Skocz do zawartości
  • 0

Eleven i Eleven Sports - jak oglądać na...?


miragepl
 Udostępnij

Pytanie

Jak macie PlayStation 4 (a nie macie Smart TV) to polecam odpalić sobie ELEVEN przez przeglądarkę www. Działa full screen bez problemu, a i jakość obrazu jest - IMO - świetna. Nie jest to HD, ale FPSy znacznie lepsze, niż gdy np. podłączałem lapka. Oczywiście trzeba kilkadziesiąt sekund poczekać, aż sobie wczyta lepszą jakość. Patrze teraz na Barce i efekt jest naprawdę spoko. Zobaczymy czy serwery wytrzymają na meczach Realu i Barcy w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
A jaka jest instrukcja dla dekoderów naziemnych z funkcją IPTV? Przyznam że byłbym zadowolony gdyby ktoś pomógł by mi przemycić tam stacje Elevena.

No to już ty musisz wiedzieć jaki masz dekoder i jak zapodać mu stream.

Link wyciągasz codziennie, tak jak tu opisano, a potem to kwestia tunera czy będzie obsługiwać dany format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo dużo tutaj jest gdybania i takiego wróżenia z fusów.

Czy mógłby ktoś konkretnie mi odpowiedzieć:

1. Czy da się oglądać eleven i eleven sports na TVN Player w Samsung Smart TV jeśli tak to jak (logując się ale nie wchodząc do tej głupie strefy t-mobile)?

2. Czy da się oglądać eleven i eleven sports na TVN Player w aplikacji Android jeśli tak to jak?

3 Czy da się oglądać eleven i eleven sports na TVN Player w aplikacji Windows Phone jeśli tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam pytanie - jak kupię sobie kartę z T-Mobile, to będę mógł oglądać na TVN Playerze? Czy muszę mieć wykupiony abonament w T-Mobile?

 

NIe musisz. Ja nie mam telefonu w T-Mobile, a wykupiłem sobie pakiet Sport za 11zł/mc.

 

I właśnie tu mam problem. Kiedy włączam pełny ekran w player.pl, to obraz ma takie momenty skoków, klatkowań itp. Nic się nie zacina, ale nieprzyjemni się ogląda taki momentami skaczący obraz. Oczywiście obstawiam, że problem leży w nie dość dobrym komputerze( sprawdzane na średnim sprzętowo laptopie i na PC dość wiekowym, bo 6-letnim). Wobec tego mam pytanie: ktoś próbował oglądać ten stream za pomocą odtwarzacza VLC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, czy komuś udało się odpalić player.pl na PS4 (chodzi o kanały eleven) poprzez przeglądarkę WWW ? bo niestety, Jaale w appce Player.pl niestety nie ma możliwości włączenia Eleven Sports :/

 

Chodzi o to, że wchodząc na stronę player.pl nie mogę w ogóle się zalogować :/ po kliknięciu na zaloguj wyskakuje biały popup z kręcącym się kółeczkiem i lipa :/ probowałem się zalogować na konto.tvn.pl - idzie, ale po przejściu na player.pl niestety nie widzi tego, że jestem zalogowany :/

 

Jakieś pomysły - jak oglądać eleven sports na PS4 ? 

 

oczywiście wykupiłem za 11 zika dostęp do eleven...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, czy komuś udało się odpalić player.pl na PS4 (chodzi o kanały eleven) poprzez przeglądarkę WWW ? bo niestety, Jaale w appce Player.pl niestety nie ma możliwości włączenia Eleven Sports :/

 

Chodzi o to, że wchodząc na stronę player.pl nie mogę w ogóle się zalogować :/ po kliknięciu na zaloguj wyskakuje biały popup z kręcącym się kółeczkiem i lipa :/ probowałem się zalogować na konto.tvn.pl - idzie, ale po przejściu na player.pl niestety nie widzi tego, że jestem zalogowany :/

 

Jakieś pomysły - jak oglądać eleven sports na PS4 ? 

 

oczywiście wykupiłem za 11 zika dostęp do eleven...

Witam,

 

Mam ten sam problem co kolega powyżej, posiada ps4 podłączone do projektora. Chciałbym oglądać eleven do którejgo wykupiłem dostęp.

 

1. Przez aplikację na konsoli, jeżeli się da to w jaki sposób ?

2. Przez www na ps4, nie mogę się zalogować, ani tradycyjnie, ani przez konto.tvn.pl, ani przez FB.

 

Pomocy bo GD za 2 dni, znajomi zaproszeni, a piwo się już chłodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...