Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nawet dobrze poszło. "Ma Pan możliwość uruchomienia do końca sierpnia 2024 roku opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł." Umowę mam akurat do 31 grudnia 2024r. 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny lekko wyszlifowałem swój aneks przez reklamacje, mógłbym obniżyć rachunek jeszcze o kilka złotych ale nie będę pisał kolejnej reklamacji bo i tak do grudnia mam taniej niż miałem przed aneksem, co prawda będę trochę zły jeśli jednak okaże się że Magenta Dom od T-mobile dotrze w tym roku pod mój adres zamieszkania ale cóż no risk no fun te 15 miesięcy jakoś wytrzymam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

umowa wkrótce wygasa. Konsultanci dzwonią każdego dnia, ale jedynie podbijają cenę w górę, bez niczego w zamian.

Oczywiście, puszczam wypowiedzenie.

Obecnie mam Pakiet Extra+, multiroom (2 dekodery, jeden z dyskiem) HBO Max, HBO, CANAL+4K ULTRA HD,CANAL+

za obie umowy (główna i druga) płacę 120 zł

Co mogę ugrać?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2024 o 10:00, Motyl1987 napisał(a):

Nie musiałeś usłyszeć, wszystko było w dokumentach, które podpisałeś. Mogłeś o tym przeczytać. 

Może dostaniesz 4 miesiące za 0 ;)

Skoro wszystko było w dokumentach, to czemu nadal mam opłaty za Mistrzowską Piłkę naliczane do końca umowy tj. 31.01.2025. Wprawdzie MP mam za 0 zł, ale gdybym chciał wcześniej zerwać to 30 PLN za każdy miesiąc zerwany wcześniej do końca umowy - to na jakiej podstawie naliczane są opłaty za pakiet którego nie ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, darlen napisał(a):

 Wprawdzie MP mam za 0 zł, ale gdybym chciał wcześniej zerwać to 30 PLN za każdy miesiąc zerwany wcześniej do końca umowy - to na jakiej podstawie naliczane są opłaty za pakiet którego nie ma?

 

Ja pisałem do C+ w tej sprawie i mi odjęli tą kwotę promocyjną za MP z kwoty kary umownej u mnie to ponad 200zł mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaś Fasola napisał(a):

 

A przeliczyłeś wysokość kary umownej? Przy rozwiązaniu umowy nawet bez tych dodatkowych 30zł/m-c doliczonych do kary za MP to Ci się opłaca? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, achilles09 napisał(a):

Przy rozwiązaniu umowy nawet bez tych dodatkowych 30zł/m-c doliczonych do kary za MP to Ci się opłaca? 

Obecnie mam 6 miesięcy do końca i kara umowna na dzień dzisiejszy to u mnie 612 zł, a abonament 6x 150=900. Także jeszcze coś w kieszeni zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaś Fasola napisał(a):

Obecnie mam 6 miesięcy do końca i kara umowna na dzień dzisiejszy to u mnie 612 zł, a abonament 6x 150=900. Także jeszcze coś w kieszeni zostanie.

Jak na canal+ to wydaje mi się że niską tą karę umowną masz. U mnie na jednej umowie kara umowna jest niższa o 15% od łącznej wysokości opłat do końca jej trwania a na drugie o wyższa 70% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2024 o 21:58, LorDx napisał(a):

Nie zdziwię się jak wycofają paczkę c+ za 19,90 z przedłużeń i nowych umów.

Ciekawe czy przechodzącym na czas nieoznaczony też by to zrobili? Czas pokaże, ale byłoby to chamskie posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LorDx napisał(a):

może za rok coś ugrasz przy przedłużaniu

Umowa kończy mi się na koniec lutego.

Dlatego też zastanawiałem się, kiedy uruchomić te darmowe 4 miesiące, bo zakładając ,że we wrześniu, to płaciłbym dopiero w miesiącu wypowiedzenia czyli w styczniu. Ale nie wiem, czy te 4 miesiące za free będą jeszcze aktualne za miesiąc.

A przy okazji, wypowiedzenie musi dotrzeć na min miesiąc przed końcem umowy ? 

czyli do końca stycznia ? czy do 28 stycznia na miesiąc przed końcem umowy ?

Edytowane przez terracan1929
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...