Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym '' wymuszaniem'' jak to nazwałem praca z konwerterem twin to określenie producenta PACE ,które po prostu daje możliwość korzystania z dwóch opcji i nie pisze że sprzęt będzie źle funkcjonował.Oczywiście racja ,że traci się na funkcjonalności i przy nagrywaniu jednego kanału nie można oglądać innego,chyba ,że kanały ''pracują'' w jednej polaryzacji.VOD w zasadzie ściąga się dłużej,ale przy tak cichej pracy chyba nikomu to nie przeszkadza.W turbo dekoderach n praca na jednym kablu jest jak to określili: ''METODA NIEPOLECANA''Ja narazie nie narzekam mój PACE HD PVR pracuje poprawnie na jednym konwerterze i nie mam z tym problemów czego Wam użytkownikom życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam moj temat:

czy ktos podlaczyl dekoder do TV poprzez kabel iHDMI ponoc na tym kablu dziala teletekst. Czy ktos moze to potwierdzic?

 

Szanowni forumowicze mi chodzi o kabel iHDMI a nie zwylky HDMI, czy ktos podlaczal Pace do TV przy pomocy takiego wlasnie kabelka, pytam bo cena takiego kabelka to wydatek od 150 do 200 zl. Jezeli ktos cos wie jak na tym iHDMI to smiga to prosze o info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma, z tego co czytalem na innych forach to ludzie dzisiaj pisali i dzwonili do C+ i Oni nawet nie wiedzieli ze nie ma tego kanalu jeszcze. Maja sie tym zajac, ale ile to potrwa..... nie wiadomo :/

 

 

EDIT

 

Macie Czworke Radio na Wizji :?: U mnie ciemno. Nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się obudziłem i na wyświetlaczu( wszystko na niebiesko-dioda pracy i wyświetlacz kanału) E 508 :?: jakieś sugestie,

żaden klawisz na pilocie nie działał. Rano nie miałem czasu , ale teraz pomogło odcięcie prądu na chwilę, teraz wszystko w porządku :brawo: ,wróciło do normy,o co chodziło, miał ktoś tak?. Pierwszy raz zrobił mi niespodziankę.(!14 miesięcy w użytku!)

Pozdrawiam

 

Jeszcze jedno-Radio na wizji działa, nowych jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się obudziłem i na wyświetlaczu( wszystko na niebiesko-dioda pracy i wyświetlacz kanału) E 508 jakieś sugestie,

żaden klawisz na pilocie nie działał. Rano nie miałem czasu , ale teraz pomogło odcięcie prądu na chwilę, teraz wszystko w porządku ,wróciło do normy,o co chodziło, miał ktoś tak?. Pierwszy raz zrobił mi niespodziankę.(!14 miesięcy w użytku!)

 

Witam, u mnie ten błąd pojawia się od momentu aktualizacji softu do wersji 141 (do tej pory wystąpił 2 razy). Ja resetuję go poprzez przytrzymanie przycisku POWER na tunerze... aż zgaśnie dioda... potem tuner się normalnie uruchamia. Póki co ten sposób się sprawdza. Ale podobnie, jak coponiektórzy z Was, mam obawy, czy któregoś pięknego dnia tuner na dobre odmówi posłuszeństwa i trzeba będzie go oddać, żegnając sie z całą biblioteką nagrań.

 

pozdrawiam, Pablito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś się dzieje z tunerem :!: , nie wiem co, sam się wyłącza (już trzy razy w ciągu pół godziny- fakty tvn),na pilota nie reaguje , przeprogramować się nie da (Błąd 1 -spróbuj pózniej) ,nie wiem czy jest aktualizacja, ale tak mi odpowiada, wiecie coś o tym,ma ktoś tak samo, rano pobrał nową listę i co? :evil: (może to duch tego E 508) :twisted: ,nie dobrze, jakieś głosy? :> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zawias lub samoczynny reset najczęściej występuje po, długo trwałym oglądaniu jednego kanału i przeskok o kilkadziesiąt kanałów od razu. Co jakiś czas też w ustawieniach „E” . można byłoby naprawdę wymieniać długo wady tego dekodera, ale cóż. Co do restartu , ja preferuje „przytrzymanie przycisku Power przez ok. 5s na dekoderze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od chwili odłączenia zasilania i ponownym podłączeniu, na razie zachowuje się dobrze. Ciekawe jak długo. A mam pytanie z innej beczki - jak jest z programem w tym tunerze? Chciałem dla małżonki nagrać ten nowy serial "Chichot losu" i wg programu na stronie TVP HD jest on emitowany jutro o godz. 7:25. W programie w tunerze tego nie ma....mieć cichą nadzieję, że jeszcze technicy się "obudzą" i zaktualizują dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do grona narzekających na zwiechy Pace'a po modyfikacjach w menu nagrań. To w zasadzie normalka. Można do tego się ostatecznie jakoś przyzwyczaić, choć tak oczywiście być nie powinno.

U mnie pojawił się jednak inny problem. Otóż po przełączeniu telewizora (!) z sygnału dekodera na dowolny inny kanał z zupełnie innego źródła, po powrocie do oglądania Cyfry nie ma... obrazu po HDMI, jedynie sam dźwięk. Pomaga wielokrotny twardy reset. To samo dzieje się np. po wyłączeniu i włączeniu TV. Dziś to zjawisko się, o zgrozo, poszerzyło ;-) Mianowicie po HDMI idzie obraz, na którym widzę nazwę kanału, informacje o nadawanym programie, ale dźwięku jak nie było, tak nie ma. Jakby tego było mało, nie ma obrazu samego programu! ;-P Spotkał się ktoś z czymś takim?

Wersja softu 141 i nie wiem, jak mogło być wcześniej, bo Pace'a mam od niedawna i 141 był już "na pokładzie".

I jeszcze jedno: po EURO-EURO wszystko jest OK. I widać, i słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...