Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. aktualnie mam dekoder(dzierżawa od c+) philips pvr hd ale on jest beznadziejny :/ i mam na niego promocję 50% na prawie cały okres trwania umowy. Czy mogę go wymienić na nowy dekoder pace 500GB i zachować tę promocję?

pozdrawiam

 

Możesz go wymienić tylko i wyłącznie jeśli dekoder philips jest zesputy, w innym wypadku tracisz promocję i będziesz placił 20zł/ mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zasłoniłem cały wyświetlacz kawałkiem tektury od przycisku P+ do logo cyfry i pilot działa znakomicie.

no faktycznie dopiero zasłonięcie całego przodu dekodera PACE pomaga i pilot działa ok. dzieki wam za pomoc . ale i tak napisze do cyfry niech cos z tym zrobią bo nie bede wiecznie zaslanial dekodera;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zakłóca matryca G11, nie wiem jak inne modele. Może zrobimy ranking.

Powiedzcie ludzie jak zachowuje się ten Pace z nowym softem.U mnie zaniki sygnału wizji są niemiłosierne.Kurcze na eurosporcie czasami nie wiedziałem po ile metrów skoczkowie skaczą.Zresztą na 123 RC1 to samo było. Splitter też chyba dorzuca swoje, ale tego nie jestem jeszcze narazie pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Phila 250 do konca stycznia i a Pace 500 jeszcze w pudełku i boje sie go zainstalowac aby sie nie rozczarowac, ale moze faktycznie po tym nowym sofcie bedzie podobnie śmigał jak 250-tka

Myślę że czas rozpakować, zrobić up softu i używać ;) Przesiadłem sied z phila 250, i nie chce do niego wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Phila 250 do konca stycznia i a Pace 500 jeszcze w pudełku i boje sie go zainstalowac aby sie nie rozczarowac, ale moze faktycznie po tym nowym sofcie bedzie podobnie śmigał jak 250-tka

Myślę że czas rozpakować, zrobić up softu i używać ;) Przesiadłem sied z phila 250, i nie chce do niego wracać.

 

masz 500-tke? I jak działa po UPGRADE?

Ja mialem w grudniu 2 dni ale doprowadzał mnie do szału (głownie ze nagrywania były przerywane albo wcale (TVN-y))

Wrocilem do 250-tki i smiga az milo... tylko dysk mały :D

Zastanawiam sie nad powrotem do 500-tki, tylko jak działa po UPGRADE, szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przyniesieniu od dystrybutora Pace 500 podlaczyłem. no i... nagrywal wtedy kiedy mial ochote! po takich numerach jego miejsce od tamtej pory (miesiac czasu) jest w pudełku ale czas nieublaganie płynie i do konca stycznia musze zwrocic Phila, hmmm moze faktycznie jutro zamienie je miejscami i ściągne new soft i zobaczymy co te cacko potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zakłóca matryca G11, nie wiem jak inne modele. Może zrobimy ranking.

Ja miałem okazje przetestować 250gb przy panelach G11, G12 oraz NeoPDP i na każdym były problemy. Plazmy Panasonica mają po prostu zbyt duży kontrast obrazu, co powoduje zakłócenia pilota. Zmniejszenie kontrastu w ustawieniach telewizora przynosi poprawę działania. Pewnie Phillips/Pace stosują kiepską Irdę, no ale problem może być większy tym bardziej że sam Panasonic zdecydował się przy swoich pilotach dodawanych do telewizorów z panelem NeoPDP stosować podwójną diodę irda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potesotwałem wczoraj nowy soft nagrywa i można oglądać inne kanały ale problem jest gdy chcę nagrać zaplanowane nagrywanie. Tz w programie wybieram np kanał hbo i nagrywanie na godzine 12 do 14 oczywiscie planowane nagrywanie czyli wszysko sam dekoder przyjmuje wartości i np włącze oglądanie na tvp1 i wyłącze dekoder o 11 a przed 12 tz za 5 dwunasta włączy się dekoder i nagra 3 do 4 min i wyłącza nagrywanie albo wogóle nic nie nagra. Ustawione mam że ma zacząć nagrywać za 5 i kończyć 5 minut po czasie. Macie teżproblem z nagrywaniem. A i zawiesza się wam na nowym sofcie w których momentach wiesza się wam? Zobaczę u siebie. Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja mam chyba duże szczęście. Używam od kilku dni i ani razu się nie zawiesił. Ani na liście programów, ani na bibliotece. Po ostatniej poprawce nagrywa TVN zgodnie z zadanymi parametrami (narazie planowałem tylko z EPG). Możliwe, że trafił mi się wyjątkowy egzemplarz, ale to raczej wątpliwe, bo świadczyłoby o wadach sprzętu a nie softu. :smile:

Co do prędkości to fakt; start dekodera trwa "latami", ale już samo przełączanie programów trochę poprawili w nowej wersji, myślę, że poprawiony został też moduł PVR, bo pauza działa lepiej i płynniej.

Podłaczenie anteny mam zgodne z zaleceniami, czyli dwa kable do Twina i poziom sygnału pomiędzy 4 i 5. Do tego chwilowo telewizor SD przez EURO. Soft 125RC

 

Jak dla mnie ten sprzęt jak najbardziej daje się używać, irytujące mogą być jedynie wyświetlacz i wolny EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...