Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dzwoniłem to powiedzieli że w piątek w nocy będzie nowy soft,a dzisiaj jak pobrałem listę kanałów to nie mam większości HD?.

Kto pierwszy zaryzykuje aktualizacje oprogramowania? Bo po zmianie listy kanałów, aż strach akceptować jakiekolwiek zmiany, a co dopiero nowy soft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... ja zaktualizowałem kanały i jest taki bajzel że to się w pale nie mieści.

Czemu dostałem takową listę kanałów jak ma być na NC+ skoro ja mam umowę z samą C+.

Połowa kanałów nie działa bo są nowe i w dodatku w HD czyli nie pozostaje nic tylko szukać tych starych kanałów gdzieś w okolicach 250 porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie jako jeden z pierwszych pobiorę niwy soft. Jak będzie coś źle to chociaż ewentualnie przechodząc do nc+ będę wiedział czy rozmawiać o wymianie dekodera.

Cos dziwnie tylko wygląda termin wprowadzenia tego softu. Jaki jest sens zacząć od wysyłania w nocy jak i tak trzeba to zrobić samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o listę ulubionych. Jestem abonentem Cyfra+ a nie NC więc po jakiego grzyba sami pozmieniali mi listę kanałów? Rano odpalam tv i na 1 mam TVN którego notabene w ogóle nie oglądam. Może jestem stary i zrzędliwy ale odkąd pamiętam na pozycji 1 było TVP i nie mam zamiaru teraz go szukać po setce kanałów. Coś mi się wydaje że ten mezalians C+ z ITI zakończyć się może niezłym niewypałem. Bo Canal+ wizerunkowo na pewno straci na tym połączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to niestety jest proste jak budowa cepa.

nie będziemy mieli TVN24HD bo tego kanału nie było w Cyfrze+.

analogicznie jak są pogrupowane kanały z bajkami dla dzieci - jest ich 6 czy 7 obok siebie i nam działają kanały który były w cyfrze (minimini, jimjam, nickhd, teletoon etc) a enkowiczom te co mieli w ence (cbeebies etc).

nieźle to sobie skurczybyki wykombinowali. nikogo nie przymuszają do przejścia (póki co) więc zostawili 'puste miejsca' żeby ludzie się wkurzali zmieniając kanały co części abonentów może pomóc w podjęciu decyzji.

wszystkie kanały będą dopiero po potencjalnym przejściu do nc+.

póki co żadnych kanałów nie zabrali tylko są w kosmicznych miejscach (history, trace etc)

 

masakra. najgorsze jest to, że na pace nie ma możliwości ułożenia listy zgodnie z numeracją jak by się chciało. taka opcja jest w nawet w sagemcomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a może byśmy napisali zbiorową petycję o pozostawienie starej listy dla abonentów C+. A dostaną ją Ci co będą i chcą być w nc+. Przecież to nie jest takie trudne opublikować oficjalną instrukcję do dekodera że: "abonenci C+ proszeni są o ustawienie takich parametrów w dekoderze a abonenci nc+ takich parametrów... w celu pobrania odpowiedniej listy kanałów". Jest ktoś za???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenis, nie wierze że muszę to tłumaczyć - tworząc listę ulibionych dodawaj po kolei kanały tak jak chcesz je mieć ustawione - najpierw tvp1 potem tvp2 itd.
ale ty zdajsz obie sprawe ze w 500 tak nie mozna ? Mam zwyklego pvr na dole i oczywiscie cos takiego jest tam mozliwe ale na 500 juz taki numer nie przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenis, nie wierze że muszę to tłumaczyć - tworząc listę ulibionych dodawaj po kolei kanały tak jak chcesz je mieć ustawione - najpierw tvp1 potem tvp2 itd.

 

Nie wierze w to co tłumaczysz mi :lol: Jak mi to zrobisz na Pace HD PVR 500GB to przyznam że się na tym nie znam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pace HD PVR 500GB nie można dowolnie ustawiać pozycji kanałów. Można tworzyć listę ulubionych ale polega to na tym że przełączając kanały wcześniej zaznaczone jako ulubione będziesz skakał tylko po tych które sam wybrałeś. Nie ma natomiast możliwości przerzucenia np TVN z pozycji 1 na pozycję np. 4. No chyba że po zmianie softu taka opcja będzie możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...