Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zaktualizuj dekoder.

2. Masz podłączone 2 kable czy jeden?

3. Jeśli jeden to czy masz ustawiony typ konwertera na pojedyńczy i czy w trakcie nagrywania oglądałeś\aś nagrywany kanał czy inny.

4. Czy materiał który nagrywasz jest dłuższy niż 2 minuty.

5. Nagrania znajdują się pod przyciskiem B w "Moje nagrania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi.

Mam jeden kabel. Nic nie przestawiałem w menu ani go jeszcze nie aktualizowałem.

Porzestawiam i jutro dam znać czy się udało.

Dobrze że jest takie forum bo bym poszedł oddać ten dekoder.

Chociaż po tym co tu wyczytałęm na forum to zaczynam mieć wątpliwości czy nie lepiej było wziąć Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż przestanie migać.

 

Podobno wczoraj po południu zablokowali możliwość aktualizacji przez wymuszenie. Ten soft v150 to na razie wersja testowa, wyłączyli ją pewnie po tym jak ludzie zaczęli dzwonić na infolinie z pytaniem czemu nie działają funkcje internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym dekoderze jest możliwość poprzez nowy soft stworzyć listę ulubionych programów przynajmniej taką jak w Sagecom jeśli tak to czego tego nie robią mimo licznych próśb ze strony abonentów ?

 

Brak możliwości ustawienia według swojego uznania kanałów w Pace skazuje go na podstawkę po Sagecoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań w sprawie tego dekodera. Po pierwsze czy u was na liście kanały HD też są tak daleko, chodzi mo o tvn HD Canal+ HD itd. Pytanie drugie nie działa mi Canal + Film HD, mam komunikat: Brak sygnału. Upewnij się, że itd. Dodam, że wszystkie inne kanały HD chodzą bez problemu. Na Sagemcomie z Canal + Film HD nie było problemu. Nie działa mi Hustler HD 3D. Nie mam żadnego komunikatu po prostu jest ciemność. Oczywiście opcja Extra wykupiona na Sagemcomie śmigało. I ostatnie pytanie dotyczy ono VOD. Nie mogę zamówić niczego, literka B zamów jest nie podświetlona. Dodam, że mam pojedynczy konwerter, czy będe mógł mieć dostęp do VOD a może to trzeba jakoś uaktywnić w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zamówić niczego, literka B zamów jest nie podświetlona. Dodam, że mam pojedynczy konwerter, czy będe mógł mieć dostęp do VOD a może to trzeba jakoś uaktywnić w Cyfrze.

 

Musisz poczekać 2-4 tygodnie, żeby tuner pobrał film na dysk, dopiero pobrany film możesz zamówić. Czyli komunikat wkrótce dostępne oznacza, że film

nie został jeszcze pobrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań w sprawie tego dekodera. Po pierwsze czy u was na liście kanały HD też są tak daleko, chodzi mo o tvn HD Canal+ HD itd. Pytanie drugie nie działa mi Canal + Film HD, mam komunikat: Brak sygnału. Upewnij się, że itd. Dodam, że wszystkie inne kanały HD chodzą bez problemu. Na Sagemcomie z Canal + Film HD nie było problemu. Nie działa mi Hustler HD 3D. Nie mam żadnego komunikatu po prostu jest ciemność. Oczywiście opcja Extra wykupiona na Sagemcomie śmigało. I ostatnie pytanie dotyczy ono VOD. Nie mogę zamówić niczego, literka B zamów jest nie podświetlona. Dodam, że mam pojedynczy konwerter, czy będe mógł mieć dostęp do VOD a może to trzeba jakoś uaktywnić w Cyfrze.

 

1. Masz nieaktualne oprogramowanie, więc dlatego HD masz gdzieś tam daleko. W piątek aktualizuj oprogramowanie i będzie ok.

2. Jeśli nie działają Ci kanały takie jak C+ Film HD, Gol HD i weekend HD oraz kanały w HD produkcji Cyfry+(Kuchnia, Domo, minimini, teletoon, planete, ale kino), to ustaw antenę. Co do Hustlera, ciężko powiedzieć.

3. Jeśli masz 1 kabel od anteny, to ustaw w menu(7->1->B) typ konwertera na pojedynczy, zaktualizuj oprogramowanie i listę programów(wyszukaj programy po aktualizacji) i wszystkie pozycje z VOD pobiorą się tak do 2-3tyg. Tylko pamiętaj, żeby wyłączać dekoder do trybu standby, gdy z niego nie korzystasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w zwiazku z tym dekoderem - po wyłaczeniu go zamiast czerwonej świeci niebieska dioda i najczesciej oznacza to iż przy ponownej probie uruchomienia dekodera da sie to zrobić tylko pprzez wyłaczenei go z prądu i ponowne właczenie, mam go od niedawna a taka sytuacja powtórzyła sie juz kilka razy - co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...