Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam to forum od miesiąca bardzo się cieszę, że piszecie o Pace PVR , ale to nic nie zmienia, ja codziennie dzwonię do Cyfry i myślę, że jak tak będziemy robili wszyscy to oni szybciej prześlą nowy dopracowany soft do Pace. Mam jeszcze dwa miesiące Philipsa PVR, który działa od dwóch lat w miarę dobrze, przynajmniej nagrywa to co chcę. Proszę dzwońcie do Cyfry to może się w końcu się obudzą, mamy 21 wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

informacja dla klientów, którzy przedłużyli umowę przez infolinie:

 

nie dostaniecie nowego dekodera Pace 500 GB w sieci VOBIS!!! Dekodery te wydawane są tylko nowym klientom. Taką umowę podpisał Vobis z Cyfrą!!!

 

Tak właśnie traktuje się stałych klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

informacja dla klientów, którzy przedłużyli umowę przez infolinie:

 

nie dostaniecie nowego dekodera Pace 500 GB w sieci VOBIS!!! Dekodery te wydawane są tylko nowym klientom. Taką umowę podpisał Vobis z Cyfrą!!!

 

Tak właśnie traktuje się stałych klientów...

 

Bzdura. Kolejna propaganda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra wysłała maila do Cyfry z opisem problemu z nagraniem i otrzymała taką odpowiedź:

"Szanowna Pani,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż opisana sytuacja wskazuje na usterkę dekodera. W związku z tym, proszę o udanie się do punktu dystrybucyjnego w celu wymiany sprzętu. Lista dystrybutorów zamieszczona jest na stronie internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... y-pro.html

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt."

 

Na co odpisała im,ze nie tylko ona ma ten problem ale większość użytkowników oraz, że nie ma nigdzie takich tunerów na wymianę. W ciągu 10 minut była odpowiedź takiej treści:

 

"Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że w najbliższym czasie planowana jest aktualizacja oprogramowania. Niestety nie jest mi znana data jego udostępnienia.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt." 12.01.2010r. godz. 22.00

 

Można tu dojść do wniosku,że dobrze wiedzą co jest grane i czekając na nowy soft blokują dostawy Pace'a. Po co maja puścić kolejna partię skoro soft nie gotowy.

W najnowszym "To & Owo" jest opisany Pace PVR i pisze ,że partia która poszła na rynek była serią limitowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]oly z tym vobisem jak nie wiem co, to że nie chcą wydać pace to kwestia dystrybutora, mi w vobisie Pani powiedziala przez telefon przed swietami ze jak bedzie miala po swietach dekoder to wyda bez problemu, odebralem gdzie indziej bo do vobisu nie po drodze mi... wiec to nie jest tak ze vobic nie moze, tylko poprostu jak opchnie dekoder z umowa to ma kase z tego, z wymiany chyba nie ma, albo jest malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaskader - niestety nie bzdura ale szczera prawda!!!

 

Mi właśnie w dniu dzisiejszym odmówiono wydania dekodera 500gb w Vobisie!!! Pomimo, iż taki dekoder był na stanie!!!

 

 

Żadnego pisma nie ma. Kolega który wcześniej pracował w Vobisie wczoraj w oczekiwaniu na PVR HD dokonał wymiany właśnie w Vobis Legnica. Gdyby takie pismo było i jakaś tam umowa to nawet kolesiostwo by nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

informacja dla klientów, którzy przedłużyli umowę przez infolinie:

 

nie dostaniecie nowego dekodera Pace 500 GB w sieci VOBIS!!! Dekodery te wydawane są tylko nowym klientom. Taką umowę podpisał Vobis z Cyfrą!!!

 

Tak właśnie traktuje się stałych klientów...

