Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa odp.cyfry w sprawie niebieskiej diody

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że niebieska dioda może sygnalizować trudności przy zgrywaniu materiału VOD i może być przyczyną uaktywnienia w TV funkcji, które sterują urządzeniami podłączonymi do portów HDMI.

 

Opisana sytuacja nie ma jednak wpływu na działanie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z problemami z oprogramowaniem 150 zadzwonilam do konsultantow z pomocy technicznej.

bardzo sympatyczna rozmowa, tyle ze wiadomo, ze niewiele moze nam poradzic, bo dobrze wie jakie sa problemy i ze nie mozna nam pomoc.

jednoczesnie poradzil, zebym poszla do punktu wymiany i opisala problemy, ewentualnie poprosila obsluge w punkcie, aby sami sprawdzili jak korzysta sie np. z timeshiftingu oraz poprosila o wymiane na inny egzemplarz tunera.

Pan konsultant powiedzial ze na razie w punktach nie ma jeszcze sztuk z 150 wgrana, sa tylko z 147.

Tak tez zrobilam. Na wszelki wypadek na telefonie nagralam fragment czegos z odtworzenia w timeshiftingu gdyby nie chcieli wymienic.

Na szczescie bez tego otrzymalam inny tuner, wgrana 147, wciskam A i bede wciskac do konca. mojego albo dekodera;)

Poniewaz 10 zl by mnie nie zadawalalo, bo czesto jednak lubie / musze odtwarzac cos z nagrania, zdecydowalam sie na takie rozwiazanie zamiast rekompansaty pienieznej.

W dalszej czesci rozmowy konsultant stwierdzil jednak, abysmy masowo pisali do cyfry informacje@cyfraplus.com.pl i/lub reklamacje@cyfraplus.com.pl , opisujac problemy z dekoderem, proszac o udostepnienie wczesniejszego softu i/lub obnizke do czasu nowego softu.

Wtedy byc moze firma uelastyczni swoje dzialania i da mozliwosc wyboru co do wersji oprogramowania, albo scisnie posladki i szybciej niz normalnie wyprodukuje cos co poprawia dzialanie.

W kazdym razie ja cos naskrobie, jesli ktos bedzie chcial abym mu poslala szablon pisma jaki posle podajcie adresy email na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@sylwek73, to co opisałeś, to kolejny z absurdów "wymyślonych" przez pustogłowców z C+.

 

Jeśli w dekoderze świeci się niebieska dioda, to sygnał, że jest włączony i pobiera ok 20W EE, jednocześnie nie wykonując żadnej pracy, np. aktualizacji oprogramowania, czy oferty VoD.

Skoro więc tak, to jest to wada, bo po jaką, że tak powiem c h o l e r ę, ktoś ma płacić dodatkowe złotówki za zużytą przez to pudło EE, skoro jak to wcześniej ustaliliśmy nic toto w tym czasie nie robi, a tylko marnotrawi to co nie jego.

 

Reklamować aż im się odechce żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skala żądań zaniechania poboru opłaty za dzierżawę Pace trochę ich zaskoczyła...

Zle to wrozy ,czyli na kolejne miesiące bedą rozpatrywac juz kazdemu w 30 dni a w odpowiedzi bedzie ,, przykro nam musici bulic , prace nad nowym softem trwają ble ble ble itd.,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@malinowa, niemal w każdym mieście jest: Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów , gdzie można poprosić o pomoc prawną w mediacjach między nieuczciwym sprzedawcą a klientem.

 

Wcześniej jednak, trzeba mieć dowód złej woli ze strony sprzedawcy w postaci np. odmowy uwzględnienia uzasadnionej skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa objawy po aktualizacji softu do v 150 bo nie moge tego znalezc? Ja mam tak ze nagrane materialy tna niemozebnie, przeskakuja o pare sekund, momentami nie da sie w ogole ogladac. I wlasnie wydaje mi sie ze tak sie dzieje po ostatniej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wozio

 

Usuń flash i eeprom ,może pomoże na jakiś czas

No niestety, robiłem to i nie pomogło nawet wymieniłem dekoder ale straciłem czujność i uaktualniłem w tym nowym oprogramowanie zaraz po uruchomieniu i znowu to samo. Żona mnie niedługo udusi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...