Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Da się to zlikwidować. Przy włączonym dekoderze wciskamy na pilocie kolejno:

- [Menu]

- [7] - (Parametry techniczne)

- [1] - (Ustawienie anteny)

- [OK] -(Dalej)

- [9] - ukazuje się naszym oczom ukryte menu (Ustawienia specjalne)

 

 

Dzieki kolego:D:D:D Kocham Cie!!! W końcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zlikwidować. Przy włączonym dekoderze wciskamy na pilocie kolejno:

- [Menu]

- [7] - (Parametry techniczne)

- [1] - (Ustawienie anteny)

- [OK] -(Dalej)

- [9] - ukazuje się naszym oczom ukryte menu (Ustawienia specjalne)

 

 

Dzieki kolego:D:D:D Kocham Cie!!! W końcu!

 

 

A mi się to nie wyświetla Coś robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,włśnie wymieniłem Pace i mam problem z TVN Turbo HD wszystkie programy chodzą bezproblemowo a na tym wyświetla że brak sygnału,przejżałem instalacje nawet zmieniłem konwenter i dalej to samo,może poczekać do piątku i jak pobierze nowe oprogramowanie i nową liste będzie dobrze,

właśnie pobrałem liste z tych parametrów Częstotliwość: 10892

Polaryzacja : POZIOMA

SYMABOL RATE: 27.5

FEC 3/4

SYGNAŁ 22kHz :NIE

PID 227i jest ok,znaczy trzeba czekać do piątku.

Witam,jest piątek 8.30 a softu brak a powinien być dostępny od godz.2,czy u nich doba zaczyna się o innej godzinie niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo powinna się wgrywać nowa wersja oprogramowania? od kilku minut mam czarny ekran i migające niebieskie światełko...

 

Pojawiło się i już też zrobiłem ten myk z nowym ekranem. Wziąłem na nieaktywne i powinno byc super :) Dzięki chłopaki :)

 

Mam kolejne pytanie. Jako, że było trudno w ogóle ustawić antenę i całą instalację to działa wszystko oprócz TVN HD i TVN7 HD (pewnie też coś jeszcze z tego TP, ale tak na szybko to zauważyłem) a odpowiedniki w SD są daleko daleko na liście. Czy można zrobić taką własną listę, żeby sobie poprzesuwać kanały w jakiej się chce kolejności czy lepiej dostroić tą antenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co to za przyczyna że nie mam tvp regionalna na kanale 993. Reszta stacji działa poprawnie tylko tej jednej brak. Wyświetla komunikat "brak sygnału". Wina dekodera Pace?. Na zwykłym dekoderze dvb-t odbiera bez problemu. Jakieś sugestie? Będę zobowiązany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem że na dekoderze dvb-t manta odbiera wszystko nawet czechy i niemcy. Natomiast na Pace PVR nie odbiera tylko Tvp info gorzów. Wynika z tego że przyczyna jest w Pace. Technicy Cyfry są bezradni. Tak więc widzicie że mając takich specjalistów sprzęt Cyfry nie może być dobrej jakości. Mimo wszystko zachowajmy optymiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewidentna wina cyfry ja tez tak miłem nawet do nich dzwonilem i pisałem , oczywiscie moja wina stwierdzili ( na tv wszystko chodzi ok najgorsze że nie wiedziałem czy to sygnał z kosztowy czy ze skrzycznego bo pace pvr tego nie pokazuje ) .Po rozgryzieniu tematu wygląda tak ze jeśli ustawiłem antene na kosztowy kanały są wszystkie a na skrzyczne wszystkie tylko nie ma tvp 3 katowice , natomiast jest tvp 3 kraków - bez sygnału .Kanał taki nadaje ale z 3 muxa wiec oni coś maja u siebie żle ustawione . Pace nadaje te kanały które narzuci cyfra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był piątek, zatem zgodnie z zaleceniem pana z BOA wykonałem aktualizację.

 

Przy odpaleniu dekodera sam zasugerował; w sumie pierwsza czynność zgodna z logiką działania od dnia 1.

NIe stwierdzono namacalnych zmian, ani wolniej ani szybciej.

 

Eurosport Ojciec miał odkodowany SD, teraz jest zakodowany HD - może trzeba jeszcze raz wyszukać kanały?

 

Ale... przy aktualnym podłączeniu przez HDMI z TV wygląda to tak, że...

wyłanczamy Pace'a, żeby pooglądać sam TV, Pace się wyłancza [czerwona dioda] po czym za moment sam się jakby aktywuje, znów niebieska dioda, czarny ekran - TV dostał sygnał.

 

Z konieczności należy ponownie spróbować wyłączyć dekoder..coś jest nie tak.

 

jakieś ustawienia odpowiadają za tę sytuację? nie mam pomysłu, zmienić przy tv wejście hdmi, czasem najprostsze rozwiązania skutkują, co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...