Skocz do zawartości

VOX FM


haker44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częściej słucham Radia VOX FM.
Uważam, że VOX FM jest dużo lepszą stacją niż Radio ESKA.
Jedyne co mi przeszkadza, to utwory disco polo. Nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym.
Gdyby ich nie było, to (podkreślam dla mnie) byłoby super.
A tak poza tym, to nie mogę się do niczego przyczepić.
Fajne prezenterki, fajni prezenterzy, świetna ramówka, w większości super utwory na antenie. Same plusy. :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

VOX FM szykuje na jutro bajkę czyli 

Kup- ciuszek czyli Swojski Ład 

Jak wyglądałoby życie Kopciuszka, gdyby bajka rozgrywała się w czasach współczesnych? Na to pytanie postanowiliśmy odpowiedzieć i przygotowaliśmy dla Was wyjątkową bajkę. Z morałem również dla tych trochę starszych dzieci. Kiedy i jak będzie można jej słuchać?

Kopciuszek w polskich realiach skrzyżowany z Monty Pythonem

 

Bajkę o Kopciuszku zna praktycznie każdy. Historia dziewczyny wykorzystywanej i wyśmiewanej przez macochę oraz przyrodnie siostry doczekała się nawet kilku ekranizacji. W oryginalnej wersji piękna dziewczyna marzy o tym, żeby pójść na bal. Jednak nie ma ani sukienki, ani czasu, ponieważ macocha zawala ją robotą. Robi to celowo, ponieważ uroda dziewczyny mogłaby odwrócić uwagę księcia od jej córek. Z pomocą przychodzi jej dobra wróżka, która wyprawia dziewczynę na bal, ona gubi tam szklany pantofelek i cała historia kończy się happy endem.

W naszej wersji bajki akcja dzieje się współcześnie i problemy wcale nie są mniejsze. Główna bohaterka Magdalena Ciuch prowadzi swój własny biznes - sklep z używaną odzieżą o wdzięcznej nazwie Kup-Ciuszek. Dostaje zlecenie na przygotowanie strojów na bal karnawałowy. I tu tak naprawdę zaczyna się historia. Na jakie problemy trafi w Swojskim Ładzie i kto przyjdzie jej z pomocą? Dowiecie się już w środę!

 

Obsada

Narratorzy - Aleksandra Kozera i Michał Zarzycki

Magda Ciuch - Ewelina Kamińska

Andrzej Właściciel restauracji w której odbywa się bal - Paweł Pawelec.

Roman manager lokalu – Konrad Piwowarski

Okrutna księgowa – Marta Kiermasz

Łukasz, mąż księgowej – Przemek Sasowski

Wodzirej Kaczy – Kamil Rutkowski ( prow

Urzędnik skarbowy – Paweł Miszta

Jędrzej Mościcki, Policja skarbowa – Norbert Bieńkowski ( prowadzący pierwszą zmianę )

Dobra wróżka – Krzysiek Skrzypkowski ( prezenter pasma W Rytmie Hitów od poniedziałku do piątku )

Prawnik Kasia – Maria Kobryń

LUMP FINDS jako LUMP FINDS

Barista – Paweł Doncbach ( prezenter wiadomości i prowadzący niedzielnych pasm )

Klientka – Iga Dudziuk ( prezenterka best listy i weekendowego sobotniego pasma )

Dj dziekan – Dj dziekan

W całą akcje zaangażowali się dziennikarze VOX FM ale także goście programu W Samą Porę. Bajka jest dla dzieci. Jednak dorośli też mogą z niej coś wynieść Całość do usłyszenia w środę (1 czerwca) z okazji Dnia Dziecka przez cały dzień na antenie VOX FM. A dla niecierpliwych oraz tych, którym umknie jakiś odcinek, wszystkie dostępne będą na www.voxfm.pl

Ja nie wiem jak będzie wyglądała jutrzejszą ramówka VOX FM czy będą audycje wiadomości i piosenki na antenie Radia VOX FM czy tylko będzie ta bajka łączona z przerwami na reklamy i z jinglami bo VOX też ma swoje lokalności w Gorzowie Poznaniu i Radomiu wiadomości traffici magazyny i to jest dzień z Gorzowa Dj Charis

Nie wiem zobaczymy jutro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Problem w tym że VOX FM skreśliło z życiorysu okres goldowy przez co święruje w tym roku 10-lecie. 

Swoją drogą redaktorzy zapomnieli kto wykonuje piosenkę o „sąsiadce" błędnie wskazując zespół Boys: https://www.voxfm.pl/rozrywka/nadchodzi-konkurencja-dla-kultowej-sasiadki-boys-nowy-utwor-maczo-ma-byc-hitem-aa-MsfR-WqPz-ogJW.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.04.2023 o 08:55, Vampi napisał(a):

Czy VOX FM od zawsze puszcza również piosenki z gatunku rock?

