Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W odpowiedzi, którą otrzymałem 11 sierpnia nie było ani słowa, że oferta obowiązuje tylko dla nowych umów. Natomiast było wyraźnie napisane, że ze względu na zadowolenie ze współpracy uznają moją reklamację i przyznają mi 4 miesiące za darmo (potem 20 PLN) do włączenia w strefie abonenta do 31 sierpnia. 

Złożyłem już ponowną reklamację zgodnie z sugestiami na forum. Mam zachowaną korespondencje z pierwszej i jak odrzucą, to kieruję sprawę do rzecznika praw konsumenta.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla niedowiarków @Mateuka robię screena odpowiedzi na reklamację.

 

Proszę wiec nie wrzucać wszystkich do jednego worka, że tylko dają 4 miesiące opcji gratis.

 

Jeżeli ktoś umie dobrze napisać reklamację to dostaje to co chce. A jak pisze się byle jak to tak wychodzi. 

 

Fdz8nAf.jpeg

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motyl1987 Nie jestem jedyną osobą która dostała w cenie "Mistrzowskiej Piłki". 

 

Znam osoby które w maju przedłużały umowy i dostali też w cenie "MP" na 24 miesiące Super Sport po napisaniu reklamacji.

 

Być może za dużo osób dostało w cenie a teraz zmieniła się taktyka reklamacji i dają tylko 4 miesiące gratis. 

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu, nawiązujacy do treści innego, usuniętego postu.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

@Motyl1987 jest wyżej. Nie jestem jedyną osobą która dostała w cenie "Mistrzowskiej Piłki". 

 

Znam osoby które w maju przedłużały umowy i dostali też w cenie "MP" na 24 miesiące Super Sport po napisaniu reklamacji.

 

Być może za dużo osób dostało w cenie a teraz zmieniła się taktyka reklamacji i dają tylko 4 miesiące gratis. 

 

 

Jak ktoś miał MP za 0 zł to pewnie nie dostał na cały okres za free. Ja tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateuka i tu się mylisz. Nie mogę za dużo zdradzać, ale nawet i te osoby które miały za free dostały opcję Super Sport za 0. (Info w tym samym punkcie co przedłużałem umowę". Tylko ze względu na to, że konsultanci na początku nie widzieli jak do tego podejść. Nie spodziewali się, że tak duże grono osób będzie pisało reklamację. Dlatego od lipca chyba połowy czy pod koniec weszło oficjalne rozporządzenie jak rozpatrywać maja reklamacje i  skończyło się uznawanie reklamacji poprzez dostawanie w cenie "MP". A jedynie teraz 4 miesiące gratis a potem 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem taką odpowiedź

 

dziękuję Panu za zgłoszenie z 1 sierpnia 2024 roku, sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Reklamację uznałam w zakresie włączenia opcji dodatkowej Super Sport.

 

i dalej: 

PODJĘTE KROKI:

Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji. Ofertę można aktywować do 31 sierpnia 2024 roku.

 

Nie ma tu słowa o zawarciu nowej umowy, bądź przedłużeniu starej. To, co interpretuje sobie Canal+ nie jest istotne. Dla mnie taki zapis jest jasny - reklamacja uznana, pakiet na 4 miesiące do uruchomienia w strefie abonenta. Nic z tego nie zostało zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część klientów platformy cyfrowej nie chce dopłacać za europejskie rozgrywki. Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, ze do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęło kilka skarg w tej sprawie.

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/urzad-ochrony-konkurencji-i-konsumentow-uokik-canal-skargi-liga-mistrzow-canal-extra-polsat-sport-premium-mistrzowska-pilka-jak-ogladac-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zadzwoniłem dziś na infolinię dopytać do kiedy opcja reklamacyjna super sport za 0 zł przez 4 miesiące musi być aktywowana w Strefie abonenta czy do końca sierpnia czy mogę dopiero we wrześniu. W strefie nie było informacji do kiedy ta oferta jest aktualna. W pierwotnym mailu reklamacyjnym pisali mi, że aktywacja w dowolnym momencie a w kolejnym już, że do końca sierpnia.

Według infolinii oferta aktywna do aktywacji tylko do końca sierpnia niestety, a tak na spokojnie aktywowałbym we wrześniu jak rozgrywki ruszą na dobre.

 

Martwi mnie jednak inna sprawa, na infolinii zostałem poinformowany, że na moim module CAM ECP czarnym kanały Canal+ Extra nie będą działać bo UEFA certyfikowała tylko Ultraboxy, czy to prawda?

W pierwotnych ogłoszeniach informowali że na tym module zadziałają nowe kanały.

Nawet na stronie https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci dalej po staremu, na modułach "zaświecą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bushiken napisał(a):

czy to prawda?

Nie. 

Na czarnym będzie działać, niedługo jak ruszy LM to reszta może być wyłączona (zgodnie z tym co na stronie c+) 

8 minut temu, Bushiken napisał(a):

na infolinii zostałem poinformowany

To pokazuje jakie osoby tam pracują... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności wykonałem kolejny telefon i inny konsultant potwierdził także, że na module będzie działać.

Nie wiem czy niektóre osoby pracujące na infolinii czytają ze zrozumieniem, bo pierwotny konsultant niby sprawdzał to w oficjalnym komunikacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się temu. To są często ludzie z łapanki, którzy są tam na chwilę. Tak jak piszesz może ktoś nie doczytał albo chciał Ci podświadomie wcisnąć dekoder z opłatą na wymianę w zamian za moduł.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...