Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę jakby z automatu planowali te transmisje NFL, a potem na dzień przed obudzą się że coś nie tak :-D

W tą niedzielę na Pro7maxx będą Philadelphia-Dallas, a potem Atlanta-Carolina. Dobrze byłoby żeby Eleven choć jeden z tych meczów też transmitował, zawsze lepiej z oryginalnym komentarzem niż po niemiecku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, faktycznie zrobili bałagan. Cały sezon NFL leciał na ES2, a ostatnią kolejkę wsadzili do ES1... Chociaż i tak im do końca nie wierzę ;) z tym programem.

 

W tą niedzielę na Pro7maxx będą Philadelphia-Dallas, a potem Atlanta-Carolina. Dobrze byłoby żeby Eleven choć jeden z tych meczów też transmitował, zawsze lepiej z oryginalnym komentarzem niż po niemiecku.

Jak widać jedno spotkanie im się pokrywa, trochę szkoda, ale rozumiem wybór. Oryginał to oryginał i plus dla Eleven za to, bo tych (z całym szacunkiem) naszych magików od NFL nie dało się słuchać.Zabijali mecz. Co do niemieckiego, to coach Esume daje radę ;), a ja przy okazji przypominam sobie słówka.

Dodam jeszcze, że marzy mi się takie studio przed meczami NFL jakie jest w Niemczech.

Niestety w Polsce to nierealne, bo to sport za trudny do ogarnięcia przez przeciętnego polskiego Janusza, a w związku z tym niepopularny i mający słabą oglądalność.

Inaczej jest w Niemczech, bo ZTCW to NFL ma tam największą oglądalność i popularność jeżeli chodzi o Europę.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Dodam jeszcze, że marzy mi się takie studio przed meczami NFL jakie jest w Niemczech. [...]

Właśnie to samo miałem pisać, odpowiednia oprawa do tych meczów ze studiem byłaby naprawdę przydatna. Przerw na reklamy w NFL niestety jest przesadnie dużo, a w Eleven w kółko puszczają te same bloki reklamowe, które wyglądają już dość nieciekawie.
Niemcy dość fajnie wypełniają te luki rozmowami ze studia, a banalny ale fajny jest pomysł że jeden z nich siedzi z laptopem i pokazuje touchdown-y i ciekawostki z innych meczów. No ale wiadomo, że czegoś takiego nikt robić nie będzie u ES, zwłaszcza że  prawie wszystkie mecze z rundy zasadniczej są w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dsg

Mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. W Eleven wkurzają mnie te jingle z autopromocją, często włączane bez ładu i składu, bo operator nie ogarnia tego co dzieje się na boisku. Przydałoby się aby dla dobra wszystkich zapoznał się dokładnie z regułami. Taki Pro7Maxx te przerwy potrafi świetnie zagospodarować.

 

Ja praktycznie wszystkie spotkania oglądam po popołudniu z nagrań, ale muszę przyznać, że mecz nagrany z Pro7Maxx oglądam dłużej ze względu na oprawę i to co dzieje się w studio podczas przerw pomimo tego, że rozumiem co trzecie słowo.

Oglądając mecz nagrany z Eleven jestem jak robot. Widząc konkretną sytuację na boisku i start wstawki Eleven wiem, że mam kliknąć "przewiń do przodu" o 2,3 czy tam 5 minut, aby wrócić do spotkania. Brzmi to śmiesznie, ale da się to wytrenować.

 

Najbardziej wkurza mnie jednak to, jak widzę te durne wstawki w dwóch ostatnich minutach połowy i spotkania. Nawet Amerykanie znani z wsadzania reklam gdzie się da, odpuścili tylko pokazują to co dzieje się na boisku, pomimo że w ciągu tych dwóch minut może być sześć przerw na żądanie.

 

Edit:

@bart18

Nie przesadzaj... Przecież nikt realnie stąpający po ziemi nie pisze, że tego oczekuje bo wie, że w polskich realiach to science fiction.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W Eleven wkurzają mnie te jingle z autopromocją, często włączane bez ładu i składu, bo operator nie ogarnia tego co dzieje się na boisku.

[...]

Oglądając mecz nagrany z Eleven jestem jak robot. Widząc konkretną sytuację na boisku i start wstawki Eleven wiem, że mam kliknąć "przewiń do przodu" o 2,3 czy tam 5 minut, aby wrócić do spotkania. Brzmi to śmiesznie, ale da się to wytrenować.

 

Nie ogarnia na tyle, że czasami przerywał transmisję na blok reklamowy po rzuconej żółtej fladze...

No i myślę że raczej większość fanów NFL w Europie ogląda te nocne spotkania z nagrania PVR, człowiek pracujący spać też musi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to taka oczywista oczywistość jeżeli chodzi o żółte flagi, że o niej zapomniałem :)

Gwoli sprawiedliwości muszę jednak napisać, że przy meczu NFL prawdziwe reklamy Eleven puszcza jedynie tuż przed spotkaniem, po drugiej kwarcie i na koniec.

To co Ty nazywasz blokiem reklamowym a ja jinglami, to tzw. autopromocja, bo lecą tam zapowiedzi tego co będzie można zobaczyć na ich antenach plus promo NFL.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi fakt posiadania tylu praw , 4 kanalow sportowych i brak skrotow La Liga 2 ... wielka szkoda

Co do ilości kanałów to mam inne zdanie że Oni mają 3 kanały a czwarty jest nc+ bo nawet na własnej stronie nie mają programu itd. Kiedyś chyba coś leciało może Naczelny stwierdził że nie warto bo on się z opinią innych nie liczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...