Skocz do zawartości

beIN Sports Polska (?)


malinowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Święcicki, czy jak mu tam, też mówił, że nie będzie komentatorem w Eleven Sports Network, a później się okazało od Mirosławskiego, że jednak będzie. Poza tym, na razie mogą mieć La Ligę, Capital One chyba wciąż jest wolne. Do tego NFL (Eleven nic nie potwierdza) czy NHL. W przyszłym roku mogliby zawalczyć o Premier League.

 

rotalplus, oni nie są dystrybutorem, ale mogli to kupić, żeby sprzedać. Chociaż to też bez sensu. Zwłaszcza, że tam gdzie coś robili, tam zostawali.

 

Jedynie Wielka Brytania jest dla nich rynkiem, na który mają problem wejść, bo za każdym razem prawa do Barclays Premier League wygrywało Sky z kimś (teraz z British Telecom, wcześniej Setantą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Wielkiej Brytanii mają problemy zaistnieć, uczestniczyli w dwóch ostatnich przetargach na Premier League tam Sky i BT Sport zmonipolizowali rynek bardziej BT zabierając prawie wszystkie najlepsze prawa.

 

Ja jednak cały czas nie wierze w beIN SPORTS w Polsce skoro niby nawet Orange Sport nie przejmną. :-P;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że polski rynek jest nasycony? W czerwcu informowano, że jakoby to Nasser Al-Khelaifi chciałby wejść z beIN SPORTS do Brazylii. Jeżeli ta marka wystartowałaby na tamtejszym rynku, to konkurowałby na brazylijskim rynku z SporTV (Globosat/Grupo Globo), ESPN, FOX SPORTS i Esporte Interativo (Turner Broadcasting System Latin America).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bein rzeczywiście wejdzie wkrótce do Polski to będzie to oznaczało masowy exodus polskich stacji sportowych, a zwłaszcza C+. Najdziwniejsze dla mnie jest jednak to, że skoro chcą wchodzić to dlaczego odpuścili Ligue 1, Serie A czy naszą Ekstraklasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bein rzeczywiście wejdzie wkrótce do Polski to będzie to oznaczało masowy exodus polskich stacji sportowych, a zwłaszcza C+. Najdziwniejsze dla mnie jest jednak to, że skoro chcą wchodzić to dlaczego odpuścili Ligue 1, Serie A czy naszą Ekstraklasę?

Australijska oferta jest całkiem ciekawa. Jednak MLS i Bundesliga, MLS są w Eurosport i Eurosport 2, UEFA Champions League w CANAL+, Serie A TIM, Ligue 1 i The FA Cup w Eleven.

 

Mogliby przejąć UEFA Europa League, te mniejsze angielskie ligi (Sky Bet Championship/League 1, League 2), jakieś rugby, NFL czy NHL i byłoby na razie dobrze :)

 

عاجل : bein SPORTS PL بولندا تكمل عقد البطولات التي فازت بحقوقها وتقترب من بث القناة ببولندا ارضياً وايضا بلجيكا . لن تبث على استرا عقب سنة

W tym wpisie akurat chodzi, że mają coś na Polskę i Belgię. W ostatnim zdaniu jest coś o nie nadawaniu przez Astrę w przyszłym roku, ale kompletnie nie wiem o co z tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ też z nimi współpracuje/współpracował. Eleven Sports Network z nimi współpracuje oraz są powiązani z współzałożycielem. beIN SPORTS Media Group ma z nimi współpracować na Polskę. Nieźle... :P

 

Napisałem do tego Araba tak: When we could expect new infos about beIN SPORTS in POLAND? Maybe they will buy UEFA Europa League rights. On do mnie: Yes it's true. Nie ogarniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...