Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominałem kilka dni temu, że nie uznano mi reklamacji odnośnie odłączenia Netflixa na co złozyłem odwołanie które czekało na rozpatrzenie.

W międzyczasie odniesiono się do kwestii LM i pojawiła się w ICA możliwość aktywowania standardowej oferty 5 miesięcy gratis a potem do końca umowy w listopadzie 2025 20 zł.

Dostałem wczoraj maila z odpowiedzią na odwołanie kwestii Netflixa z informacją, że skontaktuje się ze mną konsultant który zadzwonił dziś z kuriozalną ofertą zamiany Netflixa na Super Sport.

 

Przypomnę obecnie: Superpremium 4K z MAX Premium do końca umowy 80 zł, Netflix Premium 55, Viaplay 30 razem 155.

Konsultantka chciała mi wciskać Max premium mimo że go mam i jak okazało się aby zmienić Netflixa na Super Premium konieczny byłby aneks i zmiana umowy. Nowa umowa do czasu obowiązywania poprzedniej czyli także do listopada 25 tak jakby wskakuje za obecną.

W związku z tym MAX byłby już tylko standard a premium z dopłatą oraz Superpremium musiałby zostać rozbity na składowe ale cena musi zostać ta sama nie można płacić mniej niż miałem obecnie (wliczając Netflix) co daje kuriozalne:

Extra + 49,99
C+ oraz C+4K 25
Eleven 0
Filmbox 10
Supersport 20
Viaplay 15
Max 25 stand 45 premium
 

Filmboxy których nie potrzebuje muszą być ponieważ były składowymi Superpremium 4K. A nie można nic zabrać, plus cena musi być taka jak wcześniej.

Innymi słowy płaciłbym tyle samo przy odłączonym Netflixie, totalnie nie opłacalna propozycja. Będą musiał przeboleć brak Netflixa przy odwiedzaniu domu rodzinnego.


PS. W czwartek konsultancji mają całodniowe szkolenia, co ciekawe nie w związku ze zmianą pakietów a czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ulotce Canal+ jest do wyboru pakiet Paczka Canal+ za 45zł msc bez Canal+ Extra, ale jest Canal+ Sport a druga opcja to rozszerzenie do Canal+ Extra za 20zł/msc

Więc wychodzi na to, że Canal+ Super Sport się nie sprzedaje więc przywrócili Paczkę Canal+ bez tych kanałów z Ligą Mistrzów, a Super Sport dali jako dopełnienie pakietu Paczka Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bingo TV napisał(a):

W ulotce Canal+ jest do wyboru pakiet Paczka Canal+ za 45zł msc bez Canal+ Extra, ale jest Canal+ Sport a druga opcja to rozszerzenie do Canal+ Extra za 20zł/msc

Więc wychodzi na to, że Canal+ Super Sport się nie sprzedaje więc przywrócili Paczkę Canal+ bez tych kanałów z Ligą Mistrzów, a Super Sport dali jako dopełnienie pakietu Paczka Canal+.

Pakiet kanałów C+ za 45 jak ludzie dostają za 20 to jednak duże przebicie. Jaka do tej pory była pełna cena za ten pakiet, też 45?

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bushiken napisał(a):

Pakiet kanałów C+ za 45 jak ludzie dostają za 20 to jednak duże przebicie. Jaka do tej pory była pełna cena za ten pakiet, też 45?

Nie dostają za 20, tylko za dodatkowe 20 do tych 45 złotych, na początku lipca nie było paczki Canal+, lecz teraz ją przywrócono, ale zostawiono też Canal+ Super Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...