Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem,że Eleven tani a oferta duża,ale jak tak patrzę,że Gladbach-Bayern na głownym Canal+ dziś,a przypomnę sobie lipiec-sierpień i te w kółko puszczane spoty o wyłączności Bundesligi w Eleven,to do głowy przychodzi mi tylko jedno słowo: szmaciorstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z ramówki ES4 na sobotę 02.12 podanej tutaj:

https://player.pl/playerplus/program-tv

W czeluściach praw Eleven odnalazła się od sierpnia niewidziana Jupiler Pro League! Spójrzcie na 17:55. :D Oznacza to transmisję spotkania Lokeren-Anderlecht. Jeszcze się okaże w przyszłości, że cudem szkocką Premiership odnajdą. :D

 

na szkocką bym nie liczył bo przy meczu Celtic - Rangers był dość duży szum, że mimo wolnej ramówki nie pokazują spotkania i nawet mirosławski się odnosił, że nie mają (na około ale jednak), że nie mają już tej ligi. jeśli by się znalazła byłaby to kompromitacja, oczywiście zawsze można coś wymyślić na poczekaniu jak z tym, że mogą tylko 2 mecze z Francji puszczać na kolejkę, czy, że nowy stadion Atletico nie jest gotowy w 100% na komentatorów, czy jak to wcześniej bywało z ligami, że nie ma przekazu międzynarodowego. tutaj najprościej powiedzieć byłby, że odnowili zakup tej ligi w połowie sezonu :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej nie zauważyliście, że w Eleven króluje podejście do klienta z góry, a prawda jest u nich czymś względnym to gratuluję przenikliwości ;) Nie dziwi taka współpraca z NC+ gdzie też abonent służy tylko jednemu celowi, a w umowach gwiazd więcej niż na słynnej amerykańskiej alei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak jest zawsze bo na livesports miałem już wynik 2:0 a bramka pada w transmisji tv chwilę później takie opóźnienie mają na tym eleven.

swoją drogą fajnie, że wysyłają komentatorów na stadiony w Niemczech, bo już na jutro na Valencia - Barcelona się nie chcę ale wysyłając wszystkich pokazują jak krótką mają ławkę jest Święcicki,  Grzywacz nawet ten Mirosławski + Ćwiąkała a pozostali to już poziom dużo niższy i nie dziwię się, ze taki Dumanowski z Pawłowskim nigdzie nie mogli roboty znaleźć bo są słabi, plus ten ekspert dziś też jest słabiutki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak jest zawsze bo na livesports miałem już wynik 2:0 a bramka pada w transmisji tv chwilę później takie opóźnienie mają na tym eleven.

swoją drogą fajnie, że wysyłają komentatorów na stadiony w Niemczech, bo już na jutro na Valencia - Barcelona się nie chcę ale wysyłając wszystkich pokazują jak krótką mają ławkę jest Święcicki,  Grzywacz nawet ten Mirosławski + Ćwiąkała a pozostali to już poziom dużo niższy i nie dziwię się, ze taki Dumanowski z Pawłowskim nigdzie nie mogli roboty znaleźć bo są słabi, plus ten ekspert dziś też jest słabiutki 

Tak. Opóźnienie jest spore. Zwracałem na to uwagę od początku istnienia tej stacji ;) Tutaj na forum zazwyczaj króluje odpowiedź "wyłącz flashscore" itp. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dumanowski, to babole robi jak Szpak... Pokazują sędziego, który pokazuje rzut rożny, a gościu gada faul. Koleś układa piłkę w narożniku, a on dalej... od faulu Borussia...

To domena większości komentatorów. Nie czytają gry. Eleven nie ma najlepszych więc nie ma sensu od nich wymagać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Opóźnienie jest spore. Zwracałem na to uwagę od początku istnienia tej stacji ;) Tutaj na forum zazwyczaj króluje odpowiedź "wyłącz flashscore" itp. ;)

 

opoznienie jest na każdej stacji,przynajmniej u mnie w kablówce bez różnicy czy to canal czy 11 czy eurosporty to jest opoznienie w przypadku eurosportu siega 25 sekund względem strimów które można oglądać na stronach bukmacherów np

 

Nie wiem jak to wygląda w przypadku abonentów nc+ czy cp

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a Eleven Extra jak startowało to nie było czasem z paręnaście dni po uruchomieniu do oglądania na stronie Eleven? A wyłączność też niby jakaś była. ;) Choć w przypadku ES4 inne zasady, zwłaszcza chodzi o pakietyzację, więc może być inaczej. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a Eleven Extra jak startowało to nie było czasem z paręnaście dni po uruchomieniu do oglądania na stronie Eleven? A wyłączność też niby jakaś była. ;) Choć w przypadku ES4 inne zasady, zwłaszcza chodzi o pakietyzację, więc może być inaczej. :)

Tylko nie wiadomo czy inne zasady pakietyzacji będą i u innych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

orientujecie się kiedy ES4 trafi na platformę internetową, bo jak na razie na ich stronie nadal 3 kanały..

Oczywiście chodzi mi o o stronę Eleven..

 

Jak się skończy wyłączność w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a Eleven Extra jak startowało to nie było czasem z paręnaście dni po uruchomieniu do oglądania na stronie Eleven? A wyłączność też niby jakaś była. ;) Choć w przypadku ES4 inne zasady, zwłaszcza chodzi o pakietyzację, więc może być inaczej. :)

 

Nie, był moim zdaniem po wyłącnzości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na rewanż  Schalke BVB na Eleven i niech ktoś powie że mecz Bayernu był lepszy i że jego E powinno dziś pokazać to......

 

Powinni pokazać oba, zgodnie z tym co reklamowali i czym kusili potencjalnych klientów jeszcze kilka tygodni temu, to że fartownie trafili z wyborem w mecz roku/sezonu w niczym ich nie usprawiedliwia. Meczem BVB - Schalke jestem zachwycony, ale dzięki umowom i traktowaniu klientów jak idiotów mając ich daleko w d., o porażce Bayernu mogłem się dowiedzieć co najwyżej z internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fart w tym sensie, że równie dobrze to Bayern dziś mógłby wygrywać 4:0 i zremisować 4:4, a nie BVB, doskonale wiem jaka jest hierarchia meczów w Bundeslidze, chodziło mi o sam przebieg meczu, równie dobrze mecz mógłby się ułożyć na nudne 0:0  :)

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...