Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie wiem jedno, że na sto procent Evelen wystartuje w Singapurze. :D

O Polsce na razie cisza oby to była jakaś ściema, bo nie zamierzam płacić więcej za to samo /liga Włoska,Francuska/podwójnie. :x

Ale abonenci CP chcą wreszcie jakiś ciekawy futbol dotknąć, więc masz pecha ;)

 

@nemoturtles: Witaj po dłuższej nieobecności :D i co tam teraz u was się dzieje? Pewnie macie straszny zapierrnicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie wiem jedno, że na sto procent Evelen wystartuje w Singapurze. :D

O Polsce na razie cisza oby to była jakaś ściema, bo nie zamierzam płacić więcej za to samo /liga Włoska,Francuska/podwójnie. :x

Za to samo?? No to ciekawe od kiedy w NC+ było FA CUP, liga belgijska, szkocka, Formuła E, turnieje ATP 250, liga włoska w siatkówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nemoturtles: Witaj po dłuższej nieobecności :D i co tam teraz u was się dzieje? Pewnie macie straszny zapierrnicz :D

Straszny zapiernicz jest. Kolejna nocka z głowy. Od wczoraj schodzą przekazy. Piłka i tenis. Dzisiaj dwa mecze w piłkę kopaną.

Dwie kabiny non stop w pracy i montaże. sporo promosów poschodziło do przerobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze np Eleven wykupilby na wylacznosc prawa do rewanzu Basel - Lech (to chyba nierealne, bo raczej prawa wykupila TVP) i o kanale w kilkadziesiat godzin dowiedzialoby sie wielu Polakow. Nie doceniacie sily mediow. Swoja droga to licze ze Eleven 4/5 sierpnia pokaze jakis rewanz 3 rundy kw LM, najwieksza szansa to Club Brugge - Panathinaikos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego działu nie ma albo dopiero się otworzy - kanał ruszy z kampanią, która będzie znacznie skuteczniejsza, gdy znajdzie się w ofercie dużego Operatora- będzie łatwiej

Czyż abonenci nc+ nie atakowali Operatora, gdyby dowiedzieli się o kanaąłch Eleven w CP? Na pewno częsciej niż teraz gdy dla wielu to czarna magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie wiem jedno, że na sto procent Evelen wystartuje w Singapurze. :D

O Polsce na razie cisza oby to była jakaś ściema, bo nie zamierzam płacić więcej za to samo /liga Włoska,Francuska/podwójnie. :x

Za to samo?? No to ciekawe od kiedy w NC+ było FA CUP, liga belgijska, szkocka, Formuła E, turnieje ATP 250, liga włoska w siatkówce.

A słyszałeś o takim kanale jak Sportklub który jest wspomnianym NC+?W kanale tym była np Liga włoska w siatkówce i będzie w w kolejnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro się okażę, że żadnego wywiadu w TOK FM nie będzie, bo... np. jakiś tam gość jest na wakacjach. A jeśli już będzie wywiad z p. Mirosławskim, to odpowiedzi jakich można się spodziewać to:

- wkrótce ruszamy

- niebawem poinformujemy o wszystkich prawach jakie posiadamy

- w najbliższym czasie podamy do publicznej informacji z jakimi operatorami się porozumieliśmy

- być może pokażemy transmisję z Community Shield

- jest szansa, że już za chwilę (proszę uzbroić się w cierpliwość) ruszamy z kampanią w mediach

 

Tak samo jak mieliśmy znać rozstrzygnięcie przetargu na LE. Pewnie czekają polscy operatorzy na to ile polskich zespołów zagra w LE, o ile nie odpadną wcześniej. Wtedy nie będą chcieli płacić w ogóle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...