Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie można nic z tym zrobić Cyfra w odpowiedzi na emaile w tej sprawie twierdzi że to wina nadawcy...jak narazie jedyne rozwiązanie to oglądanie RTL na innym dekoderze(nie od cyfry)

2.możesz nacisnąć przycisk cofania ( <<) i wtedy możesz cofnąć do dwóch godzin ( tylko jeśli nie przełączałeś programu) i włączyć nagrywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam skad biora sie totalne bzdury w EPG z opisem audycji ? ROZMOWY W TOKU - pod spodem: MISTRZOSTWA/OLIMPIADA ..... :D:D kto to wymyslil ?? albo na tvn style jakis program i podpisane PILKA NOZNA .... zenujace .... po co robic cos takiego ? lepiej zeby juz nic nie bylo podpisane .... skoro nie ma pomocnych informacji to niech nie bedzie kompletnych bzdur dezinformujacych ... po co to komu ? EPG wciaz nie dziala na wszystkich tvn-ach ... u was tez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj nie nagrał Pacyfiku na HBO HD ani o 20:10, ani póżniej jak ustawiłem nagrywanie w nocy po tym jak zobaczyłem że pierwsze nagranie się nie udało :/

Dodam że mam wpięte dwa kable, a w momencie gdy powinno odbyć się nagrywanie dekoder był w trybie czuwania.

 

Aczkolwiek na najnowszym sofcie co puścili go w zeszłym tygodniu zauważalnie lepiej działa pilot przy dekoderze połączonym z plazmą Panasonica, ale do ideału nadal mu trochę brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam skad biora sie totalne bzdury w EPG z opisem audycji ? ROZMOWY W TOKU - pod spodem: MISTRZOSTWA/OLIMPIADA ..... :D:D kto to wymyslil ?? albo na tvn style jakis program i podpisane PILKA NOZNA .... zenujace .... po co robic cos takiego ? lepiej zeby juz nic nie bylo podpisane .... skoro nie ma pomocnych informacji to niech nie bedzie kompletnych bzdur dezinformujacych ... po co to komu ? EPG wciaz nie dziala na wszystkich tvn-ach ... u was tez ?

 

Dziwne... u mnie na Technisat'cie HD8-SX Całe EPG Cyfr'y bez problemu. + te z Astry też. Do tej pory nie zwracałem na to uwagi, bo... całe EPG na tydzień do przodu po prostu mam. Ale teraz sprawdziłęm to jeszcze raz i .. jest tak samo. Czyli "transmisja " EPG przez Cyfre jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj odebrałem swojego PACE i mam w nim wersję oprogramowania 123 czyli chyba pierwszą. Wiem że aktualna jest wersja 129 ale czy działa ona lepiej niż poprzednia. Jak czytam że na kanałach TVN nie ma EPG to się dziwię bo w tym sofcie EPG jest na każdym kanale nawet na tych z poza pakietu. Więc mam pytanie czy zmiana oprogramowania pozbawi mnie EPG i czy jest ono dużo lepsze niż to posiadane przeze mnie obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam skad biora sie totalne bzdury w EPG z opisem audycji ? ROZMOWY W TOKU - pod spodem: MISTRZOSTWA/OLIMPIADA ..... :D:D kto to wymyslil ?? albo na tvn style jakis program i podpisane PILKA NOZNA .... zenujace .... po co robic cos takiego ? lepiej zeby juz nic nie bylo podpisane .... skoro nie ma pomocnych informacji to niech nie bedzie kompletnych bzdur dezinformujacych ... po co to komu ? EPG wciaz nie dziala na wszystkich tvn-ach ... u was tez ?

 

Problemy z EPG PILOT występują tylko na tym Pejsie i na różnych kanałach a czasem nawet na każdym (podczas przeglądu kanałów i ich opisów za pomocą funkcji PILOT. U mnie jak przełączam kanały to czasem są napisane bzdury w dolnym pasku. Natomiast gdy podczas oglądania jakiegoś kanału jak włącze funkcje PILOT i pozostając na tym kanale robie przegląd co jest na innych to mam najczęściej Wyszukiwanie informacji a później zwykle BRAK INFORMACJI.

To wina dekodera a dokładniej oprogramowania najwyraźniej. Na Mediasacie jest z tą funkcją wszystko ok. Jak na nim przeglądam kanały za pomocą funkcji PILOT oglądając w tym czasie jeden to były zawsze informacje i są. W EPG na 7 dni też wszystko ok,uruchamia się natychmiast a nie tak jak w Pejsie że jest jakieś POBIERANIE DANYCH PROSZE CZEKAĆ. W Philipsie PVR też z resztą wszystko zawsze działało czy to z EPG na 7 dni (bez czekania) jak i z funkcją PILOT problemów brak.

Więc czekamy na następne oprogramowanie do tego PACE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W EPG na 7 dni też wszystko ok,uruchamia się natychmiast a nie tak jak w Pejsie że jest jakieś POBIERANIE DANYCH PROSZE CZEKAĆ. W Philipsie PVR też z resztą wszystko zawsze działało czy to z EPG na 7 dni (bez czekania) jak i z funkcją PILOT problemów brak.

Więc czekamy na następne oprogramowanie do tego PACE !

Bzdura z prędkością EPG... Używałem philipsa hd PVR od kiedy pojawił się na rynku... pomijajac to że początki miał dużo gorsze o Pace bo praktycznie wogóle nie działał, to wogóle nawet z softem 96 to złom w porównaniu do Pace. Powiem tak, w Pace czekasz chwile aż Ci załaduje EPG a później jak komunikat znika to działa błyskawicznie i mogę sobie szybko przejrzeć program i wybrać co chce nagrać. A w [beep]ianym Philu owszem Epg pierwsza strona pojawiała się szybciej, ale jak kolejne chciałem przejrzeć to mnie szlag trafiał że co chwila trzeba było czkeać aż zmieni stronę. Także nie m wkręcaj kolego ludziom bzdur, bo Philips jeśli chodzi o szybkość to nie jest dobry w niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura z prędkością EPG... Używałem philipsa hd PVR od kiedy pojawił się na rynku... pomijajac to że początki miał dużo gorsze o Pace bo praktycznie wogóle nie działał, to wogóle nawet z softem 96 to złom w porównaniu do Pace.

 

Widocznie miałeś gorszy egzemplarz Philipsa.

Ja pisze to co zaobserwowałem z własnych doświadczeń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mediasaty wczytują epg natychmiast ale tylko kilka pozycji a na kolejne godziny niestety trzeba czekać - w pace czeka się ok 30 sekund za pierwszym razem i epg jest na cały tydzień bez czekania więc nie ma porównania do mediasatów. Nawet na chwile bym się nie zastanawiał czy 250 czy ten pace - nie ma co sie cofać a oprogramowanie naprawdę jest już użytkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...