Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minutes ago, k05 said:

Ręce opadają czytając Twoje wypowiedzi. Zapytałem jakie przewidujesz rozwiązanie oprócz narzekania na forum satkuriera i nadal go nie podałeś. 

 

Canal+ można też kupić na stronie internetowej. Ale już abstrahując od tego Twojego komiczego wytłumaczenia. Jeżeli decydujesz się na ofertę Canal+ z Maxem to otrzymujesz też szczegółowe warunki umowy, w których to masz dokładnie opisane na czym polega jej usługa i jak z niej korzystać. Łącznie z tym, że we własnym zakresie musisz zapewnić sobie łącze internetowe.  I taka informacja jest udostępniana bez względu na to czy zawierasz umowę w salonie, przez infolinię czy przez stronę internetową. 

Więc to tyle w temacie Twoich absurdalnych pretensji. 

Tyle że oferują ci dekoder czego żaden stream nie oferuje :)

Pretensji? Dziecko drogie dla mnie to beka ze ktoś bierze HBO by obejrzeć film zamiast iść do kina czy w ostateczności kupić płytę;)

Edytowane przez Tadekb
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko drogie dla mnie to beka ze ktoś bierze HBO by obejrzeć film zamiast iść do kina czy w ostateczności kupić płytędefault_wink.png

I vice versa. Po to są właśnie takie serwisy, żeby niepotrzebnie nie kupować płyt. Poza tym nie każdy lubi chodzić do kina, gdyż kultura w tychże, jest na bardzo niskim poziomie



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tadekb napisał(a):

Tyle że oferują ci dekoder czego żaden stream nie oferuje :)

Żeby mieć ten dekoder trzeba zaakceptować warunki umowy, w tym regulamin,  w którym opisane jest w jaki sposób można korzystać z Maxa. ;)

Poza tym w CANAL+ są umowy też bez sprzętu lub z modułem. Do zawierania w salonie i na odległość. Alternatyw jest sporo. 

Godzinę temu, Claudio napisał(a):

Poza tym do każdej umowy powinni dawać jeszcze telewizor, bo nigdzie w warunkach nie ma napisane, że trzeba mieć swój🤣.

Dokładnie. Jak mogą dawać dekoder bez telewizora? I najlepiej jakby jakieś usługi Taurona lub Enei dawali w pakiecie, bo przecież bez prądu też mi to nie zadziała. 😂

9 godzin temu, Tadekb napisał(a):

 

Pretensji? Dziecko drogie dla mnie to beka ze ktoś bierze HBO by obejrzeć film zamiast iść do kina czy w ostateczności kupić płytę;)

Dziecko to chyba o sobie piszesz patrząc po postach. 

Nie wiem czy wiesz, ale nie wszystkie filmy trafiają do dystrybucji kinowej. 

Poza tym nie mam zamiaru zagracać sobie półek płytami skoro mogę mieć to w streamingu. Obejrzeć i zapomnieć. ;)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście okopali się na swoich pozycjach...

Operator niczego nie musi dawać. Ani telewizora, ani dekodera, ani apki. Co najwyżej kartę do dekodowania sygnału zgodną z dostępnymi na rynku tunerami lub modułami CAM.

Jednak oferuje dekodery bo na tym zarabia, zdarzało się, że dorzucał telewizory po promocyjnych cenach jako wabik do umowy i powinien (a nie musi) oferować aplikację w ramach dystrybuowanej oferty bo tego oczekuje się od marki premium.

 

7 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Uważam, że należy skończyć tą nic nie wnoszącą w temat dyskusję, bo i tak prowadzi donikąd.  

Co racja to racja. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Chcesz powiedzieć, że na każdy film chodzisz do kina lub masz go na płycie? Ciekawe. 

Ta nawet seriale ogląda w kinie i Max jest dla niego zbyteczny. Tym bardziej że nie działa na dekoderze C+ a powinien. Bo inaczej nie powinni sprzedawać tej usługi. Co innego sam Max może sprzedawać nie oferując sprzętu do odbioru.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meckbar napisał(a):

 

Jednak oferuje dekodery bo na tym zarabia, zdarzało się, że dorzucał telewizory po promocyjnych cenach jako wabik do umowy i powinien (a nie musi) oferować aplikację w ramach dystrybuowanej oferty bo tego oczekuje się od marki premium.

 

Na dekoderach to zarabia miliony biorąc pod uwagę że większość ma za free lub za 5 zeta Jedyne na czym zarabia to na swojej ofercie a nie na sprzęcie.

11 godzin temu, Claudio napisał(a):

Poza tym do każdej umowy powinni dawać jeszcze telewizor, bo nigdzie w warunkach nie ma napisane, że trzeba mieć swój🤣.

Dodatkowo powinni zaoferować energię elektryczną bo bez niej ani tv ani dekoder nie będzie działać.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię. Sprawdzaj posty, zanim je wyślesz..
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmieniają HBO MAX  na Max  w Canalu +, to powinno też też być oprogramowanie na ich odbiornikach. To tak jakby np. diler samochodowy oferował przy zakupie samochodu opony zimowe ale w rozmiarze 13" zamiast np. 17- tek. Żenada!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Klopseł napisał(a):

@czerstwy żenadą są absurdalnie długie regulaminy, w których więcej miejsca zajmuje chyba nazwa firmy która odpowiada za dostarczenie usługi niż konkrety i istotne sprawy.

Nie odpowiadają regulaminy i zasady to nie podpisuje się umowy. Na naziemną tv nie ma żadych regulaminów które trzeba czytać🤣 Ja już tylko czekam aż ktoś się odezwie z pretensjami że mu apka nie działa na module cam🤣 Ludzie jak coś bierzecie czy podpisujecie to warto by było wiedzieć co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2024 o 21:17, Elvis799 napisał(a):

C+ oferuje ulepszony pakiet medium Viaplay który posiada mecze Premier League, jeśli kupić medium bezpośrednio u Viaplay to tych meczy nie dostaniemy, z racji tego, że to nie jest "normalny" pakiet to czy spokojnie w aplikacji telewizora da radę Premier L oglądać czy można tylko z 90 kanału na dekoderze 4k ? Wolę upewnić się bo przymierzam się do przedłużenia umowy i drugi dekoder nie jest 4k i było by trochę słabo :) 

Widzę, że nikt nie odpowiedział do tej pory, więc przynajmniej częściowo odpowiem - ja, mając Medium z C+ oglądam pełną Premier Ligue na Firesticku Amazona na apce Viaplaya i tak samo na stronie www. Sądzę, że o dostępności decyduje konto powiązane z Canal a nie apka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...