Właśnie też byłem w szoku, jak przed chwilą usłyszałem na VOX-ie "Perfect - Ale W Koło Jest Wesoło". Jednak coś jeszcze zostało z poprzedniego formatu.

Co dziwne to stacja o formacie "Dance" więc nie powinno być rocka, tylko muzyka elektroniczna i disco. A mam wrażenie, że go coraz więcej, bo tym razem słyszałem "Elektryczne Gitary - Dzieci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Co dziwne to stacja o formacie "Dance" więc nie powinno być rocka, tylko muzyka elektroniczna i disco. A mam wrażenie, że go coraz więcej, bo tym razem słyszałem "Elektryczne Gitary - Dzieci"

Dla mnie Vox powinien być w formacie Rhytmic Hot AC, czyli hip-hop, r&b, rytmiczny pop i dance, oraz DP. Tak samo na Esce i MAXXie nie powinno być ani rocka, ani alternatywy.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NippyToadster napisał(a):

Dla mnie Vox powinien być w formacie Rhytmic Hot AC, czyli hip-hop, r&b, rytmiczny pop i dance, oraz DP.

Ciekawy pomysł, ale myślę żeby się nie przyjęło, bo ludzie lubią oklepańce i muzykę pod nóżkę. VOX raczej celuje w słuchaczy 30+, więc r&b jeszcze mogłoby się przyjąć chociaż nie wiem jakby to wyglądało z hip-hopem. Według mnie grupa Time powinna rozwinąć projekt Radia GO i rozważyć start w multipleksie cyfrowym.

Trzeba przyznać że zmiana bazy muzycznej teraz jest jeszcze bardziej odczuwalna, chyba VOX powoli idzie w kierunku Złotych Przebojów. Coraz częściej słychać starsze utwory i rock, dla mnie to duży minus bo nie przepadam za rockiem. Moim zdaniem VOX powinien zrezygnować z grania rocka i zacząć grać więcej muzyki klubowej i elektroniki (tej starszej i tej nowszej), bo to bardziej pasuje do stacji "Dance" niż starsze utwory typu "F.R David - Words" który bardzo często leci na VOX-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

VOX raczej celuje w słuchaczy 30+, więc r&b jeszcze mogłoby się przyjąć chociaż nie wiem jakby to wyglądało z hip-hopem.

Z hip-hopu to byłyby głównie starsze kawałki z lat 80,90 i 2000-nych, i parę nowszych nie puszczanych na Esce (np. single Drake'a) ale głównie zagraniczne i w nocy. Z R&B, to nowsze R&B może być, ale żeby nie puszczali wolniejszych piosenek. Najważniejszą różnicą dla mnie powinny być kawałki tych samych wykonawaców będące zupełnie inne od Eski, ale ograne na stacjach zachodnich np. "Slide" Calvina Harrisa z Migos i Frankiem Oceanem, "24K Magic" i "Finesse" Bruno Marsa czy Work Rihanny z Drake'em. Do tego dla balansu jeszcze będzie więcej reggaetonu, latino, reggae i dancehallu. Sam Skolim to nie jest w 100% discopolowiec, to bardziej reggaetonista.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
39 minut temu, Mati2oo3 napisał(a):

I to bez cenzury. W ciągu dnia by to nie przeszło

A by przeszło puszczanie amerykańskiego/brytyjskiego rapu i r&b (tego starszego, oczywiście)? Dla mnie rap i r&b zagraniczny (i to kawałki z lat 90, oraz te, które były kiedyś puszczane na Esce/MAXXie/Radiostacji z lat 2003-08, oraz te, które ominęły nasz eter, ale były dość popularne w latach 2000.) byłby świetną addycją do Vox FM, ale troszkę by upodobniło ją do RMF/Eski.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 07:56, Mateusz2006 napisał(a):

VOX FM zaczął grać znany z Radia Eska Rap i Hip hop.

https://www.odsluchane.eu/szukaj.php?r=30&date=22-07-2023&time_from=22&time_to=0

 

Chyba chcieli wypromować Vibe FM bo potem już utworów disco polo nie było. Swoją drogą wczoraj VOX FM na Facebooku zapytało się swoich słuchaczy za co lubią tą stacje. Padło wiele ciekawych odpowiedzi a i ja dorzuciłem swoją dotyczącą chociażby początków wspomnianej rozgłośni radiowej: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=659056009588322&id=100064517870406

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Poland napisał(a):
W dniu 23.07.2023 o 07:56, Mateusz2006 napisał(a):

 

Chyba chcieli wypromować Vibe FM bo potem już utworów disco polo nie było

@Poland Zobacz dokładnie playlistę. Była grana "Toksyna" od Kwestii 07.

https://www.odsluchane.eu/utwor/750792/kwestia_0_7_-_toksyna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...