Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w każdym sprzęcie ustawiam manualnie adres IP itd więc nie chce mi się wierzyć że tu się nie da, to jest podstawa.

Bo w każdym sprzęcie masz możliwość zarządzania kartą sieciową a tutaj nie. Swoją drogą zapisujesz sobie jaki sprzęt ma jakie ip? Pytam bo piszesz że z dhcp'em potem jest problem ze sprawdzeniem kto ma jaki adres, trochę mnie to dziwi bo w końcu wystarczy wejść w ustawienia routera i wszystko masz jak na tacy, no ale każdy robi jak mu się podoba.

nie starczy że muszę akceptować ich chorą kolejność kanałów, na to powinien być paragraf, podobno żyjemy w wolnym kraju.

I tu się z tobą zgodzę, jak pewnie każdy, żyjemy w wolnym kraju, więc nikt Cie nie zmusza do korzystania z ich sprzętu ani nawet ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... witam

 

i ja dzis po ostrej wymianie email otrzymalem rabat na miesiac marzec na uzytkownie PACE PVR , napisano ze otrzymuja bardzo spora ilosc informacji o niepoprawnym dzialaniu dekodera i w zwiazku z tym umniejszyli kwote abonamentu :)

 

PISAC LUDZIE do CYFRY , moze wkoncu pojda po rozum do glowy z dekoderami :)

 

PZDR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Nie chcę aktualizować tunera do nowego softu, widzialem jak dziala z internetem, wolniej, dodatki ktore oferuje oprogramowanie w ogóle mnie nie interesują. Tuner ma odbierać TV, nagrywać to co chcę i to robi. Do rzeczy. Czy jest możliwe ustawienia PACE'a tak, by nie pytał się mnie czy chcę zaktualizować oprogramowanie. Przyznaję, że jest to uciążliwe, staram sięzawsze wciskać "A", ale nie jestem sam, może dziecko wciśnie OK, a tego bym nie chciał.

 

Czy jest jakaś opcja, ewentualnie w ustawieniach serwisowych (wciśnięcie dwóch przycisków głośności i power), by tuner nie pytał się o to?

 

Z gory dziękuję. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wstałem,pali się doda niebieska,zrobiłem sobie kawę,pali się dioda czerwona migająca,pobiera VOD do dzisiaj myślałem że jak się pali niebieska to dekoder trzeba włączyć bo inaczej będzie świeciło na niebiesko cały czas.Ciekawy jestem czy po pobraniu VOD wyłączyłby się do czerwonej diody czy znowu zaświeciłaby się niebieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niebieska dioda, którą dziś rano widziałeś była standardową niebieską diodą świecącą się przez kilka sekund zawsze gdy dekoder zostanie wybudzony z uśpienia (czy to poprzez włączenie normalne, zaprogramowane nagranie czy też przygotowanie do pobierania VOD). Po kilku sekundach dioda niebieska gaśnie i zapala się docelowa dioda, czasem jeszcze na ułamek sekundy wyświetla się czasem zegar na wyświetlaczu LCD :jupi:

 

Ja od kilku dni mam właśnie problem, iż non-stop mam świecącą światłem ciągłym diodę na niebiesko i coraz mniej pozycji dostępnych w VOD - i jak tu oglądać seriale na żądanie :evil:

 

Tracę już cierpliwość do tego dekodera, no ale na własnym dekoderze nie uświadczę usług na żądanie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla frustratow zakleic diode czarna tasmą :D

 

ps .piszcie do nich masowo :jupi:

Cytat

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że opisane utrudnienia w

działaniu niektórych funkcji dekodera Pace HD PVR są znane i trwają

prace nad ich usunięciem.

 

Serdecznie przepraszam za powstałe niedogodności.

 

Ze względu na zgłaszane trudności, przychylam się do Pana wniosku.

Opłata 10 zł naliczona za czynsz najmu dekodera HD PVR w marcu 2012 roku

została wyksięgowana.

 

I tak trzeba do nich pisac co miesiąc dopoki nie wypuszcza porządnego softu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mój ciągle ma diodę niebieska nagrywanie skacze non stop po godzinie od uruchomienia nie reaguje juz na pilota trzeba go z pradu walnać juz sie z tym pogodziłem ze tak chodzi tylko mam pytanie czy jak go wymienie na wersje bez bv-t czy jest jakas roznica miedzy z i bez czy ten bez nie jest jakos jeszcze bardziej okrojony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej posiadałem wersję z DVB-T i przeskakiwały mi nagrania non-stop, nie dało się nic nagranego oglądać. Odkąd wymieniłem dekoder na ten bez DVB-T, to przeskakiwanie już prawie w ogóle nie występuje :jupi: Nie wiem, czy to przypadek - ale generalnie jestem bardziej "zadowolony" z wersji Pace bez DVD-T. Teraz irytuje mnie wyłącznie notorycznie niebieska dioda i braki w VOD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Kszychuuu, oczywiście że wymiana może pomóc, ponieważ w dekoderach z serwisu (tych ofoliowanych), są najczęściej dość wczesne wersje oprogramowania, które o dziwo działały nad wyraz dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było cztery dni temu, w sobotę :]

Śmiało możesz aktualizować. U mnie nie ma żadnego problemu z nowym softem. Dodatkowo na nowym oprogramowaniu, masz nowe funkcje - internetowe portale.

Na szczęście mój wrodzony sceptycyzm mówił mi "dalej wciskaj A" i mam nadal v129. Śmiga jak stary SD a do LAN i tak go nie mam zamiaru podłączać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnąć, pisać.

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, dziękuję za przekazane sugestie.

Wyjaśniam, iż aktualnie są prowadzone prace w celu usprawnienia funkcjonalności dekodera.

Proszę o cierpliwość.

 

Ze względu na napotkane utrudnienia, 10 zł opłata w bieżacym miesiącu za najem sprzętu została wyksięgowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś problemy z tym dekoderem po aktualizacji softu do v150?

jeśli tak to opisz je z informacją że oczekujesz wyksięgowania kwoty najmu do momentu aż problemy ustąpią.

 

ja osobiście wszystko rozumiem i chętnie będę płacił te 10 peelenów, tak jak mam w umowie.

jeśli jednak płacę za najem dekodera który umożliwia nagrywania i timeshifting to oczekuję, że te funkcjonalności będą działały poprawnie.

i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...