Skocz do zawartości
  • 0

Eleven i Eleven Sports - jak oglądać na...?


miragepl
 Udostępnij

Pytanie

Jak macie PlayStation 4 (a nie macie Smart TV) to polecam odpalić sobie ELEVEN przez przeglądarkę www. Działa full screen bez problemu, a i jakość obrazu jest - IMO - świetna. Nie jest to HD, ale FPSy znacznie lepsze, niż gdy np. podłączałem lapka. Oczywiście trzeba kilkadziesiąt sekund poczekać, aż sobie wczyta lepszą jakość. Patrze teraz na Barce i efekt jest naprawdę spoko. Zobaczymy czy serwery wytrzymają na meczach Realu i Barcy w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Jak macie PlayStation 4 (a nie macie Smart TV) to polecam odpalić sobie ELEVEN przez przeglądarkę www. Działa full screen bez problemu, a i jakość obrazu jest - IMO - świetna. Nie jest to HD, ale FPSy znacznie lepsze, niż gdy np. podłączałem lapka. Oczywiście trzeba kilkadziesiąt sekund poczekać, aż sobie wczyta lepszą jakość. Patrze teraz na Barce i efekt jest naprawdę spoko. Zobaczymy czy serwery wytrzymają na meczach Realu i Barcy w weekend ;)

 

 

Czy na ps3 tez mozna ogladac? Wyskakuje mi blad, ze brak flash playera 10, ale moze da sie to jakos obejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, mogłby mi ktoś powiedzieć czy jest możliwe odbieranie eleven sports za granicą? czy to przez strone eleven czy przez tvn player czy tez przez przeglądarke lub smart tv w tv samsung. Próbowałem wszystkich tych sposobów i niestety nie udało się. Prosze o pomoc i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dla posiadajacych tablety,polecam przegladarke Dolphin w ustawieniach przelaczyc na desktop a do tego pobrac Flash player na android i smiga az milo na calym ekranie :D

Albo Chrome, wtedy jest już wszystko zainstalowane - tylko wklepać adres i odpalać stream :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wyprobuj Firefoxa z wtyczka Hola!, odwiedz http://www.elevensports.pl i zmien kraj na Polske :)

 

Dzięki pomogło jeśli chodzi o strone eleven. Rozumiem, ze ta wtyczka działa w taki sposob ze otwiera oddzielne okno firefoxa, a nie pokazuje sie jako dodatek w normalnym uzywanym przez siebie firefoxie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@milka - Dziwne, że wyskakuje brak Flash Playera, bo tak jak ktoś pisał wyżej, playery Eleven nie są oparte na flashu, tylko na czymś innym. Wiem na pewno, że Player.pl na PS4 nie działał.

Nie mam na kompie flasha i jakoś nie mogę oglądać, więc chyba jednak jest konieczny. Przynajmniej na Windows

 

Ktoś pisał o HLS. To technologia Apple, działa wyłącznie na Safari (pc i mobilnym) oraz Chrome (tylko mobilne), być może PS4 też się łapie. Natomiast PS3 ma tak słabą przeglądarkę, że nie ma ja to żadnych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie w tym problem ze powinno sie pojawic normalnie np. obok ikonki ad blockera a niestety nic nie ma. W dodatkach pokazane jest ze zainstalowane, ale nie mam mozliwosci dodania tej ikonki do gornego prawego rogu, jedynie moge uruchomic z paska zadan i wtedy automatycznie mi sie uruchamia nowe okno firefoxa ale tak jakby nowe kompletnie niespersonalizowane

 

Ok już zrobiłem sorry za zawracanie gitary :) a moze ktoś wie jak sprawić, żeby te eleven sports na stronie eleven badz w tvn player działało równieź na tv w przeglądarce lub w smart tv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam

Mam problem z odtworzeniem kanałów Eleven na telefonie z WindowsPhone (Lumia 640xl).

Czy ktoś mógłby coś poradzić jak odtworzyć stream? Jakaś konkretna przeglądarka lub program?

Próbowałem kilku, ale nie działa. Na IE po kliknięciu na ekran kanału otwiera się program VCL, ale stream nie działa. W innych przeglądarkach nic się nie dzieje, nie działa.

Z góry dzięki za jakieś sugestie.

 

Mam aplikację player.pl na WindowsPhone, ale tam Eleveny są niestety tylko w strefie T-mobile, a ja nie jestem z tej sieci...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W PS4 działa normalnie po wklepaniu adresu, próbowałeś odpalać?

 

NO własnie tak jak pisalem we wczesniejszym poscie, probowałem lecz jestem za granica i w tym problem. Tak jak wtyczka hola rozwiazala sprawe na komputerze to czy da sie to w jakis sposob rozwiazac na tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
moze ktoś wie jak sprawić, żeby te eleven sports na stronie eleven badz w tvn player działało równieź na tv w przeglądarce lub w smart tv ?

W PS4 działa normalnie po wklepaniu adresu, próbowałeś odpalać?

 

Odpalałem na PS4 normalnie w przeglądarce i wszystko działa jak należy. Trzeba jedynie odczekać ok 1 minutę aby obraz się unormował i wszystko jest ok :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kilka dni temu przygotowałem sobie skrypty pozwalające komfortowo oglądać programy Eleven w VLC, Kodi itd w ramach sieci lokalnej. Potrzebny jest serwer www + php.

Działanie jest bardzo proste. Trzeba postawić na swoim komputerze lub jakimś komputerze w sieci serwer www (można tu użyć xaampa lub czegoś innego, w zależności od systemu). Potem trzeba wrzucić pliki z linku poniżej do katalogu serwera (w xaampie jest to folder htdocs).

 

Jak to zrobimy to wystarczy wprowadzić do odtwarzacza (np. VLC) link do tego skryptu. Jeśli chcemy oglądać na komputerze gdzie mamy serwer to jest to

 

http://localhost/eleven01.php

 

W przypadku Kodi i wtyczki IPTV Simple client trzeba stworzyć plik z playlistą i wprowadzić coś takiego

 

#EXTM3U

#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-logo="eleven.png" group-title="IPTV-Simple",Eleven
http://192.168.1.2:81/eleven01.php

#EXTINF:-2 tvg-id="" tvg-logo="eleven sports.png" group-title="IPTV-Simple",Eleven Sports
http://192.168.1.2:81/eleven02.php

 

Link do tych skryptów:

http://www100.zippyshare.com/v/yUOkKye6/file.html

 

Skrypt wyciąga link do streamu w najwyższej dostępnej jakości (czyli te 2500 kbps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...