo widzę że oni wszystko sugerują jak ma być .

Dzwoniłem do Cyfry i konsultant nic nie wie o dzisiejszym nowym sofcie, ma być ale niby później.

Takie jest tylko moje przypuszczenie, kto mógł narzucić taki układ kanałów.

Ok "nowy" układ kanałów, jaki jest taki jest, ale TVN Style HD na pozycji nr 3 - śmiech na ... Napisałem w wcześniejszym poście, że dzięki temu Pani Jolanta będzie teraz w łatwiejszy sposób uczyć nas jak jeść bezę... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i Ja sie wypowiem :

 

Otóż nowa lista kanalow jest MAXYMALNIE przegieta. Znalazlem super komentarz ktos napisal "W niejednym domu sodoma i gomora" ;) .Co do ukladu ..moze byc tak ze faktycznie została narzucona przez N ale.. nowe dekodery mogą miec możliwość ułożenia kanałów wedlug upodoban ( pamietam ze mialem stary dekoder od ADB i tam byla mozliwosc) dobrze by bylo jak by ktos potwierdzil czy na tych nowych jest mozliwosc ułożenia wlasnej listy. Jesli nie dadzą przy aktualizacji do PACE mozliwosci ukladu to lipa. Dostana dwa parcia na nowy sprzet od klientow (Nieuporządkowane kanaly 1-tvn 2-tyn 7 itp i możliwość własnej listy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jestem tutaj nowy i nie wiem czy dobrze zadalem pytanie , w dobrym dziale , ale widze tutaj mój typ dekodera.

A mój problem polega na tym , ze chce się polączyć z internetem , aczkolwiek nie mogę . Podłączyłem kabel od internetu i wchodze na kanał 547 , Serwisy Internetowe . Mam napisane 'Łączenie z internetem. Prosze czekać.' lecz nic dalej nie ma , jest albo brak sygnału , chociaż sygnał jest, albo problem z siecią , chociaż sieć działa bez zarzutów . Mam cyfrę od poniedziałku ( proces cyfryzacji :-) ) i nie wiem , może coś trzeba ustawić , chociaż przeszukałem wszystko . Jakieś rozwiązania drodzy forumowicze ? Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moj email i odpowiedz nc+

 

Po aktualizacji dekodera pojawila sie nowa lista kanalow.

Jak na moje oko jest ona zrobiona bez jakiegokolwiek pomyslu.

Czy nie mozna kanalow sensownie pogrupowac aby na poczatku pojawialy sie kanaly ogolnopolskie potem nastepowaly inne ale podzielone ze wzgledu na tematyke, rozrywka ,sport , dokument, film , kanaly dla dzieci, muzyczne, informacja. Kolejnosc tych pakietow moze byc dowolna ale chodzi o to aby kanaly o tej samej tematyce byly obok siebie na dekoderze to znacznie ulatwia poruszanie sie w ofercie. Chyba ze planujecie umozliwic tworzenie wlasnej listy kanalow co byloby idealnym rozwiazaniem.

 

Pozdrawiam

 

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż jest mi niezmiernie przykro z powodu Pani negatywnych doświadczeń i serdecznie za nie przepraszam. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Abonentom jak najsprawniejszą obsługę.

 

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia przekazywane przez Abonentów są dla nas niezwykle cenne i przyczyniają się do podniesienia poziomu naszych usług.

 

Wyjaśniam, iż CYFRA+ w dniu 21 marca bieżącego roku, zmieniła układ kanałów. Zmiana układu kanałów została podyktowana migracją platform CYFRY+ oraz telewizji N.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Pomijam ze odpowiedzieli szanowna Pani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Sodoma i Gomora to może nie, ale jest spory - wręcz nieporządek w układzie kanałów. Na początku pomyślałem sobie, że widoczny jest prymat TVN czyli N-ki, ale patrząc dalej i dalej, to chyba ktoś "rzucał monetą". Istny chaos. Należy mieć nadzieję, że plotki o zmianach w kwietniu są prawdziwe, tak jak prawdziwa jest odpowiedź zacytowana w poście powyżej.

BTW - przy kiepskiej pogodzie wielkanocnej, nowy układ kanałów niejednemu zapewni zajęcie na długie godziny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuksem udało mi sie nie zaktualizowac listy kanałów. Czy może ktos powiedziec, czy da sie cos zmienic, aby po każdym właczeniu PACE nie chcial aktualizowac listy (zmiana PIDów lub innych rzeczy w ustawieniach dekodera). Musze na tej liscie dociagnac do konca maja, bo TVNowskiego [beep]u nie chce na pierwszych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na wszelki wypadek wyłączyć jeszcze autoaktualizacje: menu, 7, 1, OK, 9

To wyłączenie autoaktualizacji - tj. ta konfiguracja w instrukcji obsługi jest w ogóle dostępna? Teraz to już za późno. Ale na wszelki wypadek wyłączone!!!

 

 

nie wiem czy to się czasem nie pojawilo w jakiejś aktualizacji softu

 

 

szacun dla pana tam jest jeszcze jedna opcia bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...