Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi przy aktualizacji wyskakuje BŁĄD Nr 1 podczas aktualizacji spróbuj później. Serwisy internetowe nie działają, choć mam po naciśnięciu przycisku B niby dostęp do nich, a za to przekierowuje mnie na TVN7HD hmm A dla spokoju podłączyłem internet z ominięciem routera ale też nie ma dostępu do serwisów. Jak albo gdzie można sprawdzić MAC tunera PRV. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło się od zakłóceń dźwięku na TVN?

Trudno jest mi powiedzieć.

Ogólnie zauważyłem to w pewnym momencie jakoś krótko po zmianie instalacji antenowej i podłączeniu dwóch dekoderów pod tę instalację. Instalacja jest troche rozbudowana ale tylko pod PACE.

Czyli dekodery Mediasat już wysiadają?

Twoim zdaniem zmiana na inny dekoder rozwiązałaby problem?

Jeżeli tak to możesz mi jeszcze powiedzieć czy jeżeli mam już zakupiony jeden dekoder (Sagem SD) to mogę kupić jeszcze jeden dekoder? Pytam ponieważ ten Sagem to nie dla siebie kupiłem.

Bo kupno dekodera to chyba w tej sytuacji jedyne rozwiązanie?

 

@Kot_Sylwester

Masz inny dekoder niż Mediasat i dlatego pewnie Ci wszystko hula bo z tego co napisała Kate to pewnie Pionek padł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przy aktualizacji wyskakuje BŁĄD Nr 1 podczas aktualizacji spróbuj później. Serwisy internetowe nie działają, choć mam po naciśnięciu przycisku B niby dostęp do nich, a za to przekierowuje mnie na TVN7HD hmm A dla spokoju podłączyłem internet z ominięciem routera ale też nie ma dostępu do serwisów. Jak albo gdzie można sprawdzić MAC tunera PRV. Pozdrawiam

1. Ustaw następujące parametry w dekoderze:

 

Satelita: INNY

Częstotliwość: 11411

Polaryzacja: Pozioma

Symbol Rate: 27,5

FEC: 5,6

Sygnał 22 kHz: NIE

Pid: 227

 

2. Wyszukaj kanały przy tych ustawieniach.

3. NIE ZMIENIAJ podanych porzeze mnie ustawień i będzie wszystko działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło się od zakłóceń dźwięku na TVN?

Trudno jest mi powiedzieć.

Ogólnie zauważyłem to w pewnym momencie jakoś krótko po zmianie instalacji antenowej i podłączeniu dwóch dekoderów pod tę instalację. Instalacja jest troche rozbudowana ale tylko pod PACE.

Czyli dekodery Mediasat już wysiadają?

Twoim zdaniem zmiana na inny dekoder rozwiązałaby problem?

Jeżeli tak to możesz mi jeszcze powiedzieć czy jeżeli mam już zakupiony jeden dekoder (Sagem SD) to mogę kupić jeszcze jeden dekoder? Pytam ponieważ ten Sagem to nie dla siebie kupiłem.

Bo kupno dekodera to chyba w tej sytuacji jedyne rozwiązanie?

 

@Kot_Sylwester

Masz inny dekoder niż Mediasat i dlatego pewnie Ci wszystko hula bo z tego co napisała Kate to pewnie Pionek padł :(

 

Hmmm, raczej nie nadążają za techniką :D Zaczęło się od usterki po stronie ITI(coś zaczęli kombinować i właśnie na pionkach są zaniki dźwięku), ale coś chyba u niektórych następuje dalej i są takie objawy jak u Ciebie mniej więcej. Spróbuj podłączyć go w miejsce Pace'a i sprawdź, czy będzie to samo - jak tak, to niestety dekoder umarł :( Hehe, mogę Ci sprzedać Stronga, bo mam akurat na zbyciu ;D A tak na poważnie - raczej możesz kupić. Sagemcom był kupiony do przedłużenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - spokojnie, szukałem w wątku ale i tak problem pozostał. Mam TV 4:3. W menu Pace'a ustawione tv sd i format 4:3. Co zrobić żeby wskoczył zoom? Na Sagemcomie działało bez problemu, tu zonk. Podłączone przez Euro RGB. I po drugie - do instalacji pod PVR wystarczy taki konwerter? : http://allegro.pl/konwerter-cyfrowy-twi ... 00490.html

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie net w PVR 500Gb działa bez problemu, najpierw też mnie wywalało na TVN7 HD ale zmieniłem ustawienia i PID i śmigają serwisy internetowe, ładują się dość szybko a neta mam 2MB muzy jest tam dość sporo. Szkoda, że na razie są tylko 2 serwisy dostępne, miał być jeszcze dostępny znany portal zakupowy i ICA ale na razie tylko radia, aczkolwiek to wersja testowa, może w wersji finalnej będą pozostałe serwisy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualizacja powiodła się zgodnie z instrukcjami przedstawianym wcześniej.

 

Mam tylko jeden problem, mam nadzieję, że ktoś mi z tym pomoże. Mianowicie mam internet od UPC, modem cisco dpc 3212. Problem polega na tym, że ma on tylko jedno wejście ethernet. Podmiana kabelków i wszystko śmigało, jednak na dłuższą metę to dla mnie spora niedogodność. Ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?? Wystarczy switch czy może kolejny router?? Pytanie może banalne ale w tej kwestii jestem zupełnie zielony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! a ja mam problem od kilku dni , przez ostatnie tygodnie zanikał sygnał na Mini Mini itp. we wt oglądałem tvn i zanikał obraz przerywał i poszedłem ruszyć anteną ale nic na lepsze się nie zmieniło tylko pogorszyło robię antena na wszystkie sposoby i nic Brak sygnału na wszystkich kanałach co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przy aktualizacji wyskakuje BŁĄD Nr 1 podczas aktualizacji spróbuj później. Serwisy internetowe nie działają, choć mam po naciśnięciu przycisku B niby dostęp do nich, a za to przekierowuje mnie na TVN7HD hmm A dla spokoju podłączyłem internet z ominięciem routera ale też nie ma dostępu do serwisów. Jak albo gdzie można sprawdzić MAC tunera PRV. Pozdrawiam

1. Ustaw następujące parametry w dekoderze:

 

Satelita: INNY

Częstotliwość: 11411

Polaryzacja: Pozioma

Symbol Rate: 27,5

FEC: 5,6

Sygnał 22 kHz: NIE

Pid: 227

 

2. Wyszukaj kanały przy tych ustawieniach.

3. NIE ZMIENIAJ podanych porzeze mnie ustawień i będzie wszystko działać.

ja długo pobiera się Wam soft bo umnie miga ta niebieska dioda ale trwa to już chyba z 10 minut i nic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! a ja mam problem od kilku dni , przez ostatnie tygodnie zanikał sygnał na Mini Mini itp. we wt oglądałem tvn i zanikał obraz przerywał i poszedłem ruszyć anteną ale nic na lepsze się nie zmieniło tylko pogorszyło robię antena na wszystkie sposoby i nic Brak sygnału na wszystkich kanałach co mam zrobić

No co, przestawiłeś antene,teraz baw się w poprawne ustawienie albo bierz montera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...