 

Bzdura. Kolejna propaganda

Prosimy o potwierdzone fakty. Wszystkich dystrybutorów obowiązują takie same reguły. Najwidoczniej vobis gdzie mieszkasz chce przyciągnąć nowych klientów dobrym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to ustawilem sobie na samym poczatku, bo mam dwa kable wiec nie w tym problem, zauwazylem sie ze mam takie coś

 

Dekoder działa, naciskam off i wyłącza się całkowicie

załączam go jednym wciśnięciem i niespodzianka bo dekoder nie włączy się, ale zapala się zegar i zaczyna coś ściągać,

dopiero ponowne naciśnięcie on załącza dekoder w pełni

 

więc są jakby 3 tryby:

- czuwanie

-czuwanie ze ściąganiem

-praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL,

a mi dzisiaj się paszcza roześmiała, dlaczego?

otóż rano włączam TV, potem satka , potem w TV przycisk AV i co widzę....?

wyszukiwanie kanałów SAT!!! No to jaram się niesamowicie, że C+ jest słowna i tam tego,

aż nie mozliwe w tych czasach.

Na "szczęście" czasy okazały sie takie jakie są a tuner wcale nie pociągnął nowego softu.

 

Wiem, że to okropne ale jak czytam te nasze posty a'la "... 14 wyjdzie... mówili mi, że puszczą....(co? ;) )

jak wyjdzie to będzie git .... i inne" to choć sam szczerze bym chciał w to wierzyć jednak wydaje sie to malo mozliwe.

My sie tu nakręcamy a czy to ma jakiś wpływ na działanie C+, raczej żaden, pewnie prędzej czy później

coś wymyślą bo dla niektórych brak możliwości nagrywania TVN to jak jazda bez możliwości skręcania w prawo

a przecież kupili auto w salonie!!!

Reklamować nie ma co bo i na co? na SD płacąc za HD??? - troszkę nas nabrali!!!

Sam toczę spór z C+ bo mi sie PVR 250 zepsół a wymienić go nie ma gdzie a umowa płynie

nie oglądam na nim już od końca grudnia i ciekawym czy odpuszczą mi ostatni miesiąc czy bedę bulił za

to że na półce pod TV stoi dkoder C+ ale to zmyła bo oglądam naziemną ;) ( w sumie szpan jest bo mam ;) )

 

Jeszcze tylko pytanko, jak u Was wygląda nagrywanie programu, dajmy w trakcie klikamy REC

wywala monit "nagrywanie....." ale czy macie na tym kanale jakieś info może znaczek, że faktycznie tak jest?

W starym modelu świeciła sie dodatkowa dioda o tym świadcząca - super!!!

i po wejściu na kanał choć juz nie pamietam ale chyba było info "trwa nagrywanie" lub choć znaczek REC

w tym PAŚCIU 500GB nic nikt nie wie, jedynie mozolne wejścia do moje nagrania - ale to przy jego prędkości męka!!!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu 13.01.2010 około godz. 12 zaprosiłem po przez ICA techników d/s softu do rozmowy na forum SatKuriera, wskazując linki do tego posta!!!

Pora zacząc coś działac PRAKTYCZNIE a nie tylko Teoretycznie :D:D

 

List był następującej treści:

 

W związku z masowym problemem dot. działania dekodera Pace HD PVR z dyskiem 250 i 500GB, zwracam się z uprzejmą prośbą do operatora Cyfra+

o wypowiedzenie się na ten temat na łamach forum tv-satKurier. Zwracam się także z prośbą o zapoznanie ze szczegółami problemu, który opisywany jest

w wątku pod adresem:

(i tu link do tego posta)

 

i tam jeszcze kilka innych , prawnych bajerów, (no wiecie, by nie olali :D

 

Na razie Cisza....

Pewnie czytają , i nie wierzą... własnym oczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to ustawilem sobie na samym poczatku, bo mam dwa kable wiec nie w tym problem, zauwazylem sie ze mam takie coś

 

Dekoder działa, naciskam off i wyłącza się całkowicie

załączam go jednym wciśnięciem i niespodzianka bo dekoder nie włączy się, ale zapala się zegar i zaczyna coś ściągać,

dopiero ponowne naciśnięcie on załącza dekoder w pełni

 

więc są jakby 3 tryby:

- czuwanie

-czuwanie ze ściąganiem

-praca

 

mam to samo na jedym kablu

tylko tyle ze po pierwszym nacisnieciu wlaczenia wlacza sie zegar i zaczyna sciagac ale jak wlaczylem tv to wyskakuje plansza o skanowaniu TV naziemnej

wersja oprog. 123 RC1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...