Skocz do zawartości

Oglądalność kanałów


DejwidBDG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na wirtualnemedia_pl co tydzien jest zestawienie a od czasu do czasu inne zestawienia np kanaly tematyczne, ogladalnosc u ludzi bez matury, u osob z wyższym wykształceniem itd Ogolnie to chyba nie ma takiej strony gdzie by można sprawdzać ogladalnosc kazdego kanłąu i programu w nim. Najlepiej to mają niemcy tam nie tylko najwieksze stacje ale nawet mniejsze maja zestawienie calego poprzedniego dnia w telegazecie podobnie w UK a u nas jakos te szczegolowe wyniki owiane sa tajemnicą a tylko zestawienia publikują np za caly tydzien i topowe pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu nie ma już też zestawień kanałów dziecięco-młodzieżowych, tam padały liczby rzędu 3000 widzów (Teletoon), te kanały są tylko w zestawieniach TOP 40 albo tych typu "Co oglądają dzieci?". Choć te ostatnie to też trochę dziwne bo się okazuje że dzieci najbardziej lubią oglądać Polsat, a np. TVP ABC, notowane w zestawieniu tematycznym na 1 miejscu, jest chyba 6 albo 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego już nie ma zestawień 100 kanałów? Te od 40 w dół nie życzyło sobie publikacji oglądalności rzędu 0,1% ? :D Troszku wstyd było pokazać że dany kanał ogląda 5000 widzów. To materiały na YT mają większą liczbę wyświetleń.

 

Ogolnie te dane są dostepne ale chyba trzeba mieć wykupiony dostęp do nich, nie wiem jak to dokladnie jest piszcie do ojca dyrektora Stars tutaj na forum, bo on ma dostep do badań. To nie jest koncert życzeń i takie dane muszą być dostępne, na wirtualnemedia_pl są zestawienia nawet tych mniej popularnych kanałów ostatnio było zestawienie kanałów informacyjnych i tv republika miała w komercyjnej ponizej 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi oglądalność FOX Comedy. Tyle było zamieszania z tym kanałem. Rebrandingi, jakieś orzeczenia UOKiK, UKE, ja pytałem Federacji Konsumentów. I ciekawe czy po tych akcjach wzrosła im oglądalność. FOX Life miał w 2014 oglądalność 0,09% a w komercyjnej 0,13%. Ciekawe czy te zmiany zmieniły te udziały? Niestety takich zestawień już nie można spotkać. Może w styczniu 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...