Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja coś dodam w temacie, 2 lata temu kupiłem drugą antene sat i ustawiałem ją według wskaźnika/paska z dekodera Pace,dochodzi pod 5 , i śmiga do dziś,żadnych przycinek (miernik mam,był w garażu a że to było wieczorkiem i byłem po paru piwkach a wieć nie chciało mi się po niego iść).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramowałem na noc 2 nagrania. Jedno z HBO HD a drugie z HBO2 HD. Ranek pokaże, czy to coś dało.

Cytuje sam siebie ale to dla przypomnienia.

Po czyszczeniu flash i eeprom można bezproblemowo odtwarzać nagrany film z HBO2 HD (brak przycięć). Nie wiedzieć czemu drugiego zaprogramowanego filmu z HBO HD zwyczajnie nie nagrał. Programator był sprawdzony, dysk zajęty w 39%, ten nienagrany zaprogramowany był jako późniejszy. Audycje się nie nakładały. Taki psikus.

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odebrałem dzisiaj Pace z DVB-T ( udało się-ostatnia sztuka :) ), tak jest to czerwone pudełko. Po podłączeniu i przeciągnięciu drugiego kabla nad czym troszkę zeszło wrażenie na +, przesiadka z DSI87... jak na razie chodzi płynnie, tylko funkcja prog się długo wczytuje, wszystko co zaplanuję nagrywa, epg wczytuje, kanały zmienia szybciej od DSI87,jestem zadowolony. Trafiłem na model Mady in Hungary i też mi się wydaje jakby ten wyświetlacz był taki jasny, jak dla mnie czytelny z jakichś 3metrów. W poniedziałek odbieram MR i Philipsa PVR HD, zobaczymy jak się one spiszą. A i dodam że jak na razie wersja oprogramowania na Pace do 152 i mam do Was pytanie, aktualizować do najnowszej ? tzn.156 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi napisać czy w przypadku tego dekodera nadal występuje problem ze współpracą z TV Panasonica? Chodzi o to, że gdy dekoder stoi blisko Panasonica, to wtedy dobrze nie działa pilot od dekodera (chyba niektóre guziki). Gdy się wyłączyło TV albo odsunęło dekoder, to działało wszystko... Tyle, że takie rozwiązanie odpada.

Mój TV to Panasonic TX-P42S10ES (seria z 2009). Co prawda mam teraz nboxa turbo i bardzo go sobie chwalę, ale umowa kończy się w marcu i kto wie czy nie wezmę sobie C+ (zachciało się Canal+:), żeby potestować Pejsika.

Ja mam plazmę Panasonica w zestawieniu z tym dekoderem. U mnie idzie szału dostać gdy trzeba operować pilotem. Wciskasz "3" i "0", a on włącza 31. Wciskasz "A", a on otwiera listę kanałów. Wciskasz np "7" a on się wyłącza.. Oczywiście nie dzieje się tak za każdym razem, ale każdego dnia jakiś chochlik wyskakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :):):)::)

 

Jeszcze raz powtarzam każdemu że czerwone pudełko zawartość PACE HDS 7201/91 PVR HD z DVB-T wiem bo taki ma moja siostra :) brała CENTRUM C+

PACE HDS 7201/CD PVR HD czarne pudełko taki ma kuzyn i jest bez DVB-T brał w Vobis

 

PS.: I wierzcie mi żeby być pewnym nie trzeba otwierać kartonika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :D Wczoraj odebrałem czerwone pudełko z

"Jedynym takim" nawet na opakowaniu było logo DVB-T :)

 

Na wszystkich pozycjach VOD widnieję napis "Dostępne wkrótce". Dekoder podpiąłem jednym kablem w ustawieniach dałem też na pojedynczy, ale wogóle nie pobiera tego VOD bo kompletnie nic nie mruga :/ Coś z nim nie tak ? Mam do odebrania darmowy film na VOD w tym miesiącu i nie chciałbym żeby mi przepadł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, albo i nie mam :) Mianowicie chodzi o nagrywanie misji Afganistan. Zaprogramuje nagrywanie, przyjrzałem się diodzie oglądając inny kanał, jest godzina 22, widzę, że zaczyna nagrywać i po minucie, dwóch już nie nagrywa :( Oczywiście nie jest to jakiś koszmarny problem, bo na drugi dzień mam go "na życzenie" i w tygodniu parę razy jeszcze leci ale sam fakt, że coś takiego się dzieje mnie irytuje. Sprawdzam co tydzień i co tydzień tak samo. Miał może ktoś taki przypadek. Zaznaczam, że z nagrywaniem wszelkiego innego materiału nie mam problